Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

JAUNATIS| Gilaus patyrimo judesio ir gongų vakaras su Alicija ir Ričardu

22 sausio 18:00 - 20:30

30eur
🌙
Naktį prieš mūsų planuojamą vakarą stoja jaunatis – geriausias metas paleisti naujos energijos srautą, aktyvuoti savo ketinimus ir planus. Tai taip pat nuostabus laikas ryžtingai palikti tai kas jau paseno ir mums nebetarnauja: sustabarėjusias mentalines programas, įsitikinimus, prisiryšimus ir priklausomybes.

Data ir laikas: sekmadienis, sausio 22 d.18.00 val.
Vieta: Laumžirgių žemė, Ashtar Hall salė.
Vakaro trukmė: apie 2,5 val.

🌙

Kiekvieną kartą, kuomet esame prie kažko prisirišę, kuomet jaučiame nerimą, baimę prarasti – sustabdome savo energiją. Ji sustoja vietoje ir neleidžia, kad kažkas pajudėtų, pasikeistų, plauktų. Mes įstringame vietoje. Emocijų lygmenyje – stringame nuolat išgyvenamų tų pačių emocijų ir būsenų rate. Proto lygmenyje – mumis vadovauja tie patys sustabarėję įsitikinimai ir mentalinės programos. Fiziniame lygmenyje – gyvybinė energija sustoja. Neturime energijos, imuninė sistema silpsta, kūnas pradeda sirgti.
Šio vakaro metų mes pažadinsime, išjudinsime ir atnaujinsime energiją tiek fiziniame kūne, tiek mentaliniame ir emociniame.
Per šokį/judesį suaktyvinsime kūne „užrakintus“ patyrimus, emocijas, pažadinsime kūno atmintį tam, kad paleisti kūne užblokuotą seną energiją, sąlygojančią mūsų dabartinių patirčių suvokimą. Ji veikia kaip filtras, per kuri matome, girdime, jaučiame ir tikime, kad tai yra tikra.
Šiai praktikai nereikia mokėti šokti, jus judėsite tiek, kiek norite ir kaip norite, lydimi muzikos ir Alicijos balso.
Iš karto po aktyvios šokio/judesio dalies (apie 40 min.) einame į tolimesnį gilųjį pasinėrimą gongų (ir kitų instrumentų) garsuose (dalyviai atsigula) (šios dalis trukmė iki valandos).
Tai tolimesnio paleidimo, integracijos, transformacijos bei prisipildymo laikas bei laikas savo intencijos aktyvavimui.
🌙 Piniginiai mainai: 30 eur.
🌙 Registracija: el.p. laumzirgiuzeme@gmail.com
🌙 Kontaktinis telefonas : 861154429 (Rima).
🌙  🌙  🌙   

Sesiją veda:

Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui.

Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku. Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedanti jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais, patirti sąmonės išplėtimą. Tai vyksta daugelyje jos autorinių praktikų: „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimas“, „Body Wisdom“ šokio meditacijos, kakavos ceremonijos, „Dėkingumo ratai“, asmeniniai ritualai ir sesijos bei daugelis kitų, kurios ateina jai, kaip ji pati tai įvardina, iš Sielos vedimo.

Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar ji dalinasi tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.

Vienas iš įkvėpimo šaltinių jai pačiai yra jos organizuojamos patyriminės kelionės į įvairias pasaulio šalių jėgos vietas Indijoje, Nepale, Bali, Glastonburyje Anglijoje.

Drauge su vyru Ričardu jie yra garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius penkiolika metų jie dosniai dalinasi savo kūryba, vesdami Gydančio garso mokymus ir sesijas. Kartu su sūnumis Luku ir Bartošu sukūrė muzikinį projektą „Sound Mystery“, groja meditacinius, ambient koncertus. Prieš daugelį metų jie įkūrė gydančio garso ir psichologijos studiją „Menas Būti“, vėliau iš jų troškimo sukurti Širdies namus, kuriuose žmonės galėtų lankytis ištisus metus, jiems gimė magiškų potyrių erdvė – retritų centras „Laumžirgių Žemė“.

www.laumzirgiuzeme.lt  www.menasbuti.lt  www.gongai.lt   www.soundmystery.com

🌙  🌙  🌙   

Apie “Maudynes gonge” skaitykite daugiau:
http://www.menasbuti.lt/uzsiemimai/garso-terapija-2/garso-terapija/111

🌙  🌙  🌙   

KAIP PASIRUOŠTI:

APRANGA – patogi, nevaržanti judesių (yra rūbinė persirengti).
Prašome nevėluoti, atvykti ne vėliau kaip 10-15 minučių prieš pradžią.
Salėje yra patogūs čiužiniai, pledai. Šilta ir jauku.

🌙  🌙  🌙   

🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ:

Koordinatės navigacijai:
http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Su Meile

Informacija

Data:
22 sausio
Laikas:
18:00 - 20:30
Kaina:
30eur
Renginys kategorijos:
, , , ,
Renginys žymos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/8I6tusYmk

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt