HEART SPACE. Deep immersing retreat at Dragonfly Land

2023 metais vasaros stovykla “Heart Space” vyks rugpjūčio 1 – 6 d.

 

INFORMACIJA RUOŠIAMA

 

 

Stovyklos laikas, vieta: 

–       Stovykla vyks 2018 m.  rugpjūčio 14 – 19 dienomis.

–       Stovykla vyks mūsų išmyluotame retrito centre Laumžirgio Žemėje!

Vieta randasi – 25 km nuo Vilniaus (Moletų pl., šalia Pikeliškių kaimo). Daugiau: Laumžirgių žemė

Retrito centras dar yra nebaigtas, sparčiau vyksta statybos ir išbaigimo darbai, todėl nuotraukose dar nėra galutinio resultato. Tačiau galite pajausti šio nuostabaus gamtos kampelio energiją!

–       Apgyvendinimas : „Elfų“, „Fėjų“ ir „Muzikiniuose“ nameliuose su patogumais. Norintiems sutaupyti galimas bus ir variantas su palapine. Kadangi nameliai dar išbaiginėjami, dar per anksti aprašyti tiksliai. Bet bus jauku ir gražu 🙂

–       Maistas – šiemet mus vėl maitins jūsų pamėgti šefas Mantas ir jo žavi žmona, Mauri meistrė Jurga.

 

Stovyklos programa:

Čia kol kas pateikta praeitų metų programa tam, kad būtų suvokimas, kas pas mus vyksta. Nauja programa dar bus kuriama.

– Susipažinimas ir spontaninės improvizacijos su garso terapijos instrumentais: gongai, Tibeto ir krištolo dubenys, monochordas, čakrofonai, būgnai, dambreliai, fleitos, shruti-box, lietaus lazda, vandenyno būgnas, varpeliai ir daug kitų.
– Stovyklos atidarymo ceremonija.
– Gongo dirbtuvės. Stovyklos dalyviai mokosi groti gongais ir groja Didžiosios Naktinės Gong Pudžos metu.
– Balso praktikos:  Intuityvus dainavimas. Vidinės šamanės/šamano praktika. Toninis dainavimas.
– Obertoninis dainavimas: pradžiamokslis.
– Obertoninis dainavimas: gydymas.
– Šokio terapija ir šokio meditacijos.
– Genties (motinos, tėvo) linijos gydymas (per balsą).
– Kūrybinės dirbtuvės (įkvepiantys rankdarbiai)
– Dainuojantys dubenys: meditacija ir terapija.
– Gongų maudynės ir meditacijos.
– Baltų Angelų naktis (ceremonija).
– Koncertai.
– Didžioji naktinė Gong pudža.
– Gurdžijevo judesių praktika.
– Pasigrojimas ir šokiai prie laužo.
– Praktikos ir išvykos gamtoje.

DĖMĖSIO. Programa „gyva“, ji gali keistis,  stovykloje viskas vyksta „dabarties sraute“ 🙂

Vaikai: Stovykla ir jos užsiėmimai orientuoti į suaugusius, tačiau kai kuriuose užsiėmimuose galės dalyvauti ir vyresni vaikai (mokyklinio amžiaus).

Erdvė yra palanki ilsėtis su mažais vaikais (atsivežti močiutę ar auklę), tačiau prašysime gerbti meditacinę erdvę ir pasirūpinti patiems vaikų sugumu.

Detali programa dar ruošiama, stebėkite mūsų naujienas. Rekomenduojame prisijungti prie renginio sukurto Fejsbuke.

Didžioji nakties Gong Pudža vyks naktį, 

tikriausia rugpjūčio 17/19 d.

Šiai magiškai nakčiai galėsime priimti svečius,nedalyvaujančius visoje stovykloje.
Bus paskelbta atskira registracija.

Stovyklos preliminari kaina 350 eur.

Ankstyva registracija, pilnai apmokant iki liepos 1 d. – 320 eur.
Detalesni kainų ir apgyvendinimo variantai mus pateikti vėliau.

Į kainą įskaičiota:

apgyvendinimas nameliuose su patogumais, maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė),  pilna stovyklos  programa, koncertai ir  nakties Gong Pudža.
Praeitų stovyklų dalyviams bus suteikiamos nuolaidos (teiraukitės asmeniškai).

VAIKAI:  iki 4 m. nemokamai (jei miega vienoje lovoje su tėvais ir neužima ekstra lovos).  Vyresnieji: 150 eur (arba 30 eur/dienai).

Stovyklos organizatoriai ir vedantieji

Alicija Eiliakas – psichologė, psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio-judesio, meno terapija ir garso terapija).   Darbe ir gyvenime derina įvairius terapinius, kūrybinius, transpersonalinius metodus ir meditacijas.

Studijos “Menas Būti” įkurėja 2007 m. surengė pirmuosius Baltijos šalysė Garso terapijos mokymus. Garso masažai, “Maudynių gonge” seansai , Garso Misterjos ir meditacijos – šiuo metu Lietuvoje šie metodai tampa žinomi vis plačiau, paliečiant širdis, virpinant sielas.

Garso terapijos mokėsi ir tebetobulėja pas geriausius šios srities specialistus – Tomą Čartoryskį (Lenkija), žymųj Gongo Meistrą Don’ą Conreaux (JAV), Pratibha de Stoppani (Italija), Joll Pierce (Anglija) ir kt.

Pastaruosius penkis metus su savo vyru, gongo meistru Ričardu Eiliaku veda Garso terapijos mokymus, performansus, meditacijas, groja Garso Misterijas daugelyje Europos šalių. Remdamiesi daugiamete patirtimi ir sukauptomis žiniomis, Alicija sukurė ir nuolat vysto savo autorines programas, kuriose sintezuoja psichologines ir transpersonalines žinias, įvairius terapinius bei kūrybinius metodus ir meditacijas. Tai garso terapijos mokymai, himalajietiškų dainuojančių dubenų garso masažo menas, spontaniškos (sakraliosios) improvizacijos bei intuityvaus dainavimo dirbtuvės, emocinis ir energetinis išsilaisvinimas per garsą ir balsą – tai tik keletas iš jos programų, skirtų tiem, kas ieško sveikatos bei harmonijos.

Kiekvienais metais Gong Camp stovykloje būna ypatingų svečių ir mokytojų tarpe.  Dar nežinome, ką atneš šie metai.  Iš jums jau žinomų ir pamėgtų stovykloje savo talentais dalinsis:

Birutė Jakučionytė – rašytoja,renginių organizatorė ir visuomeninė veikėja, Gong Camp’e ves jau labai pamėgtas pamėgtas  kūrybines dirbtuvėles –   „Svajonių gaudyklės“ ir kt. (netrukus daugiau info).

MA-URI ©® – Polinezijos gydymo menas

Jurga Mozurienė –  trijų vaikų mama. Apie save ji pasakoja:

MA-URI praktikuoju 7 metus, vedu mokymus moterims, mamoms, besilaukiančioms šeimoms. MA-URI gydymo meno, savęs pažinimo ir filosofijos paslapčių ilgai mokiausi Europoje ir MA-URI tėvynėje Naujojoje Zelandijoje.

MA-URI – holistinė filosofija ir gydymo sistema, kilusi iš Polinezijos šalių, padedanti žmogui įvaldyti visus savo gyvenimo realybės aspektus arba paprasčiau sakant – tapti savo gyvenimo, savo emocijų, savo pasirinkimų šeimininku.

Viena iš MA-URI siūlomų dovanų yra „MA-URI bodywork“ arba prisilietimo prie žmogaus kūno, emocijų ir sielos sesija, atliekama dilbiais, naudojant senovines Polinezijos šalių technikas, šokio judesius, raktinius žodžius, meditaciją. MA-URI sesijos metu žmogus turi galimybę iškelti į paviršių įsisenėjusias (asmenines ar genetiškai paveldėtas) problemas, psichologines traumas, pakeisti senus įsitikinimus ir mąstymo modelius, dėl kurių kenčia kūno sveikata ir sutrinka energijos tėkmė visose gyvenimo situacijose – santykiuose, šeimoje, finansuose ir t.t. Teigiamas „šalutinis“ MA-URI sesijų efektas – pagerėjusi sveikata. Stovyklos metu siūlau Tau išmėginti MA-URI prisilietimo galią“

Sesijos trukmė – 60 min,  Kaina (stovykloje) – 40 Eurų, (įprastinė kaina 50 Eurų). Tel. 867304557

www.matariki.lt

Regina Jasukaitienė ,  sakralinius G. Gurdžijevo šokius ir judesius praktikuojanti daugiau nei 10 metų, šokio, judesio ir kūno terapijos praktikė.

G.Gurdžijevas, keliaudamas po Rytų šventyklas ir vienuolynus, pastebėjo, kad muzika ir šokis yra naudojami žmogaus vidinei transformacijai ir didesnio sąmoningumo įgavimui. Taip pat kaip žinių bei gilios išminties perdavimo įrankis. Jis sukūrė šokius kaip tiltą tarp Rytų senovės mokymų ir Vakarų šiuolaikinio mokslinio požiūrio.

Šie šokiai „sukonstruoti“ taip, kad įvyktų proto, kūno ir emocijų apsijungimas: kai rankos juda vienu ritmu, kojos – kitu, įjungiami galvos judesiai ir kalba, įvyksta tai, ką galime pavadinti kūno išmintimi. Pajuntame visišką dabarties suvokimo (čia ir dabar) būseną. Tampa akivaizdu, kad protu neįmanoma visko kontroliuoti, įmanoma tik atsiduoti judesiui, visiškai pasitikėti kūnu, jo atmintimi ir išmintimi.

Šie sakraliniai šokiai ir judesiai yra ne tik kūno ir proto disciplina, tai – stipri dvasinė vidinės transformacijos praktika. Šokant sustiprėja kūno pojūčiai, nurimsta emocijos ir mintys, jos pradeda tekėti ta pačia linkme. Iš to gimsta savo vientisumo ir vienybės su aplinka, su viskuo jausmas. Tai kelias, vedantis į savęs, kitų ir pasaulio suvokimą, sąmoningą buvimą, yra gyva visuotinių Visatos dėsnių pažinimo knyga. Nėra reikalinga šokio, muzikinė patirtis ar specialus pasirengimas, šokti gali visi norintys.

Net šokių stebėjimas suteikai stiprų terapinį poveikį.