Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ALEXIA CHELLUN I PAPILDOMAS koncertas Laumžirgių žemėje I The Power is Here Now (Solo)

4 vasario 18:00 - 19:30

65eur

Laiškas DALYVIAMS, kurį siuntėme Jums į el.paštą. Jei negavote, pakartojame jį čia ir prašome pasidalinti šia informacija su draugu, kuriam pirkote bilietą:

Mylimi Draugai,
jau sekmadienį, vasario 4 d. susitinkame su Alexia Chellun Laumžirgių Žemėje!
Labai Jūsų laukame ir norėdami kuo geriau pasiruošti šiam svarbiam įvykiui, primename Jums svarbią praktinę informaciją:
KONCERTO LAIKAS:
Vasario 4 d. 18.00 val., durys atidaromos jau nuo 16.30 val.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad laukiame didelio (kaip mūsų centrui) žmonių srauto, todėl pagal Jūsų galimybes, PRAŠOME ATVYKTI IŠ ANKSTO, kad paskutinį pusvalandį nebūtų didžiausio svečių srauto.
BILIETAI:
Bilietų spausdinti nereikia, turėkite juos elektroniniame formate savo telefone. Bilietai bus tikrinami per bilietų tikrinimo programą.
Visi bilietai IŠPARDUOTI, vietoje įsigyti nebus įmanoma.
AVALYNĖ IR DAIKTAI:
Nuolatiniai Laumžirgių Žemės lankytojai jau žino, kad Ashtar Hall salėje LAUKO AVALYNĖ NUSIAUNAMA.
Rekomenduojame atsivežti Jums tinkamą patalpoms švarią AVALYNĘ ir užėjus persiauti.
Dėkojame už supratingumą!
Jokių kitų daiktų atsivežti nereikia, salėje yra viskas, ko reikia Jūsų patogumui ir komfortui.
KONCERTO FORMATAS:
Dalyvių patogumui koncertas vyks SĖDINT ANT KĖDŽIŲ ir nedidele dalimi (balkone) ant čiužinių. Todėl drąsiai galite būti ir su bateliais.
ATVYKIMAS:
Žemiau susipažinkite, kaip atvykti į Laumžirgių Žemę. Galite Google žemėlapiuose tiesiog įvesti vietos pavadinimą „Laumžirgių Žemė“ ir vykti siūlomu maršrutu. SVARBU: įsitikinkite, kad navigacija veda Jus Pikeliškėse DVARO GATVE (važiuojat iš kitos pusės gali vesti per laukus, kur keliai nepravažiuojami).
PARKAVIMAS:
Esant tokiam renginiui didelis automobilių kiekis mūsų centrui yra didelis iššūkis. Teritorijoje ir parkavimo aikštelėje Jus pasitiks mūsų komanda ir padės tinkamai pastatyti automobilį.
Tačiau TURIME PRAŠYMĄ JUMS: jei žinote, kad į šį koncertą važiuoja ir Jūsų draugai, su kuriais galėtumėte atvykti automobilyje drauge, APSIJUNKITE SU JAIS! Labai mums tuo padėsite 😊
Jei kiltų svarbių klausimų, mūsų kontaktiniai telefonai:
861154429, 868785625

Laukiame susitikimo su Jumis!
Su meile,
Laumžirgių Žemės komanda

❗️❗️❗️ PAPILDOMAS KONCERTAS ❗️❗️❗️
Su džiaugsmu skelbiame žinią, kad suplanuotas antras atlikėjos koncertas Laumžirgių žemėje – 2024 m. vasario 4 d. (sekmadienis) 18 val.
Nespėjusius įsigyti bilietų į šeštadienio koncertą – kviečiame dalyvauti sekmadienio koncerte❤️
✨✨✨
Alexia Chellun atvyksta su šių metų koncertinio turo „The Power is Here Now“ solo programa.
Šis koncertas – unikali galimybė pasimėgauti šios išskirtinio balso atlikėjos ir kūrėjos muzika kamerinėje, itin jaukioje Laumžirgių Žemės erdvėje.
PAPILDOMO KONCERTO DATA ir LAIKAS: 2024 m. vasario 4 d. 18.00 val. (sekmadienis)
VIETA: ASHTAR HALL salė, išskirtinių renginių centre „Laumžirgių Žemė“ (25 km. nuo Vilniaus)
❗️❗️❗️ BILIETAI IŠPARDUOTI ❗️❗️❗️
BILIETO KAINA: 65 eur
VAIKAI: koncertas netinkamas dalyvauti su mažais vaikais. Vaikams nuolaidos netaikomos.
KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI: laumzirgiuzeme@gmail.com, tel. 861154429.
KONCERTO FORMATAS (kaip pasiruošti):
tai laisvo formato koncertas, kurio metu dalyviams bus paruoštos vietos sėdėti ant čiūžinių/pagalvėlių, taip pat kėdės (balkonas ir tolimesnės eilės).
SVARBU: koncertų salėje nusiaunama lauko avalynė (galima būti basomis, su kojinėmis).
*** *** *** ***
Alexia Chellun – unikalaus balso atlikėja ir dainų autorė, jos dainos spinduliuoja šilumą, atjautos ir džiaugsmo energiją, giliai paliečia viso pasaulio klausytojų širdis.
Unikalus Alexia muzikoje yra jos gebėjimas perteikti įvairias, giliai paliečiančias, temas: nuo gijimo, gilaus atsipalaidavimo iki sąmoningumo bei kosminių dėsnių temų. Jos gilus, rezonuojantis balsas paliečia giliai, kuriant saugią, palaikančią erdvę.
Kritikų įvertinta daina „The Power is Here Now“ sulaukė daugiau nei 15 milijonų peržiūrų! Savo 15-os metų kūrybiniame kelyje Alexia išleido 7 albumus, 7 EP‘us ir 3 singlus.
2021 m. kaip įkvepianti asmenybė Alexia buvo pakviesta į TEDex Cumbernauld Women.
Su savo koncertine veikla ji aplankė daug Europos ir JAV šalių, dalyvaujant taip pat daugelyje festivalių, retritų ir kitų renginių.
Alexia gimė Anglijoje Graikų/Mauritanų šeimoje, kurios daugiakultūrinis paveldas įtakojo jos susidomėjimą įvairių kultūrų ir žanrų muzika. Jau vaikystėje ji skambindavo pianinu, grojo gitara bei dainavo, leidžiant laiką su draugais prie laužo. Ji daug keliavo, kuriant namus visur ten, kur tuo metu apsistodavo.
Alexia turi išskirtinį gebėjimą atsiduoti laisvai tėkmei tiek gyvenime, tiek kūryboje, kurios procesui ir tekstų rašymui didelę įtaką turi jos ryšys su gamta. Alexia muzika atspindi jos žaismingą, mylinčią prigimtį.
„I‘m Ready“ – naujausias Alexia albumas buvo išleistas jai besiruošiant jos 2023 m. Europos turui.
__________
🛵 🛵 KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200 m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt