Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

MEILĖJE | širdies meditacija ir garso sesija Laumžirgių žemėje

13 birželio 19:00 - 21:00

35eur
Vakaras MEILĖJE – skirtas prisipildymui. Iš neišsenkančio meilės ir šviesos lauko. Jis eina ir per Tave. Jis gyvas Tavyje. Visada taip buvo ir yra. Jei užsimiršo ar silpnai jauti jo tėkmę, šiame vakare Tu gali prisiminti. Pajausti. Apčiuopti šią erdvę savyje, joje užgimstančius jausmus. Patirti, kaip jie teka Tavimi, pripildo visą Tave ir saldžiai ima plėstis už Tavo fizinio kūno ribų. Pajausti, koks didingas tas išsiplėtimo jausmas ir koks neišsemiamas šviesos šaltinis Tavo viduje. Koks džiaugsmas apkabinti save jautrume, dalintis su esančiais šalia ir tais, su kuriais skiria atstumas ar erdvė. Ryšys atsitinka! Pajausi tai!
Pažadinsime ir plėsime širdies centro energiją per judesį, pasitelkdami Karunešo Širdies Meditaciją. Tai judesių seka, sinchroniškai atliekama visos grupės. Per judesį, muziką, švelnius garsus, pažadinta širdies energija ima pulsuoti Tavo vidinėje visatoje ir palengva plečiasi už jos ribų. Meditacijoje judesių seka sukurta taip, kad Tavo energija siunčiama visomis kryptimis – į priekį-ateitį, dabar momentą, atgal-į praeitį ir galiausiai viskas susijungia dabarties taške. Tavyje. Totali dėmesio koncentracija, ryšys su kūnu ir besiplečiantis suaktyvintas širdies laukas.
Judesio praktika harmoningai pereis į stebėjimo ir integracijos dalį. Būvis nejudrume, gydančio garso lauke, mistinėje garso kelionėje, kuomet skambės gongai ir kiti instrumentai, kuriantys galingą virpesinį lauką, išplečiantys sukurtą būseną.
Per vakaro patirtis Tave lydėsiu aš – Rima Lavrinovič – su meile, dėmesiu, jautrumu žmogui ir aplinkai, iš savo kūrybinio srauto, kad mažų susitikimų dėka Tu kurtum Didelę savo Gyvenimo Šventę!
REGISTRACIJA užpildant formą: https://forms.gle/qv1cAqLAHi8rhqff8
INFORMACIJA tel. 861154429
KAINA: 30 eur
Trukmė iki dviejų valandų.
Atvykti laiku. Viskas, ko reikia vakarui, yra salėje. Apranga patogi judėjimui ir kartu kurianti nusiteikimą švęsti gyvenimą
VIETOS ADRESAS: ASHTAR HALL salė Laumžirgių žemėje, Vabališkių vs 1a, Riešės sen., Vilniaus r., LT15140 (teritorijoje – didelis oranžinis pastatas juodais langais)
Vietos koordinatės: http://bit.ly/2C1SXka
Su meile, Rima

Informacija

Data:
13 birželio
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
35eur
Renginys kategorijos:
, , , , ,
Renginys žymos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/share/9JaEbvsv9YioUwM4/

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt