Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

CURAWAKA – DREAMTIME

10 spalio, 2023 19:00 - 21:00

45eur
“Curawaka” – tarptautinis unikalių garso kūrėjų kvartetas, kuriame susimaišo vietinių tradicijų elementai, tradiciniai Lotynų Amerikos liaudies ritmai ir skandinaviško folkloro melodijos.
“Curawaka” metų metus gyveno drauge ir mokėsi iš vietinių genčių visame pasaulyje. Jų muzik turtinga gamtos pasaulio harmonijų, dainų, kurios švenčia pasaulinės gimtosios kultūros judėjimą ir atkartoja pirmykščių tautų balsus, jų dvasingumą ir ryšį su žeme. Jų debiutinis albumas „Call Of The Wild“, išleistas 2019 m. „Nixi Music“, paskatino “Curawaka” plačiau suvokti visuomenę. Su tokiais hitais, kaip „Noku Mana“, „Cuñaq“, „Te Nande“ ir „He Yama Yo“, jie pasiekė ne tik siaurą, pirmykštės muzikos mėgėjų ratą, bet ir platesnę alternatyviosios muzikos sceną, ypač folkloro ir liaudies gerbėjų širdis – vien 2021 m. „Call Of The Wild“ per „Spotify“ ir „YouTube“ buvo peržiūrėta daugiau nei 13 milijonų kartų ir peržiūrų skaičius nuolat auga.
2023 m. “Curawaka” išleidžia naują albumą „Dreamtime“. Ilgai lauktas antrasis grupės albumas – tai sielų kelionės nuo mūsų žemiškosios egzistencijos iki anapusinės, dangiškosios istorijos. Dainos atliekamos anglų, ispanų, norvegų, inuitų ir shawandawa kalbomis, o vokalistės ir dainų autorės Annos Bariyani balsas peržengia kultūrines ribas ir ragina visas gentis vienytis. Savo išskirtiniu ir unikaliu muzikiniu meistriškumu “Curawaka” supina magišką audinį per garsą ir sielą, su pasaulio šaknų ritmais ir dangiškomis melodijų siūlėmis, per budrumo ir sapnuojančios tikrovės audinius, su vilties vizijomis ir visų gyvybės sergėtojų Žemėje sąjunga. „Dreamtime“ – tai malda, dvasiškai ir muzikiškai palaikoma galingų tradicinės išminties puoselėtojų iš Grenlandijos, Norvegijos, Meksikos, Kolumbijos ir Brazilijos balsais. Tokiu būdu “Curawaka” ir toliau suteikia platformą čiabuvių balsams, reikalaudama, kad išklausytume Pirmykščių tautų bendruomenių vyresniuosius, kad galėtume įveikti laiko iššūkius.
♾️ INFO: el. paštu: info@tradehub.info
Tel. pasiteiravimui +371 22127226
♾️ Bilietų įsigijimas:
Laukiame jūsų Laumžirgių Žemėje!
♾️ KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200 m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau
_____
Curawaka is an international quartet of unique soundscapes, mixing elements from indigenous traditions, traditional Latin-American folk rhythms and soaring melodies from Scandinavian folklore. Curawaka has spent years living with, and learning from, indigenous tribes all over the globe. Their music is rich with harmonies from the natural world, with songs that echo the movement of a worldwide native culture, and celebrate the voices of First Nation Peoples, their spirituality and relation to the land. Their debut album, ‘Call Of The Wild’, released in 2019 on Nixi Music, launched Curawaka into wider public awareness. With hits including ‘Noku Mana’, ‘Cuñaq’, ‘Te Nande’ and ‘He Yama Yo’, they have reached the hearts of not only global underground earth warriors, but also the larger scene of alternative music, especially fans of folk and world music. In 2021 alone ‘Call Of The Wild’ received over 13 million plays on Spotify and YouTube, with numbers constantly rising.
Curawaka is launching their new album «Dreamtime» in 2023. The bands long awaited second album is the story of the souls journey through our earthly existence and our heavenly beyond. With songs in English, Spanish, Norwegian, Inuit and Shawandawa language, the voice of vocalist and songwriter Anna Bariyani transcends cultural borders and separation, and calls for unity amongst all tribes. With their exquisite and unique musical craftsmanship, Curawaka weaves a magical tapestry through sound and soul, with stitches of world root rhythms and celestial melodies, through fabrics of waking and dreaming reality, with visions of hope and union of all guardians of life on Earth. «Dreamtime» is a prayer, supported spiritually and musically by powerful voices of indigenous traditional wisdom keepers from Greenland, Norway, Mexico, Columbia and Brazil. In this way, Curawaka continues to give a platform to indigenous voices, insisting that we listen to the elders of First Nations communities in order to navigate through the challenges of our time.

Informacija

Data:
10 spalio, 2023
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
45eur
Renginys kategorijos:
, ,
Renginys žymos:
, , , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/3Y9V4YgZJ

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt