Gyvenimas – tai ne problema, kurią reikia išspręsti,
tai kelionė, kurią gali keliauti, knyga, kurią gali rašyti, tai Misterija,
kurią gali kurti, vieta, kurioje gali Būti…

Ši svetainė skirta tiems, kurie ieško ir tiems, kurie nori kažką pakeisti savo gyvenime. Ji taip pat skirta ieškantiems naujos erdvės tolesniam savo asmeniniam augimui bei tobulėjimui, savo sielos poreikių išraiškai…

Visi puikiai žinome, jog gyvenimas nėra tiesus kelias. Kartais jis žeidžia mus taip stipriai, kad jaučiamės nepajėgūs atsikelti ir žengti pirmyn. Bijome vėl būti sužeisti, bijome pajusti širdies tuštumą. Mūsų siela tuomet kenčia. Tokiais atvejais labai svarbu žinoti, kur ieškoti pagalbos.

Mūsų erdvės– viena iš tų vietų, kuriose gali išmokti plaukioti vandenyne, vadinamame Gyvenimu. Čia gali atrasti savo būdų, kaip tvirčiau atsistoti ant kojų, pasirūpinti savo sveikata, atrasti  įkvėpimą… Ir, kas svarbiausia,  sutikti bendraminčių, o gal net tikrų draugų.

Tai taip pat erdvės, kuriose laukiami ir specialistai, terapijų  bei užsiėmimų vedantieji. Čia jus galite realizuoti savo sumanymus, vesti mokymus, grupes, užsiėmimus, realizuoti kūrybinius projektus.  Dirbkime drauge!

 

Mūsų kryptys:

Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija;

Grupinė psichoterapija;

Garso terapija;

Šokio judesio terapija;

Kūno terapija;

Sąmoningas kvėpavimas;

Meditacijos;

Spontaninės improvizacijos, intuityvus dainavimas;

Savęs pažinimas ir saviraiška;

Emocijų išlaisvinimas, streso mažinimas;

Joga

Ir kitos panašios kryptys, vedančios harmonijos, vidinio balanso ir sveikatos link.

Jei jauti, kad nori prisijungti – kaip dalyvis, vedantysis ar organizatorius – esi laukiama/s!

Alicija Eiliakas : Kelias ir Misija

 

Mielas draugas, miela drauge,

 

Esu tas laimingas žmogus, kuris žengia savo Gyvenimo Keliu. Ne visada taip buvo. Kaip ir daugelis, ilgai jo ieškojau, klydau, kaip karoliukus vėriau patirtis. Šiandien mano profesinis ir asmeninis gyvenimas tapo harmoninga visuma – gyvenu tuo, ką dirbu, o darbas yra mano didelė aistra. Jis man suteikia daug džiaugsmo, įprasmina mano gyvenimą.

 

Savo patirtimi mielai dalinuosi su tais, kam tai gali būti naudinga. Nieko nemokinu kaip gyventi (bent taip stengiuosi 🙂 ), nerodau „teisingo“ kelio.  Tiems, kas ieško pas mane pagalbos, stengiuosi būti tiesiog „mediatore“ padedančia susijungti su savo Tikruoju Aš, atrasti Autentiškąjį Save,  suprasti tikruosius Sielos poreikius ir troškimus, suvokti proto sukurtus konstruktus ir vystymąsi ribojančias programas ir… jas paleisti. Tai gali tapti įkvepiančia Kelione, kurią išgyvensime drauge. Kadangi pati jaučiuosi labai įkvėpta gyvenimo, tuo įkvėpimu su džiaugsmu dalinuosi  su tais, kurie jo ieško.

Kuo galiu būti naudinga:

* Konsultuoju ir vedu asmeninę terapiją.  Tai gali būti „klasikinė“ pokalbio terapija, gali būti terapija taikant garsą, dirbant su kūnu, balsu, kartais per meno terapiją;

* Vedu užsiėmimus, meditacijas ir grupes (garso terapijos sesijos, meditacijos, praktikas moterims, poroms, šokio meditacijas, intuityvaus dainavimo ir spontaninių improvizacijų dirbtuves ir dar daug visko 🙂);

* Darau individualios garso terapijos sesijas (dainuojančių dubenų garso masažą, gongų terapiją);

* Drauge su vyru Ričardu vedame mokymus (aprašymus rasi šioje svetainėje);

* Drauge su vyru ir sūnumis grojame meditacinės muzikos  misterijas ir koncertus;

* Organizuoju ir vedu patyrimines keliones.

Reikia pagalbos? O gal tiesiog nori pabendrauti?

Esi laukiama/s mūsų erdvėse!

Su meile,  Alicija”

 ___________________________

Psichologė, psichoterapeutė, seminarų ir mokymų vedančioji, garso terapijos pradininkė Baltijos šalyse. Savo darbe ir gyvenime derina įvairius terapijos ir kūrybinius metodus: egzistencinė psichoterapija, šokio-judesio bei meno terapijas ir, tapusią jos didžiule aistra – garso terapiją.

Psichologijos studijos “Menas Būti” įkūrėja 2007 m.  surengė pirmuosius Baltijos šalyse  Garso terapijos  mokymus.  Mokėsi ir dar vis tobulėja pas geriausius šios srities specialistus – Tomą Čartoryskį (Lenkija),  Don’ą Conreaux (JAV) , Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (DB), Peruquois (Australija)  ir kt.

Pastaruosius dešimt metų su savo vyru Ričardu Eiliaku veda Garso terapijos mokymus, performansus, meditacijas, groja Garso Misterijas daugelyje Europos šalių.  Remdamiesi daugiamete patirtimi ir sukauptomis žiniomis, Alicija sukūrė ir nuolat vysto savo autorines programas, kuriose sintezuoja psichologines ir transpersonalines žinias, įvairus terapinius bei kūrybinius metodus bei meditacijas.   Tai garso terapijos meno mokymai,   dainuojančių dubenų garso masažo menas, spontaniškos  improvizacijos bei intuityvaus dainavimo dirbtuvės – tai tik keletas iš jos programų, skirtų tiems, kas ieško sveikatos bei harmonijos.

Praėjusi savo ilgą savęs pažinimo kelią, Alicija su įkvėpimu dalinasi su savo mokiniais bei gausiais užsiėmimų dalyviais.    Drauge su vyru jie „užkrėtė“ savo aistra ir savo sūnus. Taip gimė jų bendras projektas, pavadintas „SOUND MYSTERY“.   2016 metais buvo išleistas  Sound Mystery CD albumas „Whisper of the Universe“.

2018 m. duris atvėrė Alicijos ir Ričardo sukurta erdvė –  „Laumžirgių žemė“. Tai retrito centras, sukurtas gydančio garso, judesio ir meditacinėms renginiams, kuris tapo savotiškais sakralaus garso mylėtojų ir praktikų namais.

Išsilavinimas ir tobulėjimas

Bazinis išsilavinimas – psichologė, psichoterapeutė.  Psichologijos mokėsi Maskvos ekonomikos ir lingvistikos institute psichologijos fakultete, kur įsigijo psichologo-konsultanto specialybę. Po diplomines psichoterapijos studijas tęsė Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute Birštone, kur baigė dviejų lygių egzistencinės psichoterapijos programą ir įgijo psichoterapeutės diplomą. Priklauso Rytų Europos Egzistencinės terapijos asociacijai.

Be egzistencinės terapijos,  mokėsi meno terapijos (tame tarpe organizavo meno terapijos mokymus Lietuvoje) ir šokio-judesio terapijos ( baigė trijų metų šokio judesio terapijos studijas Maskvos Integracinės psichologijos institute). Priklauso Lietuvos šokio judesio terapijos asociacijai.

Nuo 2007 m. didžiausia Alicijos aistra  tapo garso terapija, kurios mokėsi pas geriausius šios srities meistrus – Don’ą Conreaux (JAV), Tomą Czartoryski (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Perukuois (Australija),   bei kitus.).

Alicija nuolat ieško įkvėpimo ir tobulėjimo šaltinių. Svarbi jos gyvenimo dalis – kelionės. Daug metų ji organizuoja patyrimines keliones į Indiją, Nepalą, pastaruoju metu taip pat į jėgos vietas Anglijoje ir Bali.