Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

PAKYLĖJIMAS | Naujieji metai Laumžirgių Žemės Šeimoje

31 gruodžio, 2022 20:00 - 1 sausio, 2023 02:00

140eur – 160eur
Jei jauti su mumis RYŠĮ, jei jauti, kad Laumžirgių Žemė yra tavo ŠIRDIES NAMAI – šis kvietimas Tau!
Kviečiame Tave drauge patirti Naujųjų VIRSMĄ – per mūsų Žemės kokybę, energiją – per ritualus ir simbolius, per procesus ir virsmus, per muziką ir šokį, per Laumžirgių Žemės Šeimos bendrystę, dėkingumą ir meilę!
✨✨✨
Vakaro programa – išjausta ir gyva, ji turi tendencija keistis, kurti pati save, plėstis ir pulsuoti. Kviečiame tuos, kas pasitiki mūsų Žemės tėkme, jos dovanomis ir staigmenomis bei atvira širdimi pasiruošęs nerti į VIRSMĄ!
Planuojamas laikas: gruodžio 31 d. 20.00 – sausio 1 d. 2.00.
Svečiai renkasi 19.00-19.40
Vieta: ASHTAR HALL salė.
ŠVENTINIS BUFETAS: Laumžirgių Žemės GAIA VIRTUVĖS užkandžiai ir nealkoholiniai gėrimai.
✨✨✨
KAIP PASIRUOŠTI:
Dress Code‘as: kosminis, fėjiškas, magiškas, pasakiškas – pasijausk ypatingai, šventiškai. Salėje būsime be avalynės, gali turėti šventines kojines arba minkštą vidaus avalynę. Galima būti ir basomis kojomis, grindys bus švarios ir šiltos.
Su savimi BŪTINAI ATSINEŠK: nediduką kristalą (mineralą), kurį paaukosi nakties metu. Jis turi būti apvalytas nuo visų energijų (palaikyk druskoje arba vandenyje su druska).
Jei turi šamanišką būgną arba mėgstamą barškutį – gali atsinešti su savimi.
Prie Naujųjų metų nakties programos ir stebuklų kūrimo prisideda gausi kūrybinga Laumžirgių Žemės Šeima: Alicija, Ričardas, Giedrė, Lukas ir Bartoš Eiliakai, Rima Lavrinovič, Milda Petrauskaitė, Greta Balčiūnaitė, Artūras Zagorskij, Ala ir Ričardas Tamuliai, Ana Tamulytė, Ursula Tumševičiūtė, Adrija Čepaitė, Monika Palšauskaitė, Dainius Palšauskas, Artūras Ivancovas, Karolina Poškauskaitė, Laura Inanna ir kiti, kurie dar patys apie tai nežino ir mums dar apie tai nepranešė 😊
✨✨✨
Vakaro programoje:
Žaismingi, tačiau gilūs ritualai.
Vakarą pradėsime nuo magiško gėrimo, kuris mums suteiks energijos tam, kad praeitume per LAIKO KILPĄ, užsuktume VORTEKSĄ, atvertume ŠIRDIS tam, kad aktyvuoti savo ENERGETINIUS KODUS, manifestuojant savo NAUJĄ REALYBĘ, pereiti į ERDVES, kuriose viskas yra įmanoma…
Tuomet kūnus palepinsime gardžiais užkandžiais, išglostysime su meile, atsiveriant Tėkmei ir Gausai.
Naujus metus pasitiksime Dėkingumo rato ir Sielos Kelionės vedami, pasileisime į džiaugsmingus, pakylėjančius šokius su Bartošo Eiliako muzika,
Per meilę ir dėkingumą,
per pakylėtas būsenas ir jausmus manifestuosime ateinančių metų energiją,
Šiltai ir žaismingai bendrausime „ Moterų ratuose“, „ Vyrų kvadratuose“ ir kitų geometrinių figūrų erdvėse, o kai turėsime svarbų klausimą arba pasimesime gyvenimo verpetuose, mums kelią atrasti padės tarologai, runologai, per save kalbėtojai ir kiti visatos išminties transliuotojai 😊.
✨✨✨
Vakaro investicija:
Iki gruodžio 26 d. – 140 eur,
Nuo gruodžio 27 d. – 160 eur.
Būtina registracija: laumzirgiuzeme@gmail.com.
Vietų kiekis ribotas, registracija bus uždaryta pasiekus numatytą dalyvių skaičių.
Besiregistruojant galite užsakyti DOVANŲ KVIETIMĄ savo artimiesiems (reikės vardo ir pavardės žmogaus, kuriam dovanojate šį renginį).
VAIKAI. Dėl programos ypatumų renginys netinkamas dalyvauti su mažais, judriais vaikais. Dalyvauti gali vaikai, gebantys pagarbiai ir saugiai elgtis procesų metu. Programa orientuota tik į suaugusius.
Dėl galimybės pernakvoti teiraukitės asmeniškai (irgi ribotas skaičius).
Esate laukiami!
Su meile, per meilę ir meilėje,
Laumžirgių Žemės Svajonių komanda
✨✨✨ ✨✨✨ ✨✨✨
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!

Informacija

Pradžia:
31 gruodžio, 2022 20:00
Pabaiga:
1 sausio 02:00
Kaina:
140eur – 160eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/2s0jSgTgm

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt