Garso terapijos seminaras “Širdies balsas”

Emocinis ir energetinis išsilaisvinimas per Garsą ir Balsą

 

Švelniai, tačiau giliai, pasinersime į mūsų sielų gelmes, per balsą, garsą, kūną ir meditacijas pažadinant tai, kas slypi pasąmonėje, atpalaiduojant ir paleidžiant sustingusias emocijas, patirtis tam, kad atverti savo širdį, jausti jos švelnią energiją ir… dainuoti – savo širdies giesmę…

Mūsų Širdies Balsas yra švelnus ir tylus. Toks tylus, kad mūsų proto triukšmas užgožia jo šnabždesį…

Visi jo ilgimės, nes mūsų Širdies Balsas – tai ryšis su mumis pačiais, su vidiniu Vaiku ir Motina. Su vidiniu Tėvu ir Išminčiumi.

Ryšys su mūsų autentiškais ir tikraisiais. Su tais laikais, kuomet leidome sau būti tuo, kas esame; tokiais, kokie esame.

Kai pagaliau išlaisviname savo Širdies Balsą, kai leidžiame jam vėl būti, jis ištrūksta iš mūsų krūtinės klyksmu – ašarų, džiaugsmo ir nuostabos. Ištrūksta tam, kad palaipsniui virstų švelnia giesme – ilgesio ir atleidimo, atradimo ir priėmimo… Meilės ir dėkingumo.

Dainuoti širdimi neįmanoma išmokti. Šis balsas gyvena mumyse ir nori būti išlaisvintas.

“Šio seminaro programa gimė iš žinių ir patirties, sukauptų mano praktikos bei darbo, kaip pichoterapeutė, garso terapeutė, seminarų, grupių ir meditacijų vedančiosios, sintezės. Kiekvieną jame taikomą praktiką ir metodą naudojau savo asmeninėse veiklose, patyriau pati. Rėmiausi supratimu, kad mūsų sunkumų ir ligų priežastys pagrinde slypi mūsų sąlygotumuose ir nesąmoningose mūsų įsitikinimų, išstumtų emocijų, traumų ir neišgyventų patyrimų “programose”. Jie mūsų energetinėje sistemoje sudaro “blokus”, kurie fiziniame lygmenyje atsispindi kūno ir psichikos sutrikimuose. Mes išmokstame remtis šiais įsitikinimais bei projekcijomis, jų “pagalba” kurti savo realybę, ir tokiu būdu nebesuvokiame, neatpažįstame savo pačių autorystės…

Žmogus yra holistinė būtybė. Jo kūnas, protas ir siela yra neatskiriami – savo praktikoje rėmiuosi būtent šios vienybės suvokimu ir priėmimu. Tam, kad pasiektumėme sveikatos ir harmonijos būsenas, mes negalime “dirbti” tik su vienu aspektu. Tai neefektyvu.

Taip, mes galime nuo kažko pradėti. Pavyzdžiui, kuomet masažuotojas daro kūno masažą, vyksa taip pat ir emocinis valymas. Psichoterapeutas gydo pokalbiu, tačiau kai klientas (pacientas) suvokia ir išgyvena užbluokotus jausmus, vyksta ir valymas energetinėje sistemoje. Tai visuomet atsispindi ir kūne.

O kas, jei sujungtume šiuos metodus?”

Alicija Eiliakas

Kas gali įvykti šio seminaro metu?

2,5 dienos seminaras tikriausia neišspręs visų Jūsų problemų. Tačiau jis gali tapti svarbia pradžia ir impulsu savarankiškai praktikai.

Savaitgalio metu jus patirsite:

– energetinį valymą (atlaisvinimą) tam tikrų emocijų ir programų, sukuriančių blokus energetiniame kūne, sukaustančių fizinį kūną ir tampančių įtampos, nerimo, pykčio, bejėgiškumo bei kitų būsenų, priežastimi.

Garso, balso bei kūno praktikų pagalba galėsite atpažinti ir atlaisvinti Jus sukaustantį “šarvą”, neleidžiantį laisvai kvėpuoti, mylėti, kurti ir… dainuoti;

– Susijungsite su savo vidine galia ir ištekliais, suvoksite sąlygojančias Jus “programas” bei pradėsite jų atsisakinėti (transformuoti);

– Pakelsite savo energiją iš apatinių centrų link širdies, taip atverdami energetinį širdies centrą;

– Išmoksite savo balsu padėti sau ir kitiems. Dainavimo mokymas nėra šio seminaro tikslas, tačiau… Jūsų balsas bus svarbiu savęs pažinimo ir gydymo instrumentu. Dirbdami su savo emocijomis ir energija, nustebsite suvokę, kaip dainuojate, kokį, galbūt visai nepažįstamą ir naują Jums, balsą atversite savyje! Tuo tarpu kaip vertingą dovaną, iš šio seminaro išnešite SAVO ŠIRDIES BALSĄ – subtilią ir jaudinančią Jūsų širdies giesmę…

Seminarą veda

 

Alicija Eiliakas- psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio terapija, garso terapija, meno terapija), Gongo meistrė.

Ričardas Eiliakas- Gongo meistras, garso terapijos praktikas.

Alicija ir Ričardas Garso terapijos mokėsi pas žymius šios srities meistrus Don’ą Conreaux (JAV) ir Tomą Časrtoryskį (Lenkija). Jie yra Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius metus intensyviai vedantys mokymus, garso meditacijas, “Maudynių gonge” sesijas bei Garso Misterijos koncertus-meditacijas vis didesniame šalių rate. Jų ketinimas – populiarinti šį asmenybės bei dvasinio tobulėjimo kelią, atvėriantį vidinės laisvės ir džiaugsmo erdvę.

Pora taip pat yra Psichologijos studijos “Menas Būti” Vilniuje įkūrėja.