Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠIRDYJE. Gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso kelionė Laumžirgių žemėje

22 lapkričio, 2021 19:00

35eur
Nuoširdžiai ir su dideliu džiaugsmu kviečiame tave į gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso sesiją ŠIRDYJE! Susitikimas vyks kamerinėje grupėje, su nedideliu dalyvių skaičiumi.
Kuomet susitikimas vyksta ŠIRDYJE –
atstumų tarp mūsų nebelieka – visi susitikę apsijungiame drauge labai jautrioje ir saugioje erdvėje, kurioje kiekvienas eina savęs link ir savo buvimu prisiliečia prie kito!
Tuos, kas jau patyrė Alicijos ir Ričardo vedamą kvėpavimo ir garso praktiką ŠIRDYJE ir tuos, kas norėtų patirti, kviečiame į nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrusią magiškų potyrių erdvę Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land!

💫 💫 💫

Kviečiame tave į gilaus patyrimo vakarą, kurio metu apjungsime dvi stipriausiai mus veikiančias praktikas: KVĖPAVIMĄ IR GARSĄ.
Pakviesime tave patirti save per itin švelnų, širdį atveriantį kvėpavimą, kurio metu prašysiu tave ne forsuoti, ne spausti, o įsiklausyti įdėmiai į save, savo kūno poreikius. Vesiu tave mažais žingsneliais į tą vietą tavyje, kurioje už skausmo ir sunkumo klodų gyvena švelnumas, gerumas sau ir meilė…

Tai praktika, kuri vienu metu gali būti ir švelni, ir labai stipri. Viskas priklauso nuo to, kurioje Vietoje dabar esi, ko šiuo metu reikia tavo sielai ir kiek tavo kūnas bei protas tau šiuo metu leidžia. Neretai jau pirmos sesijos metu galime atpalaiduoti blokuojančias mus emocijas, leisti sau jausti save kaip energiją ir mėgautis tuo.
Kartais šis kvėpavimas mus nuveda į skausmą ir padeda jį paleisti. Neretai net pirmos sesijos metu galime patirti ekstazę primenančią būseną, skausmą ir baimes transformuojant į meilę…
Kvėpavimą pradžioje lydės specialiai tam paruošta muzika, kuri vėliau, kai mums jau nebereikės skirti ypatingo dėmesio kiekvienam dalyviui, pereis į gyvą gongų, krištolo dubenų ir kitų sakralaus garso instrumentų muziką, išvalančią viską aplink tave ir tavyje bei nuvedančią į dar gilesnius sielos klodus…
Laumžirgių Žemės ASHTAR HALL salėje turėsi galimybę būti virpinama/s itin galingų – 160 cm skersmens Mother Cosmo ir net dviejų 125 cm Stichijų gongų!
Pati Laumžirgių Žemė yra ypatinga. Čia vyrauja stipri energija, kiekviena praktika čia savaime būna gilesnė…

💫 💫

Dalyvavimą rekomenduojame, jei:
– jauti poreikį gilesnio savęs suvokimo, emocijų (ar kitų „programų“) paleidimo,
– nori atrasti ar sustiprinti ryšį su savo Širdimi, Aukštesniuoju Aš,
– nori atverti savo Širdies centrą, pažadinti Širdies sąmoningumą;
– jei jauti nuolatinę įtampą, nerimą, kamuoja „sunkios“ emocijos arba mintys;
– jei sieki patirti praplėstos sąmonės būsenas;
– jei sieki gilaus atsipalaidavimo.

Grupinėje praktikoje nerekomenduojame dalyvauti:
– sergantiems šizofrenija, psichoze, epilepsija;
– sergantiems astma, rimtomis širdies ligomis;
– jei kamuoja stiprūs panikos priepuoliai;
– besilaukiančioms moterims.
Kitais atvejais, jei turite kažkokių rimtesnių sveikatos problemų, teiraukitės mūsų asmeniškai.

💫 💫

Sesijų data ir laikas:
lapkričio 22 d. (pirmadienis), 19.00 val.
(lapkričio 29 d. (pirmadienis), 19.00 val. (TIK KVĖPAVIMAS, be garso sesijos, 25 eur)
Bendra vakaro trukmė: iki 2,5 val.
INVESTICIJA: 35 Eur
REGISTRACIJA: el. p. laumzirgiuzeme@gmail.com
Besiregistruojant parašykite savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį.
Tel.pasiteiravimui 861154429
Vieta: retryto centras Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus, kaip nuvykti žiūrėkite žemiau)
SAUGUMAS: užtikriname saugius atstumus tarp dalyvių, salė ypatingai erdvi ir puikiai ventiliuojama.
💫 Tam, kad užtikrinti saugius atstumus tarp dalyvių, ženkliai mažiname registruojamų dalyvių skaičių. Dalyviai prašomi atvykti dėvint kaukę.
💫 Į sesiją maloniai prašome nevykti, jei turite bent kokius peršalimo simptomus arba įtariate, kad galėjote turėti kontaktą su užsikrėtusiu.

💫 💫

Sesiją veda:
Alicija Eiliakas- profesionali psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio terapija, garso terapija, meno terapija), seminarų vedančioji, Gongo meistrė, gydančių erdvių kūrėja.

Ričardas Eiliakas- Gongo meistras, garso terapijos praktikas, seminarų vedantysis.

Alicija ir Ričardas garso terapijos mokėsi pas žymius šios srities meistrus Don’ą Conreaux (JAV) ir Tomą Čartoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (Anglija) ir kt. Jie yra Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius daugiau nei dešimt metų intensyviai vedantys mokymus, garso meditacijas, “Maudynių gonge” sesijas bei Garso Misterijos koncertus-meditacijas vis didesniame rate šalių. Jų ketinimas – populiarinti šį asmenybės bei dvasinio tobulėjimo kelią, atveriantį vidinės laisvės ir džiaugsmo erdvę.
Seminarų ir užsiėmimų programa autorinė ir bazuojama ant daugiametės poros patirties.
Pora taip pat yra Gydančio garso ir judesio studijos “Menas Būti” Vilniuje ir retryto centro „Laumžirgių Žemė“ įkūrėja.  Seminarų ir užsiėmimų programa autorinė ir bazuojama ant daugiametės poros patirties. Pora taip pat yra Gydančio garso ir judesio studijos “Menas Būti” Vilniuje ir retryto centro „Laumžirgių Žemė“ įkūrėja.

💫 💫

Apie “Maudynes gonge” skaitykite daugiau:
http://www.menasbuti.lt/uzsiemimai/garso-terapija-2/garso-terapija/111

💫 💫

KAIP PASIRUOŠTI:

APRANGA – patogi, nevaržanti judesių (yra kur persirengti).
Prašome nevėluoti, atvykti ne vėliau kaip 10-15 minučių prieš pradžią.
Salėje yra patogūs čiužiniai, pledai. Šilta ir jauku.

Kviečiame į šią nuostabią Kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!

💫 💫

🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ:

Koordinatės navigacijai:
http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Informacija

Data:
22 lapkričio, 2021
Laikas:
19:00
Kaina:
35eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/1p7jlzaFA

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt