Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mistinė rudens lygiadienio gongų naktis Laumžirgių Žemėje

22 rugsėjo, 2023 20:00 - 23 rugsėjo, 2023 09:00

60eur
MISTINĖ RUDENS LYGIADIENIO GONGŲ NAKTIS Laumžirgių Žemėje
Kviečiame drauge praleisti šią magišką rudens naktį – švenčiant drauge Gyvenimą Meilėje! Kuriant erdves, išeinančias už laiko suvokimo ribų.

Tai rudens lygiadienio metas, kuomet diena su naktimi trumpam susilygina ir netrukus tamsusis laikas palengva ima ilgėti, o mes iš lėto neriame į vidinio pasaulio gelmes – patirti, pažinti, atrasti, vidinį resursą, savo Esmę, savo gelmę. Tai dėkingumo Motinai Žemei laikas, kuomet gamta maudosi gausoje ir dosniai savo gausa dalinasi su mumis. Primindama, kad tai natūrali Visatos būsena, kuri jau yra mumyse. Mums belieka atsiverti dėkingumui ir gausai visuose jų pasireiškimuose.
Ši naktis apie erdvę, kurioje pinasi gražiausi šviesos raštai, ateina prisiminimas, žinojimas, susijungimas su savo širdies sąmone, sielos kodais. Tai vyksta, nes mes primename vieni kitiems. Per akis. Per ryšį. Per santykį…
Tegul ši naktis būna skirta Tam, Kas Svarbiausia…
Kviečiame Tave į Gongų Nakties Ceremoniją!
🍇 DATA – naktį 2023 m. rugsėjo 22/23
🍇 VIETA: Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus)
🍇 VAKARO ir GONGŲ NAKTIES PROGRAMA:
20.00 – 20.45 – Svečių atvykimas, registracija.
21.00 – 22.30 – Apsijungimas Sakraliame Šviesos ir Dėkingumo Rate  (priklausomai nuo oro sąlygų – lauke arba salėje). Organizatoriui nusprendus gali vykti Kakavos ceremonija.
22.30 – 23.00. – Pasiruošimas Gongų nakčiai.
23.00 – 00.00 – Mistinė Garso Kelionė (groja gongo meistrai Alicija ir Ričardas). Šią valandą gongai skamba intensyviau.
00.00 – 7.00 – Kosminė Gongų nakties lopšinė (kas valandą pasikeisdama groja vis kita pora gongo komandos narių).
7.00 – Švelnus prabudimas.
7.30 – 9.00 – Lengvi pusryčiai (kava, arbata, bandelė)
🍇 RENGINIO KAINA: 60 eur
Į kainą įskaičiuoti lengvi pusryčiai.
🍇 REGISTRACIJĄ PATVIRTINA NEGRĄŽINTINAS REGISTRACIJOS MOKESTIS: 20 eur/asm.
(prieš atlikdami pavedimą, užsiregistruokite el.laišku, kaip nurodyta žemiau)
Telefonas pasiteiravimui: 861154429 (Rima)
📧 REGISTRACIJA: laumzirgiuzeme@gmail.com
Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą (-us), pavardę (-es), kontaktinį telefono numerį.
🍇 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
Kaip nuvykti (aprašymas): išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki restoranų “Armenų virtuvė” ir HBH, už jų sukite dešiniau į nuvažiavimą po viaduku PABERŽĖS KRYPTIMI. Toliau važiuokite tiesiai 5 km, kol pamatysite kelrodį PIKELIŠKĖS 1 (jis rodo į kairę, tačiau jūs sukate į dešinę, į Dvaro g.).
LABAI SVARBU KAD NAVIGACIJA JUS VESTU PER DVARO G.
Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra kelrodis į “Laumžirgių žemę”), pavažiavę kelis šimtus metrų pamatysite sekantį ženklą “Laumžirgių žemė”, rodantį pasukti į kairę.
Važiuokite iki stovėjimo aikštelės, ten palikite savo automobilį ir tiltelių “Tarp dviejų dimensijų” ateikite į ASHTAR HALL (didelis oranžinis pastatas) salę.
🍇 Daugiau apie Gongų naktį
Tai visos nakties šventimas gongų garsuose. Dalyviai guli/miega/medituoja visą naktį švelniai ošiant gongams. Pirma pudžos valanda intensyvesnė – Garso meditaciją groja Alicija ir Ričardas. Vėliau grojantys keičiasi ritualiniu būdu.
Buvimas garse tokios ceremonijos metu giliai veikia mus visuose lygmenyse, paliečia giliausias mūsų sielos stygas, valo, suteikia įkvėpimo, praplečia sąmonę.
🍇 KAIP PASIRUOŠTI:
Salėje turime pakankamą kiekį čiužinių. Turėkite savo pagalvę ir užklotą. Miegmaišiai negalimi ir neleistini dėl garsaus šnaresio.
Drabužiai – patogūs, pagal savo poreikį. Salėje būname be avalynės, turėkite šiltesnes kojinaites arba minkšta naminę avalynę būti salėje.
Galite turėti savo gertuvę..
Prie salės yra virtuvėlė, joje visą laiką bus karšto vandens arbatai.
🍇 VEDANTIEJI
Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, gydančio garso ir judesio studijos „Menas Būti“ ir retrito centro Laumžirgių Žemė įkūrėjai, garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Virš dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.
🍇 GONGŲ NAKTIES KOMANDA
Tai ne tik garso terapijos praktikai, bet ir tie, kurie suvokia šios nakties prasmę ir atviromis širdimis kuria erdvę būti mums visiems, kad virsmas įvyktų. Tai žmonės, grojantys gongų naktyje ritualiniu būdu, kas valandą prie gongų stojantys vis nauji grojantieji, kurie spalvina naktį vis naujomis ir naujomis kokybėmis

Informacija

Pradžia:
22 rugsėjo, 2023 20:00
Pabaiga:
23 rugsėjo, 2023 09:00
Kaina:
60eur
Renginys kategorijos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/6865436660207380?ref=newsfeed

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt