Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠIRDYJE I Gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso kelionė Laumžirgių žemėje

11 balandžio 19:00 - 22:00

35eur
Kviečiame tave į gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso sesiją ŠIRDYJE!
Kuomet susitikimas vyksta ŠIRDYJE –
atstumų tarp mūsų nebelieka – visi susitikę apsijungiame drauge labai jautrioje ir saugioje erdvėje, kurioje kiekvienas eina savęs link ir savo buvimu prisiliečia prie kito!
Tuos, kas jau patyrė Alicijos ir Ričardo vedamą kvėpavimo ir garso praktiką ŠIRDYJE ir tuos, kas norėtų patirti, kviečiame į nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrusią magiškų potyrių erdvę Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land!

💫 💫 💫

Kviečiame tave į gilaus patyrimo vakarą, kurio metu apjungsime dvi stipriausiai mus veikiančias praktikas: KVĖPAVIMĄ IR GARSĄ.
Pakviesime tave patirti save per itin švelnų, širdį atveriantį kvėpavimą, kurio metu prašysiu tave ne forsuoti, ne spausti, o įsiklausyti įdėmiai į save, savo kūno poreikius. Vesiu tave mažais žingsneliais į tą vietą tavyje, kurioje už skausmo ir sunkumo klodų gyvena švelnumas, gerumas sau ir meilė…

Tai praktika, kuri vienu metu gali būti ir švelni, ir labai stipri. Viskas priklauso nuo to, kurioje Vietoje dabar esi, ko šiuo metu reikia tavo sielai ir kiek tavo kūnas bei protas tau šiuo metu leidžia. Neretai jau pirmos sesijos metu galime atpalaiduoti blokuojančias mus emocijas, leisti sau jausti save kaip energiją ir mėgautis tuo.
Kartais šis kvėpavimas mus nuveda į skausmą ir padeda jį paleisti. Neretai net pirmos sesijos metu galime patirti ekstazę primenančią būseną, skausmą ir baimes transformuojant į meilę…
Kvėpavimą pradžioje lydės specialiai tam paruošta muzika, kuri vėliau, kai mums jau nebereikės skirti ypatingo dėmesio kiekvienam dalyviui, pereis į gyvą gongų, krištolo dubenų ir kitų sakralaus garso instrumentų muziką, išvalančią viską aplink tave ir tavyje bei nuvedančią į dar gilesnius sielos klodus…
Laumžirgių Žemės ASHTAR HALL salėje turėsi galimybę būti virpinama/s itin galingų – 160 cm skersmens Mother Cosmo ir net dviejų 125 cm Stichijų gongų!
Pati Laumžirgių Žemė yra ypatinga. Čia vyrauja stipri energija, kiekviena praktika čia savaime būna gilesnė…

💫 💫

Dalyvavimą rekomenduojame, jei:
– jauti poreikį gilesnio savęs suvokimo, emocijų (ar kitų „programų“) paleidimo,
– nori atrasti ar sustiprinti ryšį su savo Širdimi, Aukštesniuoju Aš,
– nori atverti savo Širdies centrą, pažadinti Širdies sąmoningumą;
– jei jauti nuolatinę įtampą, nerimą, kamuoja „sunkios“ emocijos arba mintys;
– jei sieki patirti praplėstos sąmonės būsenas;
– jei sieki gilaus atsipalaidavimo.

Grupinėje praktikoje nerekomenduojame dalyvauti:
– sergantiems šizofrenija, psichoze, epilepsija;
– sergantiems astma, rimtomis širdies ligomis;
– jei kamuoja stiprūs panikos priepuoliai;
– besilaukiančioms moterims.
Kitais atvejais, jei turite kažkokių rimtesnių sveikatos problemų, teiraukitės mūsų asmeniškai.

💫 💫

Sesijos data ir laikas:
2024 m. balandžio 11 d. (ketvirtadienis) 19-22 val.
Bendra vakaro trukmė: apie 3 val.
INVESTICIJA: 35 Eur
Tel.pasiteiravimui 861154429 (Rima)
Vieta: Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus, kaip nuvykti žiūrėkite žemiau)

Sesiją veda:

Alicija Eiliakas – terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui.

Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku. Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedanti jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais, patirti sąmonės išplėtimą. Tai vyksta daugelyje jos autorinių praktikų: „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimas“, „Body Wisdom“ šokio meditacijos, kakavos ceremonijos, „Dėkingumo ratai“, asmeniniai ritualai ir sesijos bei daugelis kitų, kurios ateina jai, kaip ji pati tai įvardina, iš Sielos vedimo.

Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar ji dalinasi tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.

Vienas iš įkvėpimo šaltinių jai pačiai yra jos organizuojamos patyriminės kelionės į įvairias pasaulio šalių jėgos vietas Indijoje, Nepale, Bali, Glastonburyje Anglijoje.

Drauge su vyru Ričardu jie yra garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius penkiolika metų jie dosniai dalinasi savo kūryba, vesdami Gydančio garso mokymus ir sesijas. Kartu su sūnumis Luku ir Bartošu sukūrė muzikinį projektą „Sound Mystery“, groja meditacinius, ambient koncertus. Prieš daugelį metų jie įkūrė gydančio garso ir psichologijos studiją „Menas Būti“, vėliau iš jų troškimo sukurti Širdies namus, kuriuose žmonės galėtų lankytis ištisus metus, jiems gimė magiškų potyrių erdvė – retritų centras „Laumžirgių Žemė“.

www.laumzirgiuzeme.lt  www.menasbuti.lt  www.gongai.lt   www.soundmystery.com

💫 💫

Apie “Maudynes gonge” skaitykite daugiau:
http://www.menasbuti.lt/uzsiemimai/garso-terapija-2/garso-terapija/111

💫 💫

KAIP PASIRUOŠTI:

APRANGA – patogi, nevaržanti judesių (yra rūbinė persirengti).
Prašome nevėluoti, atvykti ne vėliau kaip 10-15 minučių prieš pradžią.
Salėje yra patogūs čiužiniai, pledai. Šilta ir jauku.

Kviečiame į šią nuostabią Kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!

💫 💫

🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ:

Koordinatės navigacijai:
http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO : jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Su Meile

Informacija

Data:
11 balandžio
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
35eur
Renginys kategorijos:
, , , ,
Renginys žymos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/3gRNhCYZe

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt