Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

GONGAI. ONLINE Mistinio garso sesijos iš Laumžirgių Žemės

7 vasario 20:00 - 21:00

5eur
Mieli gongų mylėtojai,
kviečiame drauge su mumis praleisti sekmadienio vakarus, pasinerti gydančio garso vandenyną, keliaujant į savo Sielos beribę Visatą!
MISTINIO GARSO KELION4S PLANUOJAMOS:audynėsmė

🌟 SAUSIO 31 d. 20.00 val. –
“PALEIDIMAS”. Paleisk seną energiją, tam, kad padaryti vienos tam, kas naujo gali ateiti į tavo gyvenimą.
🌟 VASARIO 7 d. 20.00 val. –
“INTEGRACIJA” – šiame žodyje telpa viskas – energijų ir būsenų transformacija bei tų savo “dalelių”, kurios buvo iki šiol išstumtos ir atskirtos nuo mūsų – priėmimas. Savęs įgalinimas kurti savo realybę, gyventi savo pasirinktą gyvenimą.
🌟 VASARIO 14 d. 20.00 val. – šios, Meilės dieną planuojamos sesijos tema nuspėjama: “ŠIRDYJE”. Šis renginys turi savo atskirą aprašymą, paskaitykite čia: https://fb.me/e/1TfILSqLS.
Galite taip pat rinktis dar platesnę, gilesnę programą: “ŠIRDYJE. Kakava I Kvėpavimas I Gongai”, aprašymas čia: https://fb.me/e/1aXhxN5sy.
❤️ KAIP VYKS Transliacija vyks per Fejsbuką,apie valandą iki transliacijos užsiregistravusiems bus išsiųsta nuoroda.
💛JŪSŲ PADĖKA: nuo 5 eur *
* (iki šiol visos mūsų transliacijos vyko nemokamai, dosniai dovanojome jums savo sesijas ir koncertus. Šios sesijos kaina išties simbolinė, tačiau jei jauti ir gali, kad nori sumokėti daugiau – gali išreikšti savo pripažinimą ir dėkingumą 🙏 .
Karantino metu, kuomet jau keli mėnesiai negali vykti jokie renginiai gyvai, tai yra vienintelis būdas, kaip galime dirbti).
💌 REGISTRACIJA: el. p. laumzirgiuzeme@gmail.com.
Kontaktai pasiteiravimui: tel. +37061154429, +37068785625.
Banko rekvizitai pavedimui:
Swedbank AB
Sąskaita Nr. LT31 7300 0100 9543 5179
Gavėjas: Alicija Eiliakas
Paskirtis: GONGAI ONLINE
🧡💚💙
MISTINIO GARSO KELIONĖ (GONGŲ MAUDYNĖS)
🎧 PASIRUOŠK TINKAMAI: sukurk sau ramią, jaukią erdvę, atsigulk patogiai, apsiklok ir būtinai klausyk PER AUSINES ARBA KOLONĖLĘ. Mes stengsimės transliuoti geriausioje garso kokybėje, todėl ir Tu pasirūpink kokybę iš savo pusės 😊
✨
Mes pakviesime Tave į Kelionę į galingo Garso Erdvę, kurioje susuksime Tave į švelnų, mylintį virpesinį kokoną, nuraminsime visus Tavo nerimus ir baimes ir priminsime Tau, kas Tu esi.
Tau skambės kosminiai Gongai, krištolo dubenys, Hopi indėnų meilės fieitos ir Tatrų fujaros, šamaniškas būgnas, Peruvietiški švilpukai ir varpeliai bei dar daug įstabių instrumentų. Ir viskas tam, kad nurimtum, pailsėtum ir leistum savo Širdžiai atsiverti plačiai Viskam Kas Vyksta…
🌟 TAU GROS: Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.
* * *
Apie “Maudynes gonge” skaitykite daugiau: https://www.gongai.lt/veiklos-ir-paslaugos/#garso
Su meile,
Alicija, Ričardas ir Laumžirgių Žemės komanda

 

Informacija

Data:
7 vasario
Laikas:
20:00 - 21:00
Kaina:
5eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Renginys žymos:
, , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/222408619522610/

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt