Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ŠAMANINIO BŪGNO DIRBTUVĖS su Andrium GorAnd | Мастерские по изготовлении шаманского бубна

6 spalio 18:00 - 8 spalio 15:00

520eur
Kviečiame susitikti Šviesos Erdvėje!
Kiekvienas iš mūsų turime savo Sielos dainą ir Sielos ritmą.
Kai mes įsiliejame į šią dainą, mus pasitinka gamta ir visa Kūrinijos išmintis. Šamaniško būgno skambėjimas padeda susijungti gamtos ir Sielos ritmams.
Būgnas yra seniausias žmogui žinomas muzikos instrumentas, be žmogaus balso. Jis naudojamas kaip pagrindinis šamano įrankis nuo senų senovės. Būgno ritmo vibracijos padeda susigrąžinti Visatos diktuojamą ritmą ir harmoniją su gamta. Atsivėrus gamtos jėgoms ir ėmus gyventi jos ritmu – ji pati ima gydyti, padeda nurimti ir pailsėti.
Yra didelis skirtumas – įsigytas būgnas ar pasigamintas savo rankomis su savo širdies intencija.
Būgno gamyba, kuomet įdedi savo energiją, savo ketinimą – tai gilus procesas, paliečiantis mus visuose lygmenyse (kūnas, psichika, siela), iškeliantis į sąmonės šviesą tai, kas prašo dėmesio ir gydymo. Tai transformuojanti ir pripildanti kelionė, kurios rezultate sukuri išmyluotą, tau ir tavo gyvenimo keliui pašventintą instrumentą, kuris taps geriausiu tavo DIDŽIOSIOS KELIONĖS draugu.
Būgno gaminimą ves ir tavo procesuose tave lydės patyręs vedlys, šamanas, gyduolis Andrius GorAnd.
ANDRIUS „Bizonas“ (Ispanija) – daugelio žmonių dar vadinamas GorAnd, Bizonu ar tiesiog Vulkanu, „Žmogumi orkestru“, dėl jo aktyvumo daugelyje gyvenimo sričių ir pomėgio keliauti. Andrius daugelį metų praktikuoja Reiki ir yra Reiki meistras-mokytojas. 25 metus gyvena Ispanijoje, puoselėja šamanizmą, tyrinėja augalų gydančią galią, organizuoja patyrimines keliones savęs pažinimui ir išbandymui Ispanijoje.
💧 💧 💧
DATA – 2023 spalio 6-8 (penktadienis-sekmadienis)
VIETA – Laumžirgių žemė/Dragongfly Land
KAINA:
Programa ir visos reikalingos medžiagos – 420 eur
Maitinimas – 50 eur
Apgyvendinimas – 50 eur
Bendra kaina – 520 eur
Registracija patvirtinama 100 eur negrąžinamu registracijos mokesčiu.
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: laumzirgiuzeme@gmail.com, 861154429
Laukiame Tavęs dar vienoje kelionėje į save!
💧 💧 💧
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!
💧 💧 💧
НА РУССКОМ ⬇️
У каждого из нас есть своя Песня Души и Ритм Души.
Когда мы вливаемся в эту песню, нас приветствует природа и вся мудрость Творения.
Звук шаманского бубна помогает соединить ритмы природы и Души. Бубен — древнейший музыкальный инструмент, известный человеку, помимо человеческого голоса. Он использовался как основной инструмент шамана с древних времен. Вибрации звука бубна помогают восстановить ритм, продиктованный Вселенной, и гармонию с природой. Когда открываешься силам природы и начинаешь жить в ее ритме, она начинает исцелять себя, помогает успокоиться и отдохнуть.
Есть большая разница между покупкой бубна и изготовлением его своими руками с намерением своего сердца. Изготовление бубна, когда вы вкладываете в него свою энергию, свое намерение, — это глубокий процесс, затрагивающий нас на всех уровнях (тела, психики, души), вынося на свет сознания то, что просит внимания и исцеления.
Это преобразующее и наполненное путешествие, в результате которого вы создадите любимый инструмент, посвященный вам и вашему жизненному пути, который станет лучшим другом вашего ВЕЛИКОГО ПУТЕШЕСТВИЯ.
ВЕДУЩИЙ:
Андрюс ГорАнд, опытный проводник, шаман, целитель, возглавит изготовление бубна и будет сопровождать вас в ваших процессах. АНДРЮС “Бизон” (Испания) – многие называют его также ГорАнд, Бизон или просто Вулкан, “Человек-оркестр”, из-за его активности во многих сферах жизни и любви к путешествиям.
Андрюс много лет практикует Рэйки и является мастером-учителем Рэйки. Живет в Испании 25 лет, культивирует шаманизм, исследует целебную силу растений, организует путешествия самопознания в Испании.
ДАТА – 6-8 октября 2023 г. (пятница-воскресенье)
МЕСТО — Земля стрекоз/Land (Литва, 25 км от Вильнюса)
ЦЕНА:
Программа и все необходимые материалы – 420 евро
Питание – 50 евро
Проживание – 50 евро
ПОЛНАЯ СТОИМОСТЬ: 520 евро.
Регистрация подтверждается не подлежавшим возврату регистрационным взносом в размере 100 евро.
РЕГИСТРАЦИЯ И ИНФОРМАЦИЯ: laumzirgiuzeme@gmail.com, 861154429
Ждем вас в очередном путешествии к себе!

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt