Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

NUO ŠVELNUMO IKI EKSTAZĖS. Šventinė kakavos ir šokio ceremonija su Bartoš Eiliakas muzika

30 gruodžio, 2021 19:00 - 21:30

40eur
Metų sandūroje kviečiame Tave Švęsti Gyvenimą ypatingo grožio vakare, kur apsijungsime Deivės kakavos energijoje ir iš švelnaus širdies alsavimo leisimės į ekstatinį judesio patyrimą skambant virtuoziškai kuriamai Bartošo Eiliako muzikai!
ŠVENTINIS VAKARAS VYKS – gruodžio 30 d. (ketvirtadienis)
SUSITIKIMO PRADŽIOS LAIKAS – 19 val. (atvykimas ir registracija nuo 18 val.)
VIETA – išmylėtoji ir šventėmis alsuojanti Laumžirgių žemė
✨Kakava – magiškas gėrimas, turintis galią atverti širdį, atpalaiduoti kūną, pažadinti intuiciją ir atverti duris į mistikos pasaulį.
Nuo apsijungimo su Kakavos dvasia ir pradėsime mūsų vakarą – apsijungiant rate, tyros intencijos vedami, išgersime šį nuostabų gėrimą, apsijungsime Dėkingumo rate (kakavos ceremoniją ves Alicija Eiliakas). Toliau leisimės drauge į šokio Kelionę su pakylėjančios muzikos ritmais
⭐️Bartoš Eiliakas muzika – gyva, kosminė, atverianti erdves ir žadinanti. Jaunas kūrėjas kviečia patirti save per gilias sąmonės būsenas, judant nuo labai švelnių harmonijų iki ekstatinio šokio bangos. Judesio kelionę užbaigsime atsipalaidavimu kosminėse gongų garsuose.
🔰Investicija: 40 eur
Mums rūpi dalyvių saugumas, todėl kontaktiniams renginiams taikome papildomą apsaugą – prieš įeinant į salę visi be išimties pasidarome greitus antigenų testus. Testo atlikimas visiškai neinvazinis, švelnus, užims vos porą minučių ir padarote sau patys.
🔰 Registracija: laumzirgiuzeme@gmail.com
Telefonai pasiteiravimui: 861154429
🔰 Kaip pasiruošti vakarui: laisva, patogi judesiui apranga. Užeinant į salę nusiauname batus, jei nemėgstate būti basute, turėkite kojines arba naminę avalynę. Galite atsinešti savo gertuvę.
Renginys vyks labai erdvioje (230 kv.m.), puikiai ventiliuojamoje salėje. Dalyvių kiekis ribojamas.
😷 Jei jaučiate menkiausius peršalimo simptomus – prašome nevykti į renginį.
🛵 KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!

Informacija

Data:
30 gruodžio, 2021
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
40eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/VmwujPvb

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt