Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Sakralaus garso ceremonija su Tom Soltron

5 vasario 18:30 - 20:30

30eur
REGISTRACIJA BAIGTA. GRUPĖ PILNA.
Mūsų mylimas draugas ir kolega, supažindinęs Lietuvą su garso terapija, garso vizionierius, multi instrumentalistas TOM SOLTRON (Ispanija), atvyksta į Lietuvą ir vasario 5 d. kviečia patirti save per jo vedamą Sakralaus garso ceremoniją!
✨ ĮVYKIO DATA IR LAIKAS: vasario 5 d. 18.30 val. (sekmadienis).
✨ VIETA – Laumžirgių žemė, ASHTAR HALL salė.

✨ KAINA – 30 eur/žm.
✨ REGISTRACIJA: el. paštu
laumzirgiuzeme@gmail.com
✨ INFORMACIJA tel. 861154429
🕉 🕉 🕉
„Susitikimo metu išjudinsime mūsų kūnus gyvenimo kūrinių, instrumentų, kurie jungia mus su mūsų šaknimis, ritmuose ir garsuose. Užbaigsime gulint vedamojoje meditacijoje, o mūsų jausmai ves mus Gyvenimo medžio vandenimis, tam, kad išreikšti, pasitikti ir apjungti visas mūsų šeimos dalis.
Kartais mūsų gyvenimą patyriame kaip kakofoniją ir mūsų dharma yra šią kakofoniją priimti ir atrasti įkvėpimą – iškvėpimą, įtampą ir atpalaidavimą, išsiplėtimą ir susitraukimą…
Švelniai save paskatinant primename sau visus natūralius apsijungimo su savimi procesus ir darome tai garso pagalba.
Apsirenk patogiai ir atnešk savo ketinimą širdyje.
Tom Soltron“
🕉 🕉 🕉
Patyrimo trukmė apie 1,5 val.
Salėje yra viskas, ko jums gali prireikti – čiužiniai, pledai, pagalvėlės. Verta turėti šiltas kojinaites, nes lauko avalynė nusiaunama.
🕉 🕉 🕉
APIE TOMĄ:
Tom Soltron (Tom Czartoryski), žinomas visame pasaulyje garso terapeutas, multi-instrumentalistas, kompozitorius-vizjonerius. Jau trečia dešimtmetį tyrinėja gydančio garso paslaptis, veda Sakralaus garso ceremonijas, misterijas, koncertus ir mokymus.
Prieš 15 metų būtent jis supažindino Lietuvą su gongo galią. Tuo metu Psichologijos studijoje „Menas Būti“ įvyko pirmoji Gongo maudynių sesija Lietuvoje ir pirmasis garso terapijos seminaras, pakeitęs tuo metų dalyvavusių gyvenimus (kaip ir Alicijos bei Ričardo Eiliakų).
Lietuva, su kuria jis susijęs savo protėvių šaknimis (Čartoryskių palikuonis), jam labai svarbi ir brangi, todėl jis su džiaugsmu ją aplanko čia ir su meile dalinasi savo kūryba su savo Sielos šeima.
Savo vedimu ir muzika Tom nuolat įkvepia tiek sesijų dalyvius, tiek savo kolegas – sakralaus garso praktikus.

Paklausyk jo muzikos: https://www.youtube.com/@TheToneofl

     
____________________________________
KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Informacija

Data:
5 vasario
Laikas:
18:30 - 20:30
Kaina:
30eur
Renginys žymos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/698503045096273/?ref=newsfeed

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt