Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠIRDIES BALSAS I Intuityvaus dainavimo savaitgalis su Alicija

27 sausio 11:00 - 28 sausio 18:00

150eur
✨ Seminaro data: 2024 m. sausio 27-28 d.
✨ Pradžia – šeštadienį 11.00 val., užbaigimas – sekmadienį 18.00 val.
✨ Dalyvių atvykimas ir registracija: 10.00 – 10.45.
🍀 🍀 🍀
Netikėk kad neturi balso, netikėk, jog negali dainuoti! Dainavimas – tai mūsų sielos kalba, jos subtiliausia išraiška. Autentiškas dainavimas užgimsta sielos gelmėse, groja jautriausiomis jausmų stygomis, išlaisvina ir praplečia iki begalybės…
Dainavimas yra kaip gija tarp Kūrėjo ir Širdies. Jis užgimsta širdyje ir atveria ją. Širdies balsas – tylus ir subtilus, tačiau tuo pačiu stiprus ir galingas. Jis turi galią atverti kitų žmonių širdis, atveria Erdvę, Kurioje Viskas Yra Įmanoma…
🍀
„Miela drauge, mielas drauge,
Kviečiu tave į seminarą, kurio metu dalinsiuosi savo praeitu Keliu, savo Nuotykiu su Balsu. Kadaise šios ir panašios praktikos pakeitė mano gyvenimą, padėjo man išlaisvinti savo autentišką balsą. Jos padeda man ir dabar. Tai didelis džiaugsmas galėti išreikšti save balsu, kaip save balsu gydyti bei dirbti su savo emocijomis.
Dainavimas taip pat gali tapti kasdiene dvasinio tobulėjimo praktika. Ir nekalbu čia apie mantras, kalbu apie unikalią savo Sielos Giesmę…
Balsas, kvėpavimas, ryšis su kūnu per judesį – tai įrankiai, kurie mums padės šiame procese.
Patirsime, kaip per balsą galime tyrinėti savo vidinį pasaulį, savo emocijas ir energijas bei išmoksime perkeisti jas, kuriant būsenas, kurių siekiame.
Išmoksime, kaip intuityviai – iš savo vidinės būsenos, jausmų sukurti bei savo autentišku balsu dainuoti savo dainą.
Šio savaitgalio metu padėsiu jums pajausti ir susijungti su savo Galia ir iš jos, jos resursų palaikyme, energiją kelsime aukštyn – į Širdį, atveriant, išplečiant jos erdvę.
Tai vienas iš būdų kurti erdves, pripildytas meilės, švelnumo, šviesos. Erdves, kuriose galime ne tik pagyti, bet pasiruošti priimti aukštesnio dažnio energijas.
Pasidalinsiu, kaip šamaniškas būgnas gali tapti tau geriausiu draugu, lydinčiu tave tavo autentiško balso Kelionėje. Todėl, JEI TURI SAVO BŪGNĄ – ATSIVEŽK!
DALYVAVIMUI NEREIKIA JOKIO PASIRUOŠIMO, t.y. nereikia mokėti dainuoti ar turėti kažkokį ypatingą balsą ar klausą. Jei jauti sielos šauksmą – ateik!
Su meile, Alicija“
🍀 🍀 🍀
✨ Dalyvavimo kaina: 150 eur
✨ Nakvynė: 30 eur
✨ Maistas: 50 eur (tik abiejų dienų pietūs – 35 eur)
✨ REGISTRACIJA: laumzirgiuzeme@gmail.com
✨ Tel. pasiteiravimui: 861154429 (Rima).
✨ Registracija patvirtinama sumokėjus negrąžinamą 50 eur avansą. Rekvizitus mokėjimui atsiųsime registracijos patvirtinimo laiške.
Registracijos laiške prašome parašyti vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, iš kokio miesto (šalies) atvykstate, ar reikia pagalbos su atvykimu bei ar patys galite kažką pavėžėti.
🍀 🍀 🍀
Vedančioji:
Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui.
Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku.
Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedanti jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais, patirti sąmonės išplėtimą.
Tai vyksta daugelyje jos autorinių praktikų: „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimas“, „Body Wisdom“ šokio meditacijos, kakavos ceremonijos, „Dėkingumo ratai“, asmeniniai ritualai ir sesijos bei daugelis kitų, kurios ateina jai, kaip ji pati tai įvardina, iš Sielos vedimo.
Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar ji dalinasi tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.
🍀 🍀 🍀
🛵 KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Informacija

Pradžia:
27 sausio 11:00
Pabaiga:
28 sausio 18:00
Kaina:
150eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Renginys žymos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/1oixpVCEd

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt