Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

ŠIRDYJE. Gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso KELIONĖ su Alicija ir Ričardu Laumžirgių Žemėje

kovo 27 19:00 - 21:30

25eur

Tuos, kas jau patyrė Alicijos ir Ričardo vedamą kvėpavimo ir garso praktiką “ŠIRDYJE” ir tuos, kas norėtų patirti, kviečiame ją patirti nuostabios gamtos apsuptyje, magiškų potyrių erdvėje Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land !
Šią patirtį ypatingai rekomenduojame POROMS, tačiau laukiamas yra kiekvienas, norintis sugrįžti į tą vietą savyje, kurią vadiname ŠIRDIMI…

🍀

Miela drauge, mielas drauge,

kviečiu tave į gilaus patyrimo vakarą, kurio metu apjungsime du stipriausiai mus veikiančias praktikas: KVĖPAVIMĄ IR GARSĄ.

Pakviesime tave patirti save per itin švelnų, širdį atveriantį kvėpavimą, kurio metu prašysiu tave ne forsuoti, ne spausti, o įsiklausyti įdėmiai į save, savo kūno poreikius. Vesiu tave mažais žingsneliais į tą vietą tavyje, kurioje už skausmo ir sunkumo klodų gyvena švelnumas, gerumas sau ir meilė…

Tai praktika, kuri vienu metu gali būti ir švelni, ir labai stipri. Viskas priklauso nuo to, kurioje Vietoje dabar esi, ko šiuo metu reikia tavo sielai ir kiek tavo kūnas bei protas tau šiuo metu leidžia. Neretai jau pirmos sesijos metu galime atpalaiduoti blokuojančias mus emocijas, leisti sau jausti save kaip energiją ir mėgautis tuo. Kartais šis kvėpavimas mus nuveda į skausmą ir padeda jį paleisti. Neretai net pirmos sesijos metu galime patirti ekstazę primenančią būseną, skausmą ir baimes transformuojant į meilę…

Kvėpavimą pradžioje lydės specialiai tam paruošta muzika, kuri vėliau (kai mums jau nebereikės skirti ypatingo dėmesio kiekvienam „kvėpuotojui“ ) pereis į gyvą gongų, krištolo dubenų ir kitų sakralaus garso instrumentų muziką, išvalančią viską aplink tave ir tavyje bei nuvedančią į dar gilesniu sielos klodus…

Laumžirgių Žemės ASHTAR HALL salėje turėsi galimybę būti virpinama/s itin galingų – 160 cm skersmens Mother Cosmo ir net dviejų 125 cm Stichijų gongų!
Pati Laumžirgių Žemė yra ypatinga. Čia vyrauja ypatinga, stipri energija, kiekviena praktika čia savaime būna gilesnė…

🕉

Dalyvavimą rekomenduojame, jei:
– jauti poreikį gilesnio savęs suvokimo, emocijų (ar kitų „programų“) paleidimo,
– nori atrasti ar sustiprinti ryšį su savo Širdimi, Aukštesniuoju Aš,
– nori atverti savo Širdies centrą, pažadinti Širdies sąmoningumą;
– jei jauti nuolatinę įtampą, nerimą, kamuoja „sunkios“ emocijos arba mintys;
– jei sieki patirti praplėstos sąmonės būsenas;
– jei sieki gilaus atsipalaidavimo.

Grupinėje praktikoje nerekomenduojame dalyvauti:
– sergantiems šizofrenija, psichoze, epilepsija;
– sergantiems astma, rimtomis širdies ligomis;
– jei kamuoja stiprūs panikos priepuoliai;
– besilaukiančioms moterims.
Kitais atvejais, jei turite kažkokių rimtesnių sveikatos problemų, teiraukitės mūsų asmeniškai.

🕉

Sesijos data ir laikas::
Kovo 27 d. 19.00 val.

Praktikos trukmė: apie 2,5 val.
INVESTICIJA: 25 Eur (šiam formatui nuolaidos netaikomos).

REGISTRACIJA: el. p. info@menasbuti.lt.
Besiregistruojant parašykite savo vardą ir kontaktus. Nurodykite, jei jums reikia padėti su transportu arba gal patys galėtumėte ką nors pavežti iki Laumžirgių Žemės :_

Tel. pasiteiravimui 8687 85625.

Vieta: retrito centras Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus, kaip nuvykti žiūrėkite žemiau. Jei neturite savo TRANSPORTO, besiregistruojant parašykite mums, padėsime).

🕉

Sesiją veda:
Alicija Eiliakas- profesionali psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio terapija, garso terapija, meno terapija), seminarų vedančioji, Gongo meistrė.

Ričardas Eiliakas- Gongo meistras, garso terapijos praktikas, seminarų vedantysis.

Alicija ir Ričardas garso terapijos mokėsi pas žymius šios srities meistrus Don’ą Conreaux (JAV) ir Tomą Čartoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (Anglija) ir kt. Jie yra Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius dešimt metų intensyviai vedantys mokymus, garso meditacijas, “Maudynių gonge” sesijas bei Garso Misterijos koncertus-meditacijas vis didesniame rate šalių. Jų ketinimas – populiarinti šį asmenybės bei dvasinio tobulėjimo kelią, atveriantį vidinės laisvės ir džiaugsmo erdvę.

Seminarų ir užsiėmimų programa autorinė ir bazuojama ant daugiametės terapeutų patirties.

Pora taip pat yra Gydančio garso ir judesio studijos “Menas Būti” Vilniuje ir retrito centro „Laumžirgių Žemė“ įkūrėja.

🕉

Apie “Maudynes gonge” skaitykite daugiau:
http://www.menasbuti.lt/uzsiemimai/garso-terapija-2/garso-terapija/
111

🕉

KAIP PASIRUOŠTI:

APRANGA – patogi, nevaržanti judesių (bus kur persirengti).
Prašome nevėluoti, atvykti ne vėliau kaip 10-15 minučių prieš pradžią.
Salėje yra patogūs čiužiniai, pledai. Šilta ir jauku.
Galite atsivežti UŽKANDĖLIŲ. Po sesijos smagu bus pasėdėti drauge prie arbatos puodelio 🙂

Kviečiame į šią nuostabią Kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!

🕉

🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite, kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekso (HBM, Armėnų virtuvė ir kt.) sukite į kairę (kelrodis į Paberžę). Šiuo metu šioje atkarpoje vyksta remonto darbai ir apylanka kaip tik yra nukreipta mūsų kryptimi. Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškės 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuokite visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi, pravažiuokite Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę (LŽ)). Pravažiuokite rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71 ir už jo prieš baltą transformatorinę sukite į kairę (irgi yra rodyklė į LŽ), važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje 🙂 Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.

ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip nurodyta aprašyme aukščiau.

Informacija

Data:
kovo 27
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
25eur
Renginys Categories:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/3995584550455505/?active_tab=about

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt