Mistinio garso kelionės

Pasinerk i holistinį Gongo garsą!

 

 

Pradžioje girdi minkštą, kosminį Gongo garsą, o kai įsiklausai įdėmiai, pradedi suvokti, kad šis skambesys slepia savyje daugelį tonų ir garsų… Garsai tampa stipresni ir stipresni, išvalo viską aplink tave ir tavyje. Palaipsniui pameti vieningumo su savo fiziniu kūnu suvokimą… Jau nesuvoki savęs esančio trimačiame pasaulyje.

Pilnas Gongo skambesys – tai švariausias holistinis rezonansas. Jo patyrimo metu jautiesi lyg kokone arba motinos įsčiose. Stipriai prisotintas gydančiais garsais ir tonais, jautiesi išnykstantis ir gimstantis iš naujo. Būtent tada, kai esi prisotintas garsu, tavo fizinis, mentalinis ir emocinis kūnai įgauna regeneruojančių savybių, o įtampa, atsirandanti dėl mūsų pasipriešinimo ego, jau nebekamuoja mūsų kaip ligos atsiradimo faktorius. “Maudynes Gonge” galima palyginti su mini-atostogomis, kurių metu esame ir lašeliu jūroje, ir pačia jūra. Mentaline prasme dingstame ir atsirandame. Mūsų sugrįžimą galima palyginti su gimimu iš naujo. Tada prasideda organizmo sveikimo procesas, o mūsų sąmonė atsikrato įtampos.

„Maudynių goge“ metu  turėsite galimybę pasinerti į  Gongo garso lauką, kiekviena savo kūno ląstele patirti jo regeneruojantį ir atpalaiduojantį poveikį, paleisti įtampas, nuovargį, baimes…

Maudynių gonge sesijos ir Garso misterijos laikai ir datos skelbiami rubrikoje renginiai

Kaip vyksta?

Sesijos metu patogiai atsigulate ant kilimėlių, apsiklojate, užsimerkiate ir leidžiate garsui jus supti, vesti, virpinti, lepinti. Esate laisvi būti kaip jums patogu, yra tik viena taisyklė: sesijos metu nešnekame, gerbiame kitų dalyvių erdvę.

Kaip pasiruošti?

Laumžirgių Žemėje ir studijoje “Menas Būti” turime viską, ko reikia patogiam atsipalaidavimui” komfortiški čiužiniai, pagalvėlės ir pledai.  Kadangi patalpoje būname be avalynės,šaltu metų laiku verta turėti šiltesnes kojinaites. Drabužiai tiesiog patogūs.

Gongo terapija – tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją. “Maudynės gonge” – tai puiki meditacija ir kartu individuali garso terapijos sesija, padedanti pasiekti savo tikslus.

Gongo garsą galima panaudoti fizinio, emocinio ir dvasinio kūnų subalansavimui. Tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija.

Maudynių gonge sesijos ir Garso misterijos laikai ir datos skelbiami rubrikoje renginiai