Individualios sesijos su Alicija

ASMENINĖS SESIJOS SU ALICIJA

Individualių sesijų metu turite savo privatu laiką su Alicija, skirta jūsų poreikiams ir užklausimams.

Sesijos metu gali būti taikomi įvairūs metodai, kaip pokalbis, kvėpavimas, garso terapija, meditacija, balso, judesio bei energetinės praktikos.

Šios sesijos nėra psichoterapija arba psichologinis konsultavimas, nors jų metu gali būti sprendžiami ir psichologiniai klausimai.

Tačiau tai daugiau bendra Kelionė per vidines Erdves, per  gilius suvokimus, žaizdų gijimą link gilaus priėmimo ir meilės.

Tačiau kiekviena Kelionė yra individuali ir priklauso nuo poreikių ir užklausimų.

KAS GALI KREIPTIS

Kiekvienas turintis tokį poreikį, gilią motyvaciją bei pasiryžęs darbui su savimi ir pokyčiams.

Sesijos vyksta Laumžirgių Žemėje, kartais – studijoje „Menas Būti“ Vilniuje.

Orientacinė kaina: 50 eur/val.

GONGŲ SESIJA kaip terapija, skirta asmeniui arba porai, turintiems savo asmeninių tikslų. Sesijos fokusas – ne tiek „magiška“ patirtis, kiek garso terapija.

Bendra trukmė 1 – 1,5 val.

Kaina 100 eur. (esant sesijų ciklui kaina gali būti mažesnė)

Susisiek: laumzirgiuzeme@gmail.com, tel. 868785625.

 

APIE ALICIJĄ

Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei  užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atverianti erdves, kuriose dalyviams įvyksta gilūs suvokimai ir transformacijos.

Savo praktikoje per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus Alicija vysto  autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, besidalinant su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui.  Dirbant tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, sukuriant saugią mylinčią erdvę, ji palydi žmogų link jo autentiškos būties, padedant atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku.

Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedant jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais ir  sąmonės praplėtimą  daugelyje autorinių praktikų kaip   „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimą“, „Body Wisdom“  šokio meditacijas, kakavos ceremonijas, „Dėkingumo ratus“,  asmeninius ritualus ir sesijas bei daugelį kitų, kurios ateina jai iš, kaip pati įvardina, Sielos vedimo.

Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). 

Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar dalinasi pagrinde tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.

Vienas iš jos įkvėpimo šaltinių yra jos organizuojamos patyriminės kelionės į įvairias pasaulio šalių jėgos vietas  Indijoje, Nepale, Bali, Glastonburyje Anglijoje ir kt.

Drauge su vyru Ričardu jie yra garso terapijos pradininkais Baltijos šalyse,  pastaruosius penkiolika metų jie dosniai dalinasi savo kūryba,  vedant Gydančio garso mokymus, sesijas. Kartu su sūnumis Luku ir Bartošu sukūrė muzikinį projektą „Sound Mystery“, groja meditacinius gydančios muzikos koncertus.

Prieš daugelį metų jie įkūrė gydančio garso ir psichologijos studiją „Menas Būti“,  vėliau, trokštant sukurti Širdies namus, kuriose žmonės galės lankytis ištisus metus, jie sukūrė magiškų potyrių erdvę – retritų centrą „Laumžirgių Žemė“.