Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

KALEIDOSCOPIA | PERĖJIMAS | Muzikinė ceremonija su Bartoš Eiliakas muzika

27 spalio 19:00 - 22:00

25eur – 40eur

Mylimi Bartošo muzikos mylėtojai,

Šis vakaras skirtas KALEIDOSCOPIA albumo muzikai, kviečiame PASKUTINĮ KARTĄ švęsti, skristi ir  gyvai mėgautis šiuo kūriniu! Taip pat paskutinį kartą Bartošo muzikinis vakaras vyks tokiu formatuPastaruosius du metus kompozitorius skyrė naujos muzikos, jungiančios su nauja energija, kūrimui.Šis vakaras tam tikra prasme uždaro vieną etapą ir užleidžia vietos naujam.Ruošiamas naujas albumas, o su juo gimsta ir naujas formatas, kuris bus pristatytas po Naujųjų metų.Atšvęskime šį PERĖJIMĄ drauge, apsijungiant dėkingume, švelnume ir laisvame skrydyje su KALEIDOSCOPIA!

APIE planuojamą vakarą:

Vakarą pradėsime  apsijungime per ceremoninės Kakavos Dvasią, kuri padės mums  giliau atsipalaiduoti, atsiverti  Širdies vedimui.

Ceremoniją ves Alicija Eiliakas – ji pakvies į  lengvą meditacinę Kelionę, vedančią į subtilių pajutimų Pasaulį,  kuriame atsiduosi savo aukštesniam vedimui – judant, klausant, jaučiant, atsiduodant EKSTATINĖMS KALEIDOSCOPIJOS  bangoms…

Vakaro metu gali būti taip, kaip veda tave tavo širdis bei tavo kūno išmintis: judėti, šokti, medituoti, tiesiog mėgautis.

Kelionę užbaigs kosminiai gongų garsai.

💧 💧 💧
VAKARAS VYKS – spalio 27 d. (penktadienis)
CEREMONIJA PRASIDEDA – 19 val. (durys atidaromos 18.15)
VIETA – Laumžirgių žemė, ASHTAR HALL salė
💧
Kakava – magiškas gėrimas, turintis galią atverti širdį, atpalaiduoti kūną, pažadinti intuiciją ir atverti duris į mistikos pasaulį.
Nuo apsijungimo su Kakavos dvasia ir pradėsime mūsų vakarą – apsijungiant rate, tyros intencijos vedami, išgersime šį nuostabų gėrimą, apsijungsime Dėkingumo rate. Toliau leisimės drauge į šokio Kelionę su pakylėjančiais muzikos ritmais.
Bartoš Eiliakas muzika – gyva, kosminė, atverianti erdves ir žadinanti. Jaunas kūrėjas kviečia patirti save per gilias sąmonės būsenas, judant nuo labai švelnių harmonijų iki ekstatinio šokio bangos.
💧
KAINA – 40 eur
YPATINGA KAINA studentams ir moksleiviams – 25 eur
Registracijos mokestis, užtikrinantis vietą – 20 eur
REGISTRACIJA – laumzirgiuzeme@gmail.com
TELEFONAS PASITEIRAVIMUI – 861154429 (Rima)
Kaip pasiruošti vakarui: laisva, patogi judesiui apranga. Užeinant į salę nusiauname lauko avalynę, jei nemėgstate būti basomis, turėkite kojines arba naminę avalynę. Galite atsinešti savo gertuvę.
💧 💧 💧
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt