Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mistinio garso kelionė Laumžirgių Žemėje su Rima

15 gegužės 19:00 - 20:30

25eur
Kviečiu Tave patirti save per pasinėrimą į gydančio garso erdvę mistinėje garso kelionėje Laumžirgių žemėje.
💫
Mistinio garso kelionė – tai sakraliais garsais pripildyto kvantinio lauko kūrimas, kuriame subtilaus vedimo dėka, per balsą, per kosminius garsus kuriančių instrumentų sąskambius, Tu leidiesi į asmeninę patirtį – užmerki akis išoriniam pasauliui ir atsimerki didingam vidiniam pasauliui, kuriame yra viskas, ko Tu taip ilgai ieškojai išorėje – žinojimas, išmintis, taika, gausa, begalinės meilės šaltinis… Tu žengi į pasaulį, kurio taip ilgai ieškojai išorėje, nors jis visuomet buvo arčiausiai Tavęs – Tavo viduje. Ir Tau belieka eiti kelią.
Kviečiu Tave pasiimti šias dovanas, suteikti sau laiką pabūti su savimi, atsipalaiduoti, prisipildyti, patirti gydančių garsų vedimą!
💫
Garso erdvę Tau kursiu aš – Rima Lavrinovič – garso terapijos, sąmoningo kvėpavimo, kundalini jogos praktikė – su meile, dėmesiu, jautrumu žmogui ir aplinkai lydėsiu Tave iš kūrybinio srauto, kad mažų susitikimų dėka Tu kurtum Didelę savo Gyvenimo Šventę!
Esu iš “pirmosios kartos” garso terapijos praktikų Lietuvoje, t.y. jau septyniolikti metai nuo to laiko, kuomet susipažinau su šiuo užburiančiu gydančio garso pasauliu, dalinuosi tuo su kitais ir kartu esu garso terapijos mokymų, organizuojamų Alicijos ir Ričardo Eiliakų, komandos nare.
Kuriu, dalinuosi ir savimi liudiju mistinį virsmą šiame kelyje.
💫
APIE ERDVĘ
Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land – tai sakrali erdvė, virpanti aukšto dažnio energija, pripildyta pagarbos ir meilės ir būnant tokioje erdvėje, tu savo kūnu, savo pojūčiais ir jutimais nuskaitai šį erdvėje virpantį santykį ir įsirašai į savo sąmonės atmintinę kaip kokybę, kurią imi kurti savo vidinėje erdvėje. Tavo vidus įeina į sinergiją su jį atspindinčia išore.
Gydančiais garsais pripildyta erdvė turi išskirtinę savybę atspindėti tai, kame Tu esi šiandien, kuo užpildyti tavo kūnai, pradedant fiziniu ir plečiantis į subtiliuosius. Tai nuostabi tikrumo su savimi akimirka, kurią priimant be vertinimo ir lygiavimosi, tu gauni vidinės visatos dovanas.
💫
DATA: 2024 m. gegužės 15 d. (trečiadienis) 19.00–20.30 val.
VIETA: Laumžirgių žemė | ASHTAR HALL salė
KAINA: 25 eur
Būtina REGISTRACIJA užpildant registracijos formą: https://forms.gle/7GGznb6AaYJfpn7f7
INFORMACIJA tel. 861154429
💫
Atvykti reikėtų 10-15 min. anksčiau. Viskas, ko reikia sesijai, yra salėje.
💫
VIETOS KOORDINATĖS: http://bit.ly/2C1SXka
💫
Su Meile ❤️

Informacija

Data:
15 gegužės
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
25eur
Renginys kategorijos:
, , , ,
Renginys žymos:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1088589645580257/

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt