Laumžirgių žemė

Magiškų potyrių erdvė, skirta muzikiniams, terapiniams, dvasinio ir asmenybės tobulėjimo renginiams, stovykloms, retritams. Lankytojai apibūdina šią vietą kaip dvelkiančią meile ir magija, atvykstantys čia žmonės greitai panyra į ramybės ir atokvėpio būseną.
Šios erdvės kūrėjai – Ričardas ir Alicija Eiliakai. Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse svajojo apie erdvę, kurioje būtų itin palaikančios sąlygos gilioms terapinėms ir meditacinėms praktikoms. Taip gimė magiškoji Laumžirgių žemė.
Retritų centre vyksta daug įvairiausių renginių ir praktikų, kurias organizuoja ne tik Laumžirgių žemės komanda, bet ir svečiai bei kiti organizatoriai.  Patalpas galite išsinuomoti savo renginiui, asmeninei šventei ar darbiniam susirinkimui.
Renginių centre yra dvi salės:
ASHTAR HALL salė – erdvi, 8 m. aukščio 225 kv.m. apačioje plius didelis balkonas su „chill out“ zona. Yra virtuvėle, WC ir dušų blokas. Renginiams yra patogūs čiužiniai, pledukai, grikinės pagalvės. Įmontuotas nuotaikingas teatrinis apšvietimas ir kokybiška garso aparatūra.
GAIA HALL salė – jauki, su nuostabia akustika, 100 kv.m. ploto kupolinė salė, kurioje g.b. 30 gulimų vietų. Renginiams yra patogūs čiužinukai, pledai, grikinės pagalvės. Garso sistema.
Nameliai svečiams:
Šiuo metu yra apie 42 miegamos vietos, ateityje, kuomet bus baigti dar du nameliai, bus apie 60.
Du Muzikiniai nameliai. Yra po 9 miegamos vietos kiekviename. Nameliai pastatyti ir sibirietiško kedro – kvapnūs, virpantys.
Du Elfų nameliai – erdvesni, 12-viečiai. Pasakiškų formų, šiaudų-molio statybos.
Du Fėjų nameliai – romantiški, su molio apdaila. Dar neišbaigti.
Pirtis
Didelė pirtis, pastatyta iš sibirietiško kedro pagal Baltų tradicijas. Vienu metu garinėje patogiai gali būti apie 25 žmonės.
Taikos varpų ir gongų sodas
Jėgos vieta. Unikalus akmenų ratų sodas, žymaus gongo meistro Dono Conreaux pasaulinio projekto dalis (9-tas pasaulyje). Vieta, skirta sakralaus garso ceremonijoms ir ritualams.
Laumžirgių žemėje yra net trys tvenkiniai su šaltinio vandeniu. Vienas iš jų prie pat pirties.
Dalyvauk mūsų projekto veikloje: https://www.facebook.com/groups/2062622193985317/