Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mistinė rudens Gongų Naktis Laumžirgių Žemėje

16 rugsėjo, 2022 20:00 - 17 rugsėjo, 2022 08:30

55eur – 60eur

MISTINĖ RUDENS GONGŲ NAKTIS Laumžirgių Žemėje
Kviečiame drauge praleisti šią magišką rudens naktį – švenčiant drauge Gyvenimą Meilėje! Kuriant erdves, išeinančias už laiko suvokimo ribų.
Tai laikas arti rudens lygiadienio, kuomet diena su naktimi trumpam susilygina ir netrukus tamsusis laikas palengva ima ilgėti, o mes iš lėto neriame į vidinio pasaulio gelmes – patirti, pažinti, atrasti, vidinį resursą, savo Esmę, savo gelmę. Tai dėkingumo Motinai Žemei laikas, kuomet gamta maudosi gausoje ir dosniai savo gausa dalinasi su mumis. Primindama, kad tai natūrali Visatos būsena, kuri jau yra mumyse. Mums belieka atsiverti dėkingumui ir gausai visuose jų pasireiškimuose.
Ši naktis apie erdvę, kurioje pinasi gražiausi šviesos raštai, ateina prisiminimas, žinojimas, susijungimas su savo širdies sąmone, sielos kodais. Tai vyksta, nes mes primename vieni kitiems.
Per akis. Per ryšį. Per santykį…
Tegul ši naktis būna skirta Tam, Kas Svarbiausia…
Kviečiame Tave į Gongų Nakties Ceremoniją!
✨ KADA – 2022 m. rugsėjo 16/17 naktį
✨ VIETA: Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus)
✨ VAKARO ir GONGŲ NAKTIES PROGRAMA:
20.00 – 21.00 – Svečių atvykimas, registracija.
21.00 – 22.30 – Apsijungimas Sakraliajame Šviesos ir Dėkingumo Rate (salėje)
22.30 – 23.00. – Pasiruošimas Gongų nakčiai.
23.00 – 00.00 – Mistinė Garso Kelionė (groja Alicija ir Ričardas). Šią valandą gongai skambės intensyviau.
00.00 – 7.00 – Kosminė Gongų nakties lopšinė. (kas valandą pasikeisdama groja vis kita pora gongo komandos narių).
7.00 – 7.30 –  Švelnus prabudimas.
7.30 – 8.30 – Lengvi pusryčiai (kava, arbata, bandelė)
✨ RENGINIO KAINA: 60 eur (dalyvaujant vienam), 55 eur (dalyvaujant dviese ir daugiau).
Į kainą įskaičiuoti lengvi pusryčiai.
REGISTRACIJĄ PATVIRTINA NEGRĄŽINTINAS REGISTRACIJOS MOKESTIS: 20 eur/asm.
Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą (-us), pavardę (-es), kontaktinį telefono numerį.
📧 REGISTRACIJA: laumzirgiuzeme@gmail.com
Telefonai pasiteiravimui: 861154429 (Rima)
✨ KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
Kaip nuvykti (aprašymas): išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki restoranų “Armenų virtuvė” ir HBH, už jų sukite dešiniau į nuvažiavimą po viaduku PABERŽĖS KRYPTIMI. Toliau važiuokite tiesiai 5 km, kol pamatysite kelrodį PIKELIŠKĖS 1 (jis rodo į kairę, tačiau jūs sukate į dešinę, į Dvaro g.).
LABAI SVARBU KAD NAVIGACIJA JUS VESTU PER DVARO G.
Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra kelrodis į “Laumžirgių žemę”), pavažiavę kelis šimtus metrų pamatysite sekantį ženklą “Laumžirgių žemė”, rodantį pasukti į kairę.
Važiuokite iki stovėjimo aikštelės, ten palikite savo automobilį ir tiltelių “Tarp dviejų dimensijų” ateikite į ASHTAR HALL (didelis oranžinis pastatas) salę.
________________________
✨ Daugiau apie Gongų naktį
Tai visos nakties šventimas gongų garsuose. Dalyviai guli/miega/medituoja visą naktį švelniai ošiant gongams. Pirmą pudžos valanda intensyvesnė – Garso meditacija groja Alicija ir Ričardas. Vėliau grojantys keičiasi ritualiniu būdu.
Buvimas garse tokios ceremonijos metu giliai veikia mus visuose lygmenyse, paliečia giliausias mūsų sielos stigas, valo, suteikia įkvėpimo, praplečia sąmonę.
✨ KAIP PASIRUOŠTI:
Salėje turime pakankamą kiekį čiužiniu (ne itin minkštų 🙂 ), pledų ir grikių pagalvėlių. Jei norite didesnio komforto, atsivežkite sau minkštesnius patalus 🙂
Drabužiai – patogūs, pagal savo poreikį. Salėje būname be avalynės, turėkite šiltesnes kojinaites arba minkšta naminę avalynę būti salėje.
✨ TURĖKITE SAVO GERTUVĘ.
Prie salės yra virtuvėlę, joje visą laiką bus karšto vandens arbatai.
✨ VEDANTIEJI:
Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, gydančio garso ir judesio studijos „Menas Būti“ ir retrito centro Laumžirgių Žemė įkūrėjai, garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Virš dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.
✨ GONGŲ NAKTIES KOMANDA – tai ne tik garso terapijos praktikai, bet ir tie, kurie suvokia šios nakties prasmę ir atviromis širdimis kuria erdvę būti mums visiems, kad virsmas įvyktų. Tai žmonės, grojantys gongų naktyje ritualiniu būdu, kas valandą prie gongų stojantys vis nauji grojantieji, kurie spalvina naktį vis naujomis ir naujomis kokybėmis.

Informacija

Pradžia:
16 rugsėjo, 2022 20:00
Pabaiga:
17 rugsėjo, 2022 08:30
Kaina:
55eur – 60eur
Renginys žymos:
, , , , , ,

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt