Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Gongų maudynės studijoje “Menas Būti”

vasario 17 19:00 - 20:30

15eur
Kviečiame į Gongų mistinio garso keliones su Alicija ir Ričardu Gydančio garso ir judesio erdvėje „Menas Būti“ Užupyje ir retrito centre Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus)!
Mieli draugai,
čia vienoje vietoje rasite informacija apie artimiausiu laiku Alicijos ir Ričardo planuojamas Mistinio garso keliones ne tik Vilniuje, bet ir jų sukurtoje magiškoje erdvėje Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land.
Kaip nuvykti skaitykite žemiau.
Artimiausios sesijos:

SAUSO 26 d. 18.00 val. – šeštadienis – Gongų Mistinio Garso Kelionė Laumžirgių Žemėje.
Šią dieną „Laumžirgio žemėje“ bus organizuojama gilaus apsivalymo/atsipalaidavimo diena su pirtimi ir Garso kelione. Galima dalyvauti pilnoje dienoje (pirtis + garso kelionė , kaina 30 eur), tik pirtyje (20 eur) arba tik garso kelionėje (15 eur).
Gongų sesija vyks ASHTAR HALL salėje, kuri yra sukurta specialiai holistinio garso renginiams. Jos metu bus grojama didžiausiais, galingiausiais Baltijos šalyse – 160 cm Mother Cosmo ir 125 cm Vandens ir Oro stichijų gongais.
Yra atskirai sukurtas FB renginys: https://www.facebook.com/events/490142941512004/

SAUSIO 30 d. 19.00 val. – trečiadienis – Gongų vakaras studijoje „Menas Būti“.

VASARIO 9 d. 18.00 val. – Mistinio Garso Kelionė Laumžirgių Žemėje (skaityk aukščiau).

VASARIO 10 d. 19.00 val. – Gongų Mistinio garso kelionė „Menas Būti“ studijoje Užupyje.

Dalyvavimo kaina sesijose (Vilniuje ir Kaune tokia pati): 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams – 13 eur. Nuolaidos taip pat taikomos Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge 🙂

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

* Formatas „Šokio meditacija + Maudynės gongo garse“ – užsiėmimą pradedame nuo  šokio/judesio pagal specialiai parinktą muziką.  Nereikia jokio specialaus pasirengimo ar mokėjimo šokti.  Šokio/judesio metu aktyvuojame tam tikras energijas, užblokuotas mūsų kūne,  psichikoje.  Šokio meditacijos trukmė apie 30-40 min.  Vėliau dalyviai atsigula, apsikloja ir pasineria į garsus (gongai,  dainuojantys dubenis ir aibė kitų instrumentų bei garsų)  Kuomet paruoštas mūsų kūnas, garsas prasiskverbia giliau,  padedant išlaisvinti aktyvuotą energiją, giliai atantspauduoja ir transformuoja būsenas.

________________________________

KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės (žiūrėti per telefoną) čia

KAD NEPASIKLYSTUMĖTE BŪTINAI PERSKAITYKITE:

Nuoroda veikia per google maps navijacijos programą telefonuose ir atveda į vietą, tačiau, priklausomai iš kurios pusies važiuojate, navigacija gali siūlyti kitus maršrutus. Į Laumžirgių žemę BŪTINAI REIKIA VAŽIUOTI PER DVARO G. PIKELIŠKĖSE (NEVAŽIUOKITE PER PURNUŠKES! ).

Kaip nuvykti (aprašymas): Išvažiuokite į Molėtų plentą *kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto (HBM, Armenų virtuvė ir kt), sukite į kairę (kelrodis į Paberžė). Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukame į dešinę (Dvaro g.). Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę. Ten laikuose pamatysite naują rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71), pravažiuojate jį ir pamatysite baltą transformatorinę. Prie jos sukite į kairę, važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje
KADANGI VYKSITE NAKTĮ LABAI PRAŠOME VAŽIUOTI ČIA NURODYTU KELIU IR PATEIKTOMIS NUORODOMIS, kad neužklystumėte į kaimyninius kiemus ir nedrumsti jų poilsio.

Taip pat LABAI PRAŠOME AUTOMOBILIUS PALIKTI PARKINGE ir ateikite tilteliu pirties link.

Ant paskutinių posūkių pastatyti  ženklai su laumžirgiais, būkite dėmesingi

 

 

 

 

Informacija

Data:
vasario 17
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
15eur
Renginys Categories:
, ,
Renginys žymės:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/325237051400950/

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Menas būti
Krivių g. 5/ Baltasis skg. 12, Vilnius
Vilnius, 01204 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068785625
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt