Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Žiemos saulėgrįžos Gongų naktis ir pirtis Laumžirgių Žemėje

gruodžio 20, 2019 20:00 - gruodžio 21, 2019 20:00

eur

Didžioji Žiemos saulėgrįžos Gongų nakties ceremonija Laumžirgių Žemėje!

Kada: Gruodžio 20/21 d.

Vieta: ASHTAR HALL retrito centre Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus)

Mielieji, vėl jus kviečiame į Laumžirgių Žemę praleisti su mumis magišką naktį sakraliuose garsuose! Laikas iki Šv. Kalėdų ypatingai stiprus energetiškai ir tinkantis apsivalymui. Būtent todėl šiuo laikotarpiu mūsų senoliai pasninkavo, valė tiek kūnus, tiek sielą. Žiemos saulėgrįžos metas – tai virsmas gamtoje, kurios dalimi esame ir mes.

Kviečiame jus drauge švęsti visą naktį gongų garsuose – kosminės lopšinės metu medituoti, kontempliuoti, ilsėtis, tiesiog būti su viskuo kas virpa mumyse. PIRTIES* mėgėjus kviečiame prieš Naktį dalyvauti Baltų pirties ritualuose.

* Detalią informaciją APIE PIRTĮ rasite žemiau.

Vakaro programa: 

16.30 – 17.00 – Atvykimas į pirtį (tiems, kas dalyvauja pirtyje. Detaliau skaitykite teksto gale).

17.00 – 20.00 – Baltų Pirties Ceremonija. Labai svarbu, kad visi pradėtų drauge, todėl stenkitės nevėluoti (jei vėluosite, perspėkite vedantįjį).

20.00 – 21.00 – Gongų Nakties svečių atvykimas, registracija. Pasiruošimas nakčiai.

21.00 – 22.00 – Apsijungimas Didžiajame Rate. Dėkingumo ir Gausos ritualas.

22.00 – 22.30 – Pertrauka, pasiruošimas nakčiai.

22.30 – 23.30 – Sakralaus Garso Ceremonija ( Gongų garso sesiją groja Alicija ir Ričardas). Šią valandą gongai skambės intensyviau.

23.30 – 8.00 – Gongų nakties šventimas (kosminė gongų lopšinė).

8.00 – Švelnus prabudimas.

9.00 – Pusryčiai. * Programa gali neženkliai keistis

KAINOS Šis renginys turi 2 dalyvavimo galimybes:

1. PILNAS DALYVAVIMAS: Pirtis + Gongų naktis. Kaina 69 eur (pusryčiai įskaičiuoti. Kaina neskaidoma, jei nuspręstumėte atsisakyti pusryčių).

2. TIK GONGŲ NAKTIS – 39 eur (pusryčiai įskaičiuoti). 

Vaikai: teiraukitės asmeniškai.

REGISTRACIJA: Maloniai prašome kruopščiai užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ

Pasiteiravimui: info@menasbuti.lt, tel. 868785625 (Alicija), 861154429 (Rima).

Sąskaitą apmokėjimui (mokėkite tik kuomet gausite patvirtinimą, kad esate užregistruoti): Banko duomenys pavedimui:

Swedbank AB Sąskaitos nr LT31 7300 0100 9543 5179

Gavėjas: Alicija Eiliakas Mokėjimo paskirtis: Gongų naktis Įsitikinkite, kad pavardė mokėjimo nurodyme atitinka pavardę registracijos formoje (t.y. žinosime, kas už ką mokėjo). __________________________

🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės: http://bit.ly/2C1SXka DĖMESIO! Įsitikinkite, kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.

KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto (HBM, Armėnų virtuvė ir kt.) sukite į kairę (kelrodis į Paberžę). Šiuo metu šioje atkarpoje vyksta remonto darbai ir apylanka kaip tik yra nukreipta mūsų kryptimi. Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuokite visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi, pravažiavę Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę (LŽ)). Pravažiuokite rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71 ir už jo prieš baltą transformatorinę sukite į kairę (irgi yra rodyklė į LŽ), važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje 🙂 Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.

ATVYKSTANT IŠ KAUNO : Jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau. ________________________

Daugiau apie Gongų naktį Tai visos nakties šventimas gongų garsuose. Dalyviai guli/miega/medituoja visą naktį švelniai ošiant gongams. Pirmą pudžos valanda intensyvesnė – Garso meditaciją groja Alicija ir Ričardas. Vėliau grojantys keičiasi ritualiniu būdu. Būvimas garse tokios ceremonijos metu giliai veikia mus visuose lygmenyse, paliečia giliausias mūsų sielos stygas, valo, suteikia įkvėpimo, praplečia sąmonę.

KAIP PASIRUOŠTI GONGŲ NAKČIAI: Jums reikės minkšto “guolio”, kad išmiegotumėte patogiai visą naktį. Jums reikalingas bus minkštas paklotėlis, pledas arba miegmaišis, pagalvėlė. Salėje turime daug patogių čiužinių, galime juos skirti tiems, kas neturės savo arba kaip papildomą. Gongų Naktis vyks šiltoje, jaukioje ir labai erdvioje salėje. Yra keli WC ir netgi dušai (galite pasiimti rankšluostį). Drabužiai – patogūs, pagal savo poreikį. Turėkite kojinaites ar naminę avalynę būti salėje, lauko avalynę pagal orus. Verta turėti savo gertuvę. Prie salės yra virtuvėlė, joje visą laiką bus karšto vandens arbatai.

APIE PIRTĮ: Pirtelė mūsų ypatinga ir stebuklinga! Erdvi, kvepianti, pastatyta iš Sibiro kedro – jau pats būvimas joje gydo! Pirtis buvo statoma pagal sakraliąją Baltų geometriją, besikonsultuojant su geriausias pirties meistrais. Šalia pirties yra prūdas su šaltinio vandeniu, kuriame malonu atsigaivinti tiek žiemą, tiek vasarą. Kaip ir visa Laumžirgių žemė – ši erdvė švari ir skirta balansui ir harmonijai susigrąžinti. Tai sakrali erdvė, kuri nėra skirta pobūviams, čia nevartojamas alkoholis, pirties ceremonijos metu nevalgoma sunkaus maisto. Pirties ceremoniją ves pirties meistras, baltų tradicijų žinovas, energetikas Ričardas Dubaka. Jo vedamas pirties ritualas pasižymi švelnumu ir meditatyvumu, tinka net patiems jautriausiems dalyviams. Su savimi turėkite pirties reikmenis: rankšluostį, šlepetes ir kt. Pirties ceremonijos metu vyks ritualai, skirti kūno ir proto apsivalymui.

🧝‍♀️🧙‍♂️ APIE GONGŲ NAKTIES VEDANČIUOSIUS: Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, gydančio garso ir judesio studijos „Menas Būti“ ir retrito centro Laumžirgių Žemė įkūrėjai, garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Virš dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

Informacija

Pradžia:
gruodžio 20, 2019 20:00
Pabaiga:
gruodžio 21, 2019 20:00
Kaina:
eur
Renginys Categories:
, , , ,
Renginys žymės:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/716011868899748/

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt