Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠVIESOS ERDVĖ su kakava ir Bartoš Eiliakas muzika

3 rugpjūčio 20:00 - 23:00

40eur
Kviečiame susitikti Šviesos Erdvėje!
Kakavos ceremonijoje ir Bartoš Eiliakas kuriamoje muzikoje! Tai atviras vakaras nedalyvaujantiems mūsų retryte HEART SPACE.
Tai pakylėta erdvė.
Susijungimas – vienų su kitais, su kakavos dvasia, su savimi per šokį ir judesį. Nuo švelnumo iki ekstazės nuvilnija banga per vakarą skirtingais lygmenimis.
Tu tai pajausi. Tavo vidinė muzika ims skambėti rezonanse su Barto kuriamos muzikos akordais.
Ir saugioje su meile priimančioje erdvėje tu pajausi savo unikalaus skambesio dažnį. Tu jį atsiminsi. Ir tai bus dar vienas svarbus žingsnis link savo autentiško gyvenimo.
Vakaro metu gali būti taip, kaip veda tave tavo širdis bei tavo kūno išmintis: judėti, šokti, medituoti, tiesiog mėgautis.
Šviesos Erdvę užbaigs kosminiai gongų garsai.
💧 💧 💧
VAKARAS VYKS – rugpjūčio 3 d. (ketvirtadienis)
CEREMONIJA PRASIDEDA – 20 val. (durys atidaromos 19.30)
VIETA – Laumžirgių žemė, ASHTAR HALL salė
💧
Kakava – magiškas gėrimas, turintis galią atverti širdį, atpalaiduoti kūną, pažadinti intuiciją ir atverti duris į mistikos pasaulį.
Nuo apsijungimo su Kakavos dvasia ir pradėsime mūsų vakarą – apsijungiant rate, tyros intencijos vedami, išgersime šį nuostabų gėrimą, apsijungsime Dėkingumo rate. Toliau leisimės drauge į šokio Kelionę su pakylėjančiais muzikos ritmais.
Bartoš Eiliakas muzika – gyva, kosminė, atverianti erdves ir žadinanti. Jaunas kūrėjas kviečia patirti save per gilias sąmonės būsenas, judant nuo labai švelnių harmonijų iki ekstatinio šokio bangos.
💧
KAINA – 40 eur
Registracijos mokestis, užtikrinantis vietą – 20 eur
REGISTRACIJA – laumzirgiuzeme@gmail.com
TELEFONAS PASITEIRAVIMUI – 861154429 (Rima)
Kaip pasiruošti vakarui: laisva, patogi judesiui apranga. Užeinant į salę nusiauname lauko avalynę, jei nemėgstate būti basomis, turėkite kojines arba naminę avalynę. Galite atsinešti savo gertuvę.
💧 💧 💧
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt