Individualios garso terapijos sesijos

 *Individuali  “Gongų maudynių”  skirta asmeniui, porai, šeimai. Tai individuali  Mistinio garso kelionė,  kurios metu naudojami įvairūs archainiai  ir šiuolaikiniai instrumentai, tibetietiški  ir krištoliniai dainuojantys dubenys, balsas. Yra galimybė skirti laiką asmeninei konsultacijai.
Bendras susitikimo laikas: 1,5-2 val. (pati sesija trunka apie  1 val.)
KAINA: 100 EUR *
* Esant sesijų ciklui kaina gali būti žemesnė.
** “Bazinė” sesija gali tapti nuostabiu ritualu, magišku patyrimu, apjungiant ja pvz. su kakavos ceremonija ar kitais ritualais.  Tuomet kaina ir trukmė derinami atskirai.
______________
Sesija „Dainuojančių dubenų garso masažas“ skirta 1 asmeniui, kartais porai  (formatas šiek tiek skiriasi).
Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami, visų pirma, tibetietiški dainuojantys dubenys bei kiti archainiai instrumentai, balsas.  Intymi, švelni, tačiau nemažiau stipri sesija, ypač tinka jautriems žmonėms, vaikams.
Sesijos metu yra individualios konsultacijos galimybė, darbo su energetiniais sutrikimais, diagnostikos galimybė.
Bendra trukmė: 1,5 val.
Kaina: 60 EUR.*
* “Bazinė” sesija gali tapti nuostabiu ritualu, magišku patyrimu, apjungiant ja pvz. su kakavos ceremonija ar kitais ritualais.  Tuomet kaina ir trukmė derinami atskirai.
Individualių sesijų laikas ir vieta derinami individualiai, pagal poreikį ir galimybes. 
Teiraukitės: info@menasbuti.lt.
Maudynės gongų garse – pasinerk i holistinį Gongo garsą!
 Pradžioje girdi minkštą, kosminį Gongo garsą, o kai įsiklausai įdėmiai, pradedi suvokti, kad šis skambesys slepia savyje daugelį tonų ir garsų…  Garsai tampa stipresni ir stipresni, išvalo viską aplink tave ir tavyje. Palaipsniui pameti vieningumo su savo fiziniu kūnu suvokimą… Jau nesuvoki savęs esančio trimačiame pasaulyje.
     Pilnas Gongo skambesys – tai švariausias holistinis rezonansas. Jo patyrimo metu jautiesi lyg kokone arba motinos įsčiose. Stipriai prisotintas gydančiais garsais ir tonais, jautiesi išnykstantis ir gimstantis iš naujo. Būtent tada, kai esi prisotintas garsu, tavo fizinis, mentalinis ir emocinis kūnai įgauna regeneruojančių savybių, o įtampa, atsirandanti dėl mūsų pasipriešinimo ego,  jau nebekamuoja mūsų kaip ligos atsiradimo faktorius. “Maudynes Gonge” galima palyginti su mini-atostogomis, kurių metu esame ir lašeliu jūroje, ir pačia jūra. Mentaline prasme dingstame ir atsirandame. Mūsų sugrįžimą galima palyginti su gimimu iš naujo. Tada prasideda organizmo sveikimo procesas, o mūsų sąmonė atsikrato įtampos.
Psichologijos studija “Menas būti” kviečia Jus į nepamirštamą įspūdžių kelionę į savo vidų „Maudynių Gonge” metu! 
     Jūs turėsite galimybę pasinerti i nuostabų, holistinį Gongo garsą, kiekviena savo kūno ląstele patirti jo regeneruojantį ir atpalaiduojantį poveikį, taip pat sužinoti daugiau apie garso įtaką žmogui, gydymo garsu galimybes.
     Gongo terapija – tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją. “Maudynės gonge” – tai puiki meditacija ir kartu individuali garso terapijos sesija, padedanti pasiekti savo tikslus.
     Gongo garsą galima panaudoti fizinio, emocinio ir dvasinio kūnų subalansavimui. Tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija.