Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

MIRABAI CEIBA workshop’as SOUNDS INTO SILENCE | Laumžirgių žemėje

12 spalio 11:00 - 14:00

70eur

Mirabai Ceiba vedamas workshop‘as – tai interaktyvus kvietimas visiems drauge praktikuoti garso jogą. Dalyviai kviečiami dalyvauti kūrybiniame veiksme ir iš muzikinės erdvės supinti maldą už vienybę, mūsų galimą išplėtimą, už taiką.

DATA ir LAIKAS – 2024 m. spalio 12 d. (šeštadienis) 11.00 – 14.00
VIETA: Laumžirgių žemė, Vilniaus r.
REGISTRACIJA el.p. laumzirgiuzeme@gmail.com
INFORMACIJA tel. 861154429
KAINA: 70 eur/žmogui.

Tos pačios dienos vakare – MIRABAI CEIBA koncertas! Nuoroda į koncerto bilietų įsigijimą: Įsigyti bilietą

Mirabai Ceiba muzika įtraukia klausytoją į švelnaus stygų skambesio, subtilaus vokalinio žaismo ir poetinės lyrikos tinklą. Tokią muziką lengva pamilti, bet sunku priskirti konkrečiam žanrui. Tai pasaulio muzika. Kamerinė muzika. Folkloras. Tai atsidavimas. Bet galiausiai ši muzika pranoksta bet kokią etiketę, kurią bandoma klijuoti ir lieka vienas apibūdinimas – „nuostabiai gražu“. Mirabai Ceiba duete girdime dviejų gabių muzikantų ir dainininkų – Markus ir Andželikos – vyro ir žmonos – meilės žaismą. Kartu jie sukūrė pripažinimo sulaukusių, puikiai įgyvendintų studijinių albumų ir koncertinių įrašų seriją, kuri panardina klausytojus į mirgantį transcendentinių stebuklų pasaulį.

Idėja, kad visų tautų žmonės yra vieningi Dvasioje, yra giliai persmelkusi Mirabai Ceiba kūrybą. Markus ir Andželika kilę iš skirtingų pasaulio kraštų. Jis – iš Rytų Vokietijos. Ji yra meksikiečių ir vokiečių kilmės, gimė Tuksone, Arizonoje ir užaugo mažame kaime netoli Meksiko. Jie susitiko gatvės mugėje per Edinburgo Fringe festivalį ir taip užsimezgė ne tik romantiški jų santykiai, bet ir susikūrė muzikinis duetas. Vardas Mirabai Ceiba atspindi poros pasaulėžiūrą. Mirabai (1490–1547) buvo legendinis induizmui atsidavęs dainininkas. Ceiba yra šventas Lotynų Amerikos medis.

Debiutinis Mirabai Ceiba albumas Flores buvo išleistas Spirit Voyage Records 2004 m. Markus stiprybė yra liutnios šeimos instrumentai – gitara ir Lotynų Amerikos šarango ir ronroko. Jų skambesys susipina su subtiliu Andželikos prisilietimu prie arfos ir fortepijono. Pora dainuoja mantras, giesmes iš vietinių kultūrų, taip pat rašo daug dainų ispanų ir anglų kalbomis, retkarčiais semiasi įkvėpimo iš įvairiausių lyrinių šaltinių, tokių kaip mistinis persų poetas Rumi ir meksikiečių poetas bei visos lotynų liaudies herojus Nezahualkojotlas. Mirabai Ceiba, kaip ir švento medžio, kurio vardas yra jų pavadinime, šaknys driekiasi giliai, o jų šakos apkabina pasaulį muzikine meile.

Mirabai Ceiba meniškumas ir žinomumas augo su kiekvienu nauju jų išleistu albumu.

Jų koncertai – džiaugsmingos ir meilės kupinos akimirkos, įkūnijančios gilų dueto tikėjimą muzika kaip universalia kalba, vienijančia visas pasaulio tautas, kultūras ir tradicijas.
„Kur sustoja kalba, ten prasideda muzika, ji peržengia visas ribas“, – sako Markus. „Mes vykstame į Argentiną ir dainuojame su ten esančiais žmonėmis, o po dviejų mėnesių esame, pavyzdžiui, Amsterdame ir dainuojame tas pačias dainas, ir žmonės su jomis bendrauja panašiai ir kuria tą patį jausmą. Tai tikrai gražu ir įkvepia.”

„Norime sukurti tokią erdvę, kurioje žmonės susijungtų su savimi, kur iš tikrųjų galėtų klausytis muzikos būdami savo viduje“, – priduria Andželika. „Erdvė, kurioje visi jaučiasi laukiami ir apkabinti, pripažįstant bendražmogiškumą. Erdvė, kur ryšys gali būti užmezgamas iš širdies į širdį, nepaisant visų įmanomų skirtumų, kurie valdo mus visuomenėje. Tuomet muzika gali tapti gija, vedančia mus į tylią erdvę viduje, iš kurios gera būti, klausytis, kurti, susijungti.“

(teksto autorius Alanas Di Perna)

Klausytis daugiau Mirabai Ceiba muzikos:
Mirabai Ceiba muzika

Akimirkos iš prieš penkerius metus pirmą kartą Laumžirgių žemėje jų vykusio koncerto: Mirabai Ceiba koncerto akimirkos 2019

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt