Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

PRALAIDUMAS | energetinio lauko aktyvavimas per BALSĄ ir GARSĄ

7 balandžio 18:00 - 20:00

30eur
Kviečiame į naujo formato užsiėmimą – energetinio lauko aktyvavimą per balsą ir garsą!
Ar dažnai jauti, kad tau trūksta energijos? Ar jautį nuovargį, sunkumą, apatiją, įvėpimo stoką? O gal tave kamuoja emocinės audros arba nemalonūs fiziniai pojūčiai, tokie kaip galvos svaigimas, skausmai, nerimas, nemiga, bendras išsekimo jausmas?
Jau kurį laiką Žemėje jaučiami stiprūs naujos aukšto dažnio energijos srautai, kurie vis stiprėja. Norint su jais susiderinti, susikalibruoti, mes tiesiog privalome išmokti rūpintis savo energija, t.y. savo bioenergetiniu lauku. Visi aukščiau išvardinti požymiai ir dar daugiau rodo mums, kad esame išsiderinę, kad esame NEPAKANKAMAI PRALAIDŪS aukštesnio dažnio energijai. Ši energija gali ir turi mums tarnauti, ji atneša nuostabių pokyčių galimybę! Tačiau tam, kad ją tinkamai priimti, tapti jos dalimi, mes turime būti pasiruošę.
Pagrindinė energijos charakteristika – energija yra nuolatiniame judesyje, tėkmėje. Kuomet energija sustoja, kalbame apie stagnaciją, apie energetinius blokus. Jei energija užblokuojama mūsų energetinėje sistemoje, to pasekmes jaučiame tiek fiziniame kūne, tiek emocijų bei proto lygmenyse.
Energijos stagnacija mūsų sistemoje atsispindi taip pat ir gyvenime, kadangi jis yra veidrodinis mūsų pačių atspindys.
Yra daug būdų sąmoningai rūpintis savo energija. Visas mūsų sąmoningumo kelias, apimantis tai, ko ketiname, ką galvojame, sakome, veikiame, kuo tikime ir ką spinduliuojame – įtakoja tai, kas esame bei koks yra mūsų energetinis laukas. Galime sau padėti ir paprastomis, energiją valančiomis bei aktyvuojančiomis praktikomis.
Mes kviečiame į užsiėmimą, kuris susideda iš dviejų dalių:
– 1-oji užsiėmimo dalis: ENERGETINIŲ CENTRŲ AKTYVAVIMAS PER BALSĄ, skambant/išdainuojant tam tikrus garsus, suaktyvinančius čakrų sistemą. Ši paprasta ir veiksminga praktika aktyvuoja ir balansuoja mūsų energetinius centrus, ko pasekoje gauname daugiau energijos iš visuotinio energetinio lauko. Šią praktiką galėsite įvesti į savo asmeninę dienos rutiną.
Taip pat ji paruošia mus sekančiai užsiėmimo daliai.
– 2-oji užsiėmimo dalis: GYDANČIO GARSO SESIJA (Mistinio garso kelionė). Po balso praktikos tiek mūsų fizinis kūnas, tiek subtilieji kūnai yra gerai paruošti holistinio garso poveikiui.
Kiekvienas sesijos metu naudojamas instrumentas (gongai, krištolo dubenys, krištolo arfa, plokštieji varpai, būgnai, fleitos ir t.t.), skleidžia tam tikros energijos ir dažnio bangas, rezonuojančias būtent tose vietose, kur reikalingas jų poveikis.
Garsas žadina, iškelia, valo senas energijas ir aktyvuoja bei integruoja naujas.
Mūsų energetinis pralaidumas didėja, mokomės ne tik jausti, bet ir valdyti savo energiją.
PRAKTIKOS REZULTATE jausitės stipriai atsipalaidavę, pailsėję, susibalansavę ir pasikrovę.
🕉 🕉 🕉
Bendra užsiėmimo trukmė apie 2 val.
DALYVAUTI GALI KIEKVIENAS, nereikia jokio išankstinio pasiruošimo. Drabužiai – leidžiantys atsisėsti ant grindų (dainavimo metu). Jei negalite sėdėti ant grindų, bus galima atsisėsti ant kėdės.
Salėje yra viskas, ko reikia patogiai garso sesijai (čiužiniai, pagalvės, pledai).
🕉 🕉 🕉
VIETA: Laumžirgių Žemė, Ashtar Hall salė.
DATA ir LAIKAS: sekmadienis, balandžio 7 d. 18 val.
ENERGETINIAI MAINAI: 30 eur
REGISTRACIJA el.paštu: laumzirgiuzeme@gmail.com
INFORMACIJA tel. 861154429
UŽSIĖMIMĄ VEDA: Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui. Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku.
🕉 🕉 🕉
KAIP ATVYKTI:
koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Susitikime!

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt