Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

SAKRALAUS GARSO CEREMONIJA su Tom Soltron (Ispanija)

15 vasario 19:00 - 20:30

30eur
Mūsų mylimas draugas ir kolega, supažindinęs Lietuvą su garso terapija, garso vizionierius, multiinstrumentalistas TOM SOLTRON (Ispanija), atvyksta į Lietuvą ir vasario 15 d. kviečia patirti save per jo vedamą Sakralaus garso ceremoniją!
✨ ĮVYKIO DATA IR LAIKAS: vasario 15 d. 19.00 val. (ketvirtadienis)
✨ VIETA – Laumžirgių žemė, ASHTAR HALL salė.
✨ KAINA – 30 eur/žm.
✨ REGISTRACIJA: el. paštu
laumzirgiuzeme@gmail.com
✨ INFORMACIJA tel. 861154429
🕉 🕉 🕉
„Susitikimo metu išjudinsime savo kūnus kūrinių bei instrumentų, kurie jungia mus su mūsų šaknimis, ritmuose ir garsuose. Užbaigsime gulint vedamoje meditacijoje, o mūsų jausmai ves mus Gyvenimo medžio gijomis tam, kad pasitikti ir apjungti visas mūsų giminės dalis.
Kartais savo gyvenimą patiriame kaip kakofoniją ir mūsų dharma yra šią kakofoniją priimti ir atrasti įkvėpimą – iškvėpimą, įtampą ir atpalaidavimą, išsiplėtimą ir susitraukimą…
Švelniai save paskatinant primename sau visus natūralius apsijungimo su savimi procesus ir darome tai garso pagalba.
Apsirenk patogiai ir atnešk savo ketinimą širdyje.
Tom Soltron“
🕉 🕉 🕉
Patyrimo trukmė apie 1,5 val.
Salėje yra viskas, ko reikia sesijai – čiužiniai, pledai, pagalvėlės. Verta turėti šiltas kojinaites, nes lauko avalynė nusiaunama.
🕉 🕉 🕉
APIE TOMĄ:
Tom Soltron (Tom Czartoryski) yra žinomas visame pasaulyje garso terapeutas, multi-instrumentalistas, kompozitorius-vizionerius. Jau trečią dešimtmetį tyrinėja gydančio garso paslaptis, veda Sakralaus garso ceremonijas, misterijas, koncertus ir mokymus.
Prieš 16 metų būtent jis supažindino Lietuvą su gongo galią. Tuo metu Psichologijos studijoje „Menas Būti“ įvyko pirmoji Gongo maudynių sesija Lietuvoje ir pirmasis garso terapijos seminaras, pakeitęs tuo metų dalyvavusių gyvenimus.
Lietuva, su kuria jis susijęs savo protėvių šaknimis (Čartoryskių palikuonis), jam labai svarbi ir brangi, todėl jis su džiaugsmu ją aplanko ir su meile dalinasi savo kūryba su savo Sielos šeima.
Vedimu ir muzika Tom nuolat įkvepia tiek sesijų dalyvius, tiek savo kolegas – sakralaus garso praktikus.
Paklausyk jo muzikos: https://www.youtube.com/@TheToneofl
______________________________________
KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Informacija

Data:
15 vasario
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
30eur
Renginys kategorijos:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/1tKHR2b3A