Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

TRANSMISIJA – IŠGYK, kad KLESTĖTUM su Ala ir Alicija

21 spalio, 2022 15:00 - 23 spalio, 2022 14:00

450eur
TRANSMISIJA – IŠGYK, kad KLESTĖTUM su Ala ir Alicija
Savaitgalis MOTERIMS
DATA: 2022 m. spalio 21-23 d.
VIETA: Laumžirgių Žemė/ Dragonfly Land (retrito centras 25 km nuo Vilniaus).
✨
Kažkada, labai labai seniai (o gal tai vyksta DABAR, juk laikas nėra linijinis?), mūsų sielos susitiko ir apsijungė Sielų kelionėje per laikus ir gyvenimus. Ir visai neseniai mes abi – jau kaip Ala ir Alicija – tai prisiminėme. Tas PRISIMINIMO patyrimas atnešė kosminės transmisijos kodus, o mūsų dviejų energijų apsijungimas pradėjo naują augimo etapą mums ir tiems, ką sutinkame savo Kelionėje.
Mes tikime tuo, ką kuriame, mes mėgaujamės savo kūrybos procesu ir jo vaisiais. Mums pavyko pagimdyti materijos pasaulyje savo sielos vizijas, mes jose gyvename, mes kuriame savo realybę ir tikime, kad Tu tikrai gali kurti savąją, savaip. Mes norime pasidalinti su Tavimi tuo, kas veikia mums. Mes norime, kad ir Tu pamatytum ir patikėtum kokia beribė, galinga, kurianti būtybė Tu ESI.
Iš purvo išauga lotoso žiedas ir apdovanoja pasaulį tyrumu. Iš sumaišties gimsta vidinė ašis, įgalinanti išsiplėsti ir skleistis energijų laukui. Iš ateities nežinomybės kuriasi tikras žinojimas, grįstas pasitikėjimu ir tikėjimu. Viskas šiame pasaulyje yra įmanoma, viskas priklauso nuo mūsų vidinės pozicijos TIKĖTI ar ABEJOTI, KURTI ar VERSTI, BŪTI DIEVU ar AMATININKU, SKRIETI ar ŠLIAUŽTI, PATIRTI PILNATVĘ ar VARGTI VARGĄ. Ir galiausiai GYVENTI IŠ INERCIJOS ar TAPTI SAVO GYVENIMO ŠEIMININKU.
Kad visa tai taptų gyva mūsų gyvenime, laisvę meilėje reikia patirti savimi per dvasią, sielą ir kūną, išrišant praeities mazgus, paleidžiant protėvių kartų įžadus, priesaikas, prakeiksmus ir įjungiant naują subtilų energijos kanalą, atverianti kelią į visišką priėmimą ir besąlyginę meilę.
✨
Kviečiame Tave į visomis prasmėmis GYVĄ transformacinį savaitgalį TRANSMISIJA – IŠGYK, kad KLESTĖTUM su Ala &Alicija, per kurį mes totaliai pasinersime į Naujo pasaulio galimybių energijas, pamatysime ir per IŠRIŠIMUS išrišime senus giminės ir praeitų gyvenimų mazgus, atrasime savo vietą savo sistemose, laukiančiose mūsų sutikimo priimti resurso paveldo dovanas ir pajausime sielos pašaukimo raktą, inicijuosime senųjų runų veiksmo energijas mūsų kūnuose, pakilsime į sielos lygmenį ir leisime kosminiam srautui tekėti mūsų regimos vizijos tėkmėje.
Ir tai tikrai ne viskas… ką patirsime kartu mūsų transmisijos metu. Patikėk, tam tikrus energijų RAKTUS įmanoma perduoti TIK GYVAI liečiant kūną, sielą ir dvasią, įžiebiant šventą ugnį ir ašaromis (meilės ir juoko), nuplaunant skausmo sąstingį.
Mes nedetalizuosime programos, nes nėra tinkamų žodžių tam įvardinti. Mes nenustatinėsime griežtų tvarkaraščių laikų, nes mūsų kelionės laikas nėra linijinis. Mes veiksime per meilę, galvosime širdimi, dalinsimės iš pilvo…
Mes pajausime ir patirsime kiekvienai tinkamus būdus, įgalinančius atnešti savo išsvajotą pasaulį į realų gyvenimą.
✨
🍁Mūsų kosminis laivas kyla spalio 21 d. 15.00 val. iš Laumžirgių Žemės.
Mūsų kosminio laivo numatomas nusileidimo laikas spalio 23 d. 14.00 val.
🍁Retrito kaina: 450 eur
Kaina apima programą, dvi nakvynes ir vegetarinį maitinimą.
📧 Registracija: el. p. laumzirgiuzeme@gmail.com
📞 Tel. pasiteiravimui: 861154429 (Rima), 868785625 (Alicija)
✨
Kosminį laivą pilotuos:
💚Ala Tamulienė – išrišimų, dvasinių kelionių, patyriminių seminarų ir transmisijų vedlė ir autorė, universalios kvėpavimo energijos sesijų vedančioji, savo veikloje apjungusi daugelio dvasinių praktikų išmintį. Ala yra gyvosios knygos “Laumžirgio užrašai”(https://www.facebook.com/Laumžirgio-užrašai-151238395329312) autorė, sielų bendrystės bendruomenės “Gyvenimus keičiantys susitikimai” (https://www.facebook.com/groups/287572248278986) kūrėja, dalinimosi Visatos dėsnių pagrindais grupės „Išrišimai su Ala Tamuliene“ autorė ir vedančioji (https://www.facebook.com/groups/1121863561742305/?ref=share_group_link); Instagram: @isrisimai.su.ala.tamuliene (https://instagram.com/isrisimai.su.ala.tamuliene?r=nametag) Ala – Bert ir Sophie Hellinger tiesioginė mokinė, ilgametė dvasinių konsteliacijų praktikė, diplomuota konsteliacijų vedančioji, baigusi Hellinger įkurtą mokyklą ir gavusi gyvo žinojimo srautą iš paties Berto Hellingerio. Aistros einamam keliui, dvasinių įžvalgų srauto, didelės patirties, mokytojų perduotų įrankių ir tikėjimo stebuklais kvintesencija virto IŠRIŠIMAIS. Išrišimai – dvasinė praktika&Visatos tvarkų žinojimas, kurių pagalba kiekvienas pasiryžęs pažvelgti tikrovei į akis, užimti savo vietą ir atverti širdį, gali išrišti savo giminės ir kitų sistemų, praeitų gyvenimų, mazgus, atrasti ir užimti savo vietą, iš kurios laisva valia gali atkurti jam Visatos skirtą gyvybės, meilės ir sėkmės srautą.
💚Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui.
Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku. Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedanti jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais, patirti sąmonės išplėtimą. Tai vyksta daugelyje jos autorinių praktikų: „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimas“, „Body Wisdom“ šokio meditacijos, kakavos ceremonijos, „Dėkingumo ratai“, asmeniniai ritualai ir sesijos bei daugelis kitų, kurios ateina jai, kaip ji pati tai įvardina, iš Sielos vedimo.
Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar ji dalinasi tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.
Vienas iš įkvėpimo šaltinių jai pačiai yra jos organizuojamos patyriminės kelionės į įvairias pasaulio šalių jėgos vietas Indijoje, Nepale, Bali, Glastonburyje Anglijoje.
Drauge su vyru Ričardu jie yra garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius penkiolika metų jie dosniai dalinasi savo kūryba, vesdami Gydančio garso mokymus ir sesijas. Kartu su sūnumis Luku ir Bartošu sukūrė muzikinį projektą „Sound Mystery“, groja meditacinius, ambient koncertus. Prieš daugelį metų jie įkūrė gydančio garso ir psichologijos studiją „Menas Būti“, vėliau iš jų troškimo sukurti Širdies namus, kuriuose žmonės galėtų lankytis ištisus metus, jiems gimė magiškų potyrių erdvė – retritų centras „Laumžirgių Žemė“.
www.laumzirgiuzeme.lt
www.menasbuti.lt
www.gongai.lt
www.soundmystery.com
___________________________________
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Informacija

Pradžia:
21 spalio, 2022 15:00
Pabaiga:
23 spalio, 2022 14:00
Kaina:
450eur
Renginys kategorijos:
, , , ,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/421535829176359/?ref=newsfeed

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt