Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Balso dirbtuvės su AYLA SCHAFER | SONG OF THE SOUL

2 birželio 14:00 - 18:00

75eur
~ AYLA SCHAFER ~ SONG OF THE SOUL~BALSO DIRBTUVĖS
(EN below)
Kiekvienas iš mūsų turime unikalų savo Sielos balsą, galingą dovaną, kuri duota tam, kad susijungti su gyvenimu. Mūsų Sielos balsas – tai labai subtili mūsų tikros prigimties ekspresija, spontaniškas mūsų Dvasios garsas. Dainuoti savo Sielos dainą – tai eiti kelią, kuriame bunda žinojimas, stiprėja tikėjimas ir pasitikėjimas savo prigimtimi.
Mūsų balsas yra Kūrėjo sukurtas instrumentas, tai mūsų ryšys su savo būties tiesa, malda, kurios tyliai veda mus. Mes gimėme dainuoti.
Tai gilių atradimų kelionė tam, kad pažinti savo autentišką balsą, pažadinti savyje laisvos saviraiškos galią. Mes nesimokome dainuoti, priešingai, mes išsilaisviname iš visų vertinimų, baimių ir įsitikinimų, kurie mus sulaiko nuo to, kad reikšti savo autentišką prigimtį.
Senųjų tradicijų žinojimas mums perduoda suvokimą, ką iš tiesų reiškia daina, kokia jos prasmė – tai susijungimas su Gyvenimo Dvasia, gydymas ir transformacija, susilygiavimas su savo Esatimi, malda, viskas, kas padeda vis labiau sekti mums savo Sielos kelią šiame įsikūnijime.
Per balsą mes akimirksniu sujungiame su savimi, su kitais ir dabarties akimirka. Banguodami tarp garso ir tylos, įsiklausydami į vidinę tylą, iš kurios gimsta mūsų unikalus garsas, mes sugrįžtame į savo Būties šaltinį.
Balsas – tai kelias susijungti su savo Esatimi. Mūsų Kūnas – portalas. Balsas yra mūsų įrankis. Tyla yra mūsų namai.
DATA IR LAIKAS: 2024 m. birželio 2 d.(sekmadienis) 14-18 val.
TRUKMĖ: 4 val.su pertrauka
VIETA: Laumžirgių žemė, Vilniaus rajonas.
KAINA: 75 eur
REGISTRACIJA el.paštu: laumzirgiuzeme@gmail.com
Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, miestą, iš kurio atvyksite.
Registracija patvirtinama 30 eur negrąžinamo rezervacijos mokesčio sumokėjimu. Rekvizitai atsiunčiami su registracijos patvirtinimo laišku.
INFORMACIJA tel. 861154429 ar el.paštu: laumzirgiuzeme@gmail.com
AYLA SCHAFER nuoroda į koncertą birželio 1 d.: https://fb.me/e/3Ep8PDfdE
Nuoroda koncerto bilieto įsigijimui: https://ticketbest.eu/performances/271?locale=lt
~ Apie atlikėją ~
AYLA SCHAFER – ATLIKĖJA – DAINŲ AUTORĖ – CEREMONIJŲ MUZIKĖ – DIRBTUVIŲ IR RETRYTŲ VEDLĖ – BALSO KOUČERĖ – MAMA
Ayla yra daugiakalbė „pasaulio folko“ atlikėja, dainų autorė ir vizionierė, savo kūryboje jungianti poetines dainas su tradicinėmis melodijomis ir liaudies muzika.
Jos muzikai paplitus daugelyje šalių, ji tapo žinoma kaip „Žemės balsas“ ir kaip galingas balsas gydančios muzikos pasaulyje. Ayla su savo kūryba ir pasirodymais aplankė daugelį šalių visame pasaulyje, kurdama sakralias, širdį atveriančias kūribines erdves ateinantiems žmonėms. Atlikėja dainuoja dvasines dainas ir visa jos kūryba persmelkta atviros širdies, išminties ir sielos gelme. Tam, kad pajusti šios nuostabios atlikėjos kūrybos esmę, reikia leistis drauge su ja į muzikinę kelionę, kuri sugrąžina mus į pačią mūsų egzistencijos esmę.
Koncertuodama nuo 16 metų, pirmiausia ji tapo žinoma visos JK fesivalių scenoje. Kūrybinio kelio pradžioje ji bendradarbiavo su britų muzikinių apdovanojimų laureatu Ben‘u Howard‘u, o vėliau koncertavo kaip folk-soul duetas „Susie Ro and Ayla“.
Lūžis Ayla muzikinėje kūryboje įvyko 2010 metais, kuomet ji išvyko į Pietų Ameriką. Metai, praleisti toli nuo namų, įnešė pokyčių jos gyvenime ir pakeitė jos rašymo stilių. Ji ėmė tyrinėti žmogaus vidinio pasauli paslaptis, gilinosi į vietines tradicijas bei mokėsi gydomosios dainavimo galios. Šis gilus sielos ieškojimas atskleidė naują gelmę ir išsireikšė jos naujose muzikinėse kompozicijose, perteikdamos jos patirties grožį, atsidavimą Motinos Žemės sąmonei bei šventai senovės išminčiai.
2017 m. Ayla išleido savo debiutinį albumą „Dive into Water“, kuriuo neriama į atvirą šviesos, drąsos ir tiesos kelionę. Jos balso tyrumas lydimas skambant eklektiškų instrumentų garsams, o pagrindinis albumo kūrinys „Vuela Con El Viento“ tapo populiarus visame pasaulyje ir YouTube kanale surinko daugiau nei 10 mln.perklausų.
Naujausias jos albumas, išleistas 2020 m., “Tylūs balsai“ yra folkloro muzikos rinkinys, jungiantis kontrastingus muzikos elementus iš įvairių pasaulio šalių, perteikiantis visa jungiančią žinutę apie atjautą mus supančiam pasauliui.
Ayla ne tik kuria muziką, bet bendradarbiauja ir su Amazonės atogrąžų miškus saugančiomis organizacijomis. 2018 m. buvo išleista gyvų, akustinių kūrinių kolekcija albume „Ima Adama“, kurios 25% pelno skiriama Pachamama aljansui. 2020 m. išleistas singlas „Music Plants Trees“ ir „Music Plants Trees“ remiksas (su Chris Paradox) bei „Augami Records“ 100% pelno skirta medžių sodinimo projektams. Ji prisijungia prie vizijos ir misijos padėti atkurti pasaulio miškus per muziką ir remia daugelį socialinių iniciatyvų. Už kiekvieną parduotą albumą ir bilietą į Aylos renginius, pasodinamas medis ir kur įmanoma, keliaudama, ji renkasi vykti traukiniu ar laivu.

Nuo kiekvieno bilieto, parduoto į šį koncertą, 50 ct kainos bus skiriama medžiui pasodinti. Parduotų bilietų skaičius bus lygus pasodintų medžių skaičiui.
Ayla daug metų praleido keliaudama ir mokydamasi vietinių tradicijų visame pasaulyje, įsisavindama žinias apie natūralų gydymą augalais ir gydomąją balso galią bei garso paslaptis. Ji yra aistringa tradicinių dainų ir liaudies išminties nešėja, turinti viziją įkvėpti kitus atrasti savo sielos išraišką, puoselėti ryšį su protėviais, naudojant garso ir balso galią. Ji išreiškia savo viziją per savo muziką, dvasines ceremonijas, „Sielos giesmė“ bei „Įsčių balsas“ seminarus, moterų ratus, individualias balso praktikas ir vandens ceremonijas.
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Klausytis:
https://www.youtube.com/watch?v=pvIHbamz08g
https://www.youtube.com/watch?v=UiEgt0-XAJ8
Susitikime!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🛵 🛵 KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200 m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
EN

SONG OF THE SOUL

Unveiling the Voice and Song of your Spirit

Each one of us carries our unique soul voice, a powerful tool gifted to us to connect and communicate with life. The Song of our soul is the intimate expression of our true nature, the spontaneous sound of our spirit. To truly sing is a journey of remembering, getting out of the way, and trusting in ourselves as we surrender to the spirit of sound in us.

​Our voice is the only instrument created by God, it is our connection to the naked truth of our being and to the prayers that silently carry with us. We were born to sing.

This is a journey of deep discovery; unveiling our naked and untamed voice and awakening the power of our free expression. We do not ‘learn to sing’, instead we unlearn and release the judgment, fears, and blockages that hold us back from something that is our nature.

Ancient ways remind us what it truly means to sing and use the song as tribal people have done for millennia; to connect and speak with the spirit of life, to heal and transform, to celebrate, to realign ourselves, and to pray, so that we can step more fully into our soul purpose in this life.
Our voice brings us immediately into connection with ourselves, each other, and the present moment. Weaving between sound and silence, resting in the stillness from where our sound comes from; we return to the source of Life itself.

Our voice brings us home to ourselves, our body is our portal, our Voice is our tool, our silence is our home.

DATE AND TIME: 2024 June 2 (Sunday) 2-6 p.m.

DURATION: 4 hours with a break
LOCATION: Dragonfly land, Vilnius district
PRICE: 75 euros
REGISTRATION by e-mail: laumzirgiuzeme@gmail.com
When registering, please indicate your name, contact phone number, city you will be coming from. Registration is confirmed by paying a non-refundable reservation fee of EUR 30. Details are sent with the registration confirmation letter.

INFORMATION tel. +37061154429 or by e-mail: laumzirgiuzeme@gmail.com

 

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt