Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠIRDYJE. Gilaus patyrimo kvėpavimo ONLINE sesijos su Alicija

13 gegužės, 2021 19:00 - 21:00

15eur
ŠIRDYJE. Gilaus patyrimo kvėpavimo sesijų ciklas su Alicija
Vieta: jūsų namai (ONLINE)
SESIJŲ CIKLAS PLANUOJAMAS KETVIRTADIENIAIS:

🔰 GEGUŽĖS 6 d. 19.00 val. – “ŠIRDYJE SUVOKIMAS/AKTYVAVIMAS.
Sesija skirta įsiklausimui į savo vidinę erdvę ir užblokuotos energijos aktyvavimui.
🔰 GEGUŽĖS 13 d. 19.00 val.
“ŠIRDYJE. AKTYVAVIMAS / PALEIDIMAS.
Toliau “dirbsime” su aktyvuota energija, leidžiant jai tekėti.
🔰 GEGUŽĖS 20 d. 19.00 val. – “ŠIRDYJE. INTEGRACIJA / ĮGALINIMAS” /
“Apkabinsime” savo atskirtas kadaise dalis, priimant jas atgal į save su dėkingumu ir meile. Prisiminsime, kas esame, grąžinsime sau tai, kas mūsų – savo Galią.
“Apkabinsime” savo atskirtas kadaise dalis, priimant jas atgal į save su dėkingumu ir meile. Prisiminsime, kas esame, grąžinsime sau tai, kas mūsų – savo Galią.
Nelaukime, kol vėl leis mums susitikti fiziškai – vėl pasinaudokime šiuolaikinėmis technologijomis (šiuo atveju ZOOM) ir susitikime Širdies erdvėje!
Šiuo metu, kuomet visi saugiau lepinamės namų erdvėse, skirkime sau išties prasmingą laiką. Jau turime nemažą „online“ užsiėmimų ir mokymų patirtį ir išmokome pravesti šiuos užsiėmimus išties kokybiškai.
Pirmą kartą vedant kvėpavimo užsiėmimų ciklą per ZOOM‘ą nustebau, kad taip giliai galima „nueiti“ visiems drauge netgi esant ryšyje per nuotolį! Gali jausti kitą žmogų taip stipriai – o kartais ir stipriau – nei jis būtų šalia tavęs. Kuomet negali dalyvio paliesti ranka, apkabinti, išmoksti padaryti tai balsu, žodžiu. Ir tai nuostabu!
Kviečiu Tave į gilaus patyrimo kvėpavimo sesijų ciklą (galima dalyvauti ir vienoje) ŠIRDYJE.
Šio kvėpavimo tikslas – pasiekti, atverti, praplėsti Širdies centrą, integruojant jame visas energijas, kurias pažadiname ir išgyvename „pakeliui“ į širdį.
Dalyviai šį kvėpavimą neretai apibūdina kaip ekstatišką, vedanti į palaimos ir besąlyginės meilės būseną.
Pats kvėpavimas būdas – švelnus ir (dažniausia) labai malonus. Dalyvius raginu neforsuoti, klausyti savo kūno pojūčių. Tačiau tuo pačiu metu šis kvėpavimas yra gilus, pažadinantis užspaustą mumyse energiją: neišgyventas patirtis, jausmus, traumas. Todėl neretai dalyvaujant pirmus kartus gali susitikti su savo, kadaise nuslopintomis, baimėmis ir nerimu. Kadangi ši sesija vyks nuotoliniu būdu ir vis tik negalėsiu būti šalia tavęs, šiose online grupinėse užsiėmimuose
DALYVAUTI NEGALI, JEI:
🔰 Turi psichikos sutrikimų, sergi psichoze, neuroze, kamuoja panikos atakos;
🔰 Sergi astma (šiaip dalyvauti galima, tačiau turime prieš tai pasišnekėti);
🔰 Sergi epilepsija;
🔰 Esi nėščia (gali dalyvauti nebent turinčios tokio kvėpavimo patirtį, prieš tai pasikonsultavę su manimi).
Esant kitiems sutrikimams ar ligoms, pasiteiraukite su manimi, ar galite dalyvauti.
Gilesniam poveikiui planuosime užsiėmimų ciklą, tačiau dalyvauti galima ir atskiruose.
Pirmojo užsiėmimo pradžioje bus išsamus paaiškinimas, jo įrašą patalpinsime šiame renginyje tam, kad nekartoti jo kiekvieną kartą prieš pradedant. Nauji dalyviai galės šį pristatymą peržiūrėti savarankiškai.
🔰 KAIP PASIRUOŠTI:
🌟 Viso pirmą – skirk sau laiką. Pasirūpink, kad niekas tau netrukdytų, neblaškytų. Kvėpavimas vyks gulint, todėl paruošk sau vietą atsigulti, plokščią pagalvėlę ir antklodę. Nosinaitės irgi prireiks 😊
🌟 Man reikia tave gerai matyti ir girdėti! Gali naudoti kompiuterį (geriau) arba telefoną (ne itin gerai, bet iš bėdos pritaps), nustatant jį taip, kad tave matyčiau . Naudok ausines su mikrofonu (tokios kaip būna prie smartfonu). Sesija vyks su specialiai jai paruošta muzika – ją taip pat girdėsi per savo ausines.

🔰 REGISTRACIJA: e. p. laumzirgiuzeme@gmail.com. Telefonas pasiteiravimui 868785625 (Alicija).
🔰 Dalyvavimo kaina 15 eur .
Dieną iki sesijos tau bus atsiųsta nuoroda į ZOOM.
Kvėpavimas vyks nedidelėse grupėse.
VEDANČIOJI – Alicija Eiliakas – profesionali egzistencinės terapijos psichoterapeutė, ilgametėje praktikoje dirbdama tiek individualiai su žmogumi, tiek vesdama terapines bei patyrimines grupes, kuria savo autentišką darbo ir santykio su žmogumi stilių, kuriame nėra atskirties tarp jos įsisavintų skirtingų terapinių praktikų, visa darniai sujungdama į bendrą visumą, jausdama žmogų ar grupę, ji atsiduoda širdies vedimui ir saugioje bei meilės kupinoje erdvėje bei santykyje, palydi jį į jo tikruosius namus – širdies namus, į tą erdvę, kurioje žmogus atsibunda, ima jausti, būti, kurti.
Susitikime ŠIRDYJE!
Su meile,
Alicija

Informacija

Data:
13 gegužės, 2021
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
15eur
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/3BTD3lrEB

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt