Šokio meditacija + gongo sesija

Tobulas derinys – šokio meditacija, kurios metu išlaisviname kūną ir Garso kelionė gongų, krištolo dubenų bei aibės archajinių instrumentų garsuose…Užsiėmimas prasidės nuo šokio-judesio meditacijos (šoksime/judėsime apie 30-40 min), po to iš karto atsigulame ir pasineriame į kosminius gongų, krištolo dubenų bei kitų instrumentų garsus. Jie padės mums išvalyti aktyvuotą energiją, tirpdyti energetinius „blokus“, iš pasąmonės gelmių išvalyti neigiamus energetinius (emocinius) darinius. Kuomet kūnas paruoštas priimti garsą, Kelionė garse būna itin gili ir transformuojanti.

Tam kad dalyvauti šokio meditacijoje, jums NEREIKIA MOKĖTI ŠOKTI! Judėsime užmerktomis (arba užrištomis) akimis, kuomet niekas nieko nemato ir nevertina. Tai gali būti labai nedideli judesiai, dažnai vos matomi, ateinantys iš vidaus ir kūno poreikių.

Užsiėmimą veda: Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.
Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių.
Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

Kaip pasiruošti: apranga nevaržanti judesių. Salėje busime be avalynės, verta turėti kojinaites. Kilimėliai ir pledukai yra salėje.Iki susitikimo mūsų erdvėje,Su meile,Alicija

Šokio meditacijos + gongo sesijos laikai ir datos skelbiami rubrikoje renginiai