Joga

 

 

 

Kodėl JOGA?
Kad ir ką mes darome tai tiesioginė išraiška per kažką į save, būnant sąmoningu arba ne, bet vis tiek, kad ir ką mes darome, kad ir ką sakome tai išraiška kas mes esame. Tačiau ar visada tai pavyksta geriausiai kaip iš tiesų norėtume?
Joga, meditacija, kvėpavimo pratimai tai vienos iš priemonių, kurios padeda tapti sąmoningesniu, suvokti kas iš tiesų ESI ir K O D Ė L nori daryti, elgtis vienaip ar kitaip. Priemonės, kurios padeda dar labiau pamilti, suvokti save, savo kūną ir savo aplinką.
Tad leisk sau sąmoningai būti išties tuo kuo tu esi, skirk savo laiką sugrįžimui į save. 
Leisk sau bent trumpam pamiršti dienos įvykius, visus pokalbius, sukurtas taisykles, darbus, planus, pareigas, viską kas yra aplink mus ir tiesiog nurimk, mėgaukis šiuo momentu. 
Sujungus kūną, protą ir sielą leidžiame sau atrasti balansą, o kai viskas viename, savo vietose, visos dienos mielesnės, pasimėgavimas gilesnis ir šypsenos platesnės 

 

KŪNO PAJAUTIMAS IR LANKSTUMAS

 

Kiekvienam iš mūsų būdingas skirtingas natūralus lankstumo lygis. Jėga ir lankstumas-tai dvi savybės, kurias žmogus turi nuolat lavinti. Tikrai negalvokite,jog negalite lankyti jogos užsiėmimų dėl to, kad esate nelankstūs. Štai kodėl joga vadinama praktika. Treniruodamasis kiekvienas gali tapti lankstesnis, taip pat sustiprinti raumenis. Užsiimdami joga stengiamės surasti jėgos ir lankstumo pusiausvyrą. 

 

Mūsų visų kūnas ir protas nuolat vystosi ir kaskart užlipę ant savo jogos kilimėlio pajusite, kad skiriatės nuo to žmogaus, koks buvote praeitą kartą atlikdamas jogos pratimus. Štai dėl ko joga užsiimti yra įdomu. Jūs nuolat darysite tas pačias pozas, tačiau kiekvieną kartą atrasite kažką naujo. Pažengęs jogos mokinys yra toli gražu ne tas,kuris gali atlikti sunkiausias pozas-pažengę jogą praktikuojantys jogiukai jaučia savo kūną, protą, mintis ir gali tai valdyti tiek jogos praktikos metu tiek kasdienybėje. 

 

Jei nežinai kas yra joga, bet visuomet buvo smalsu apie tai išgirsti, pajusti ir patirti – kviečiu į jogos užsiėmimus pradedantiesiems!

Mokysimės taisyklingai atlikti pagrindines jogos asanas (pozas).
Išmoksime taisyklingai atlikti saulės pasisveikinimą, sužinosime jogos teikiamą naudą bei mokysimės paprastų kvėpavimo technikų. 
Užsiėmimo metu atsipalaiduosime – patirsime tobulą šavasaną, gerą nuotaiką bei dar labiau pamilsime save ir savo kūną!

 

 Skirkite savo laiką tam kas tikra..

Užsiėmimai vyksta nedidelėje grupėje, todėl būtina registracija!

 Labai laukiu visų norinčių prisijungti! ♥

Su Meile,
Gintarė

 

 Jogos užsiėmimų grafikas (Mažoji salė):

 

 Savaitės diena II  III  IV 
 Rytas – 

10:00-11:00
(Aina) 

 –

 10:00 – 11:00
(Aina)

 –
Vakaras  – 18:00 – 19:30
(Gintarė) 
 – 17:30 – 19:00
(Gintarė) 
 –