Didžioji nakties Gong pudža

Mieli draugai, džiaugiamės, kad šiemet galime jus pakviesti į Gongų naktį  Laumžirgių  Žemėje!

Jau tradiciškai Gongų naktis vyks mūsų tarptautinės Gong Camp stovyklos (šiemet – Baltijos gongų šeimos sambūris) metu, o tai reiškia, kad tapsite mūsų visų svečiais ir Gongų naktyje jums gros meistrai iš įvairių šalių.

 

Taikos Varpų ir gongų sodas – jėgos vieta, skirta garso ceremonijoms.  Tai mūsų gongų mokytojo, Didžiojo gongų meistro Dono Conreaux globalinio projekto dalis – akmenų ratai, sudėlioti pagal pasaulio kryptis ir įvairių kultūrų kalendorius. Mūsų Sodas yra 9-as (šiuo metu pasaulyje yra 11). Kiekvienas iš jų yra visiškai kitoks ir unikalus.

Vakaro pradžioje visi trauksime į šią magiška vietą, kurioje vyks garso ceremonija ir Dėkingumo ritualas. Dėkosime – tiems, kam norime dėkoti, už tai, už ką jaučiamės dėkingi. Žadinsime Širdies energiją, kurios dėka kuriame gyvenimą, pripildytą šviesos ir meilės.

 

Didžioji nakties Gong pudža:

Vyks mūsų naujoje, išties kosminėje salėje!

Tai visos nakties šventimas gongų garsuose.  Dalyviai guli/miega/medituoja visą naktį švelniai ošiant gongams. Pirmą pudžos valanda intensyvesnė – Garso meditacija groja Alicija ir Ričardas. Vėliau grojantys keičiasi ritualiniu būdu.

Buvimas garse tokios ceremonijos metu giliai veikia mus visuose lygmenyse, paliečia giliausias mūsų sielos stigas, valo, suteikia įkvėpimo, praplečia sąmonę.

Kaip pasiruošti:

jums reikės ypatingai minkšto “guolio”, kad išmiegotumėte patogiai visą naktį. Reikalingas bus minkštas kilimėlis arba čiužinukas, pledas arba miegmaišis, pagalvėlė. Gong Pudža vyks salėje.

Drabužiai – patogūs,  pagal savo poreikį. Turėkite kojinaites  ar naminę avalynę būti salėje, lauko avalynę pagal orus.  Verta turėti savo gertuvę. Dėl viso ko ir priemonę nuo odų 🙂

Teritorijoje yra tvenkiniai, vesta pasiimti maudymosi kostiumą, rankšluostį.

Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, gydančio garso ir judesio studijos „Menas Būti“  ir retrito centro Laumžirgių Žemė įkūrėjai, garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Virš dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.