Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

AYLA SCHAFER koncertas She Who Whispers I Laumžirgių žemė

1 birželio 19:00 - 21:30

55eur – 65eur
TA, KURI ŠNIBŽDA/ŠNIBŽDANČIOJI yra gyva, kvėpuojanti, amžina Didžiosios Motinos Dvasia, gyvenanti mūsų būties gelmėse ir susipynusi su visa egzistencija.
Prisijunkite prie mūsų giliai kelionei, kad prisiminti ir sugrįžti, priartėti prie savo Esaties, atsiveriant švelniems dieviškos moteriškosios kūrybos galios šnabždesiams.
AYLA SCHAFER koncertas SHE WHO WHISPERS Laumžirgių žemėje BIRŽELIO 1 d. (šeštadienis).
~ Apie atlikėją ~
AYLA SCHAFER – ATLIKĖJA – DAINŲ AUTORĖ – CEREMONIJŲ MUZIKĖ – DIRBTUVIŲ IR RETRYTŲ VEDLĖ – BALSO KOUČERĖ – MAMA
Ayla yra daugiakalbė „pasaulio folko“ atlikėja, dainų autorė ir vizionierė, savo kūryboje jungianti poetines dainas su tradicinėmis melodijomis ir liaudies muzika.
Jos muzikai paplitus daugelyje šalių, ji tapo žinoma kaip „Žemės balsas“ ir kaip galingas balsas gydančios muzikos pasaulyje. Ayla su savo kūryba ir pasirodymais aplankė daugelį šalių visame pasaulyje, kurdama sakralias, širdį atveriančias kūribines erdves ateinantiems žmonėms. Atlikėja dainuoja dvasines dainas ir visa jos kūryba persmelkta atviros širdies, išminties ir sielos gelme. Tam, kad pajusti šios nuostabios atlikėjos kūrybos esmę, reikia leistis drauge su ja į muzikinę kelionę, kuri sugrąžina mus į pačią mūsų egzistencijos esmę.
Koncertuodama nuo 16 metų, pirmiausia ji tapo žinoma visos JK fesivalių scenoje. Kūrybinio kelio pradžioje ji bendradarbiavo su britų muzikinių apdovanojimų laureatu Ben‘u Howard‘u, o vėliau koncertavo kaip folk-soul duetas „Susie Ro and Ayla“.
Lūžis Ayla muzikinėje kūryboje įvyko 2010 metais, kuomet ji išvyko į Pietų Ameriką. Metai, praleisti toli nuo namų, įnešė pokyčių jos gyvenime ir pakeitė jos rašymo stilių. Ji ėmė tyrinėti žmogaus vidinio pasauli paslaptis, gilinosi į vietines tradicijas bei mokėsi gydomosios dainavimo galios. Šis gilus sielos ieškojimas atskleidė naują gelmę ir išsireikšė jos naujose muzikinėse kompozicijose, perteikdamos jos patirties grožį, atsidavimą Motinos Žemės sąmonei bei šventai senovės išminčiai.
2017 m. Ayla išleido savo debiutinį albumą „Dive into Water“, kuriuo neriama į atvirą šviesos, drąsos ir tiesos kelionę. Jos balso tyrumas lydimas skambant eklektiškų instrumentų garsams, o pagrindinis albumo kūrinys „Vuela Con El Viento“ tapo populiarus visame pasaulyje ir YouTube kanale surinko daugiau nei 10 mln.perklausų.
Naujausias jos albumas, išleistas 2020 m., “Tylūs balsai“ yra folkloro muzikos rinkinys, jungiantis kontrastingus muzikos elementus iš įvairių pasaulio šalių, perteikiantis visa jungiančią žinutę apie atjautą mus supančiam pasauliui.
Ayla ne tik kuria muziką, bet bendradarbiauja ir su Amazonės atogrąžų miškus saugančiomis organizacijomis. 2018 m. buvo išleista gyvų, akustinių kūrinių kolekcija albume „Ima Adama“, kurios 25% pelno skiriama Pachamama aljansui. 2020 m. išleistas singlas „Music Plants Trees“ ir „Music Plants Trees“ remiksas (su Chris Paradox) bei „Augami Records“ 100% pelno skirta medžių sodinimo projektams. Ji prisijungia prie vizijos ir misijos padėti atkurti pasaulio miškus per muziką ir remia daugelį socialinių iniciatyvų. Už kiekvieną parduotą albumą ir bilietą į Aylos renginius, pasodinamas medis ir kur įmanoma, keliaudama, ji renkasi vykti traukiniu ar laivu.

Nuo kiekvieno bilieto, parduoto į šį koncertą, 1 eur kainos bus skiriamas dviems medžiams pasodinti. Pasaulinis MUSIC PLANTS TREES projektas.
Ayla daug metų praleido keliaudama ir mokydamasi vietinių tradicijų visame pasaulyje, įsisavindama žinias apie natūralų gydymą augalais ir gydomąją balso galią bei garso paslaptis. Ji yra aistringa tradicinių dainų ir liaudies išminties nešėja, turinti viziją įkvėpti kitus atrasti savo sielos išraišką, puoselėti ryšį su protėviais, naudojant garso ir balso galią. Ji išreiškia savo viziją per savo muziką, dvasines ceremonijas, „Sielos giesmė“ bei „Įsčių balsas“ seminarus, moterų ratus, individualias balso praktikas ir vandens ceremonijas.
~~~~~~~~~~~~~~~~~
BILIETŲ ĮSIGIJIMAS: įsigyti koncerto bilietą
Atvykus į koncertą, BŪTINA pateikti elektroninį bilietą skenavimui. Pasirūpinkite ir atsisiųskite bilietą dar iki koncerto pradžios.
DATA ir LAIKAS – 2024 m. birželio 1 d. (šeštadienis)19-21.30 val.
VIETA: Laumžirgių žemė, Vilniaus r.
INFORMACIJA el.p. laumzirgiuzeme@gmail.com ar tel. 861154429
Klausytis:
https://www.youtube.com/watch?v=pvIHbamz08g
https://www.youtube.com/watch?v=UiEgt0-XAJ8
Susitikime!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🛵 🛵 KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200 m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt