Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Bartoš Eiliakas | What Else But Life | Albumo pristatymo koncertas | Vilnius

23 balandžio 19:00 - 21:30

20,40eur
Naujos kartos kompozitorius ir atlikėjas Bartoš Eiliakas kviečia į trečiojo albumo “What Else But Life” pristatymo koncertus – balandžio 23 dieną Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje ir gegužės 24 dieną Kaune Kauno Kultūros Centre.
EARLY BIRD BILIETAI JAU PREKYBOJE! (vėliau bilietai brangs)
https://www.bilietai.lt/…/bartos-eiliakas–what…/…
Patirkite magišką Bartoš Eiliakas muzikos pasaulį koncerte, kuriame susipina elektroninės muzikos garsai su fortepijono, styginių, gongų ir kitų akustinių instrumentų muzika.
Naujajame albume kūrėjas klausytojus kviečia į kelionę per įsikūnijimą, gyvenimą ir mirtį.
“Visa mano muzika, o ypač šis albumas turi tikslą pakviesti žmones leistis į kelionę savo viduje. Albumas man turi labai konkrečią istoriją, tačiau žymiai svarbiau nei ją pasakoti, man yra tai, kad kiekvienas galėtų surasti kažką svarbaus sau, kažką paveikaus, įžiebiančio mintį, veiksmą, jausmą ar procesą. Albumo pavadinimas “Kas, jei ne gyvenimas” (angl. What else but life) geriausiai ir apibūdina šio kūrinio esmę. Tai nėra konkreti mintis. Tai raktas skatinantis procesą, o kokį… Čia jau kiekvieno asmens reikalas.” – apie savo naują kūrinį mintimis dalijasi kompozitorius.
Bartoš Eiliakas – „Her Embrace“: https://youtu.be/BFpVjTnB7tg?si=9cq_Tb_-wLD3vLqZ
Kompozitorius
Bartoš Eiliakas
Atlieka
Bartoš Eiliakas (fortepijonas, sintezatorius, gongai ir kiti)
Kostas Tumosa (Smuikas)
Tomas Petrikis (Altas)
Apie atlikėją
Bartoš Eiliakas
Elektroakustinės muzikos kūrėjas, atlikėjas, multiinstrumentalistas. Savo muzikoje Bartoš apjungia klasikinių (fortepijonas, styginiai), elektroninių (sintezatorius) bei tradicinių-šamaniškų (gongai, ronroco, fleitos, būgnai bei kiti) instrumentų garsus, kurdamas autentišką, kinematografinį muzikinį peizažą, kuris klausytoją nukelia į sapnų, fantazijų ir vizijų pasaulį. Kūrėjo muzikinė kelionė prasidėjo nuo jo šeimos – jis užaugo Lietuvos gongų meistrų Alicijos ir Ričardo Eiliakų šeimoje. Unikali aplinka, instrumentai ir supanti gausi muzikos įvairovė suformavo autentišką muzikinį pajautimą ir gebėjimą jungti archajiškus garsus su klasikiniu bei moderniu skambesiu.

Informacija

Data:
23 balandžio
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
20,40eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Renginys žymos:
, , , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/1WYG0ApUI

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt