Gongas – Balsas – Judesys

Kiekvienas mes esame Kūrėjas. Kiekviename slypi neįsivaizduojamos kūrybinės galios. Tačiau…daugelis mūsų tai užmiršome, pasiklydę gyenimo šurmuly, savo vidinį vaiką užmarštimi užmigdę savo Sielos gelmėse. Su viltimi laukiame, jog ateis toks laikas, kai jį pažadinsime. Gal Tas laikas Tau jau atėjo?

Žmogaus balsas atkartoja gamtos ir aplinkos garsus – jis ištikimas mūsų emocijų ir proto tarnas.
Pats Garsas yra tiesiog garsas… jis švarus ir skaidrus. Jei nuspalviname jį intencija, žodžiu, suteikiančiu jam reikšmę, jis gali tapti kuriančiu ar naikinančiu, meilę arba neapykantą skleidžiančiu.
Visi mes žinome žodžius: “Pradžioje buvo žodis”. Dainavimas buvo dar ankščiau, negu žmogus pradėjo kalbėti. Jis lydėjo žmogų jo evoliucijos kelyje. Spontantinė, intuityvioji improvizacija – tai galinga kūrybinė ir gydanti jėga, intuityvus kelias link gilaus kontakto su savimi, savo Aukštesniuoju Aš.

Tikras garsas gimsta širdyje, Sielos gelmėse…

Alicija Eiliakas – profesionali psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio terapija, garso terapija, meno terapija), seminarų vedančioji,Gongo meistrė.
Ričardas Eiliakas – Gongo meistras, garso terapijos praktikas, seminarų vedantysis.
Alicija ir Ričardas Garso terapijos mokėsi pas žymius šios srities meistrus Don’ą Conreaux (JAV) ir Tomą Časrtoryskį (Lenkija). Jie yra Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius metus intensyviai vedantys mokymus, garso meditacijas, “Maudynių gonge” sesijas bei Garso Misterijos koncertus-meditacijas vis didesniame rate šalių. Jų ketinimas – populiarinti šį asmenybės bei dvasinio tobulėjimo kelią, atvėriantį vidinės laisvės ir džiaugsmo erdvę.
Pora taip pat yra Psichologijos studijos “Menas Būti” Vilniuje įkūrėja.