Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

GYDOMIEJI GARSAI – dainuojančių dubenų garso masažo menas

26 gegužės, 2023 19:00 - 28 gegužės, 2023 18:00

210eur
Kada: 2023 m. gegužės 26-28 d.
Kur: Laumžirgių Žemė/ Dragonfly Land (retrito centras 25 km nuo Vilniaus).
🕉
Tai įkvepiantis ir jaudinantis seminaras, vedantis į nuostabų holistinio garso pasaulį.
Pirmoji garso terapijos pakopa skirta visiems, norintiems susipažinti su šiuo pasauliu. Per savo patyrimą susipažinsite su Gongo bei tibetietiškų dainuojančių dubenų garso transformuojančiu poveikiu, išmoksite garso masažo meno.

Informacija ir registracija el. paštu: laumzirgiuzeme@gmail.com.
Telefonai pasiteiravimui 861154429
🕉
Dubenų masažo pagrindinio kurso programoje:
🕉 Sužinosite apie dubenų istoriją, jų paskirtį ir panaudojimą kasdieniame gyvenime;
🕉 Susipažinsite su garso terapijos principais;
🕉 Susipažinsite ne tik su himalajietiškais dubenimis, bet ir gongais bei daugeliu kitų instrumentų, naudojamų garso terapijoje;
🕉 Vyks praktinis dalyvių paruošimas himalajietiškų dubenų masažui;
🕉 Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo: sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo…
🕉 Dalyvausite Garso meditacijoje;
🕉 Sužinosite ir pajusite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų…
Seminaro metu dalyviai turės galimybę įsigyti terapinius dainuojančius dubenis su nuolaida.
🕉
Dainuojantys dubenys – kitaip vadinami himalajietiškais – tai mažieji gongai. Klasikinis dubenų masažas prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Masažas naudojamas gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t.
Visgi svarbiausias masažo tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.
Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančia lengvą hipnozę.
Masažas dubenimis padeda taip pat streso, neurozės ir nemigos atvejais. Garso terapijos praktikai tvirtina, kad toks masažas rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo ligas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Ir būtent dubenų masažas padeda tai padaryti.
Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens lengvo mušimo arba trynimo specialiu instrumentu dėka. Garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius jo centrus.
🕉
Seminarą ves: Alicija Eiliakas, praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, meno terapija, šokio judesio bei garso terapija). Gongo meistr. Drauge su vyru Ričardu įkurė Psichologijos studiją “Menas būti” ir retrito centrą “Laumžirgių Žemė”.
Drauge su Ričardu jie veda Maudynių gonge seansus, garso meditacijas bei garso terapijos seminarus, groja meditacinius Garso Misterijos koncertus Pabaltijo bei kitose Europos šalyse. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities specialistus Doną Conreaux (JAV), Tomą Čaortoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (UK) ir kt.
🔰 Seminaro data: 2023 m. gegužės 26-28 d.
🔰 Seminaro vieta: retrito centras Laumžirgių Žemė. Centras yra netoli Vilniaus (20-30 min. kelio automobiliu).
🔰 Planuojamas tvarkaraštis:
Penktadienis: 19.00 – 21.00 val. – Mistinio garso kelionė (garso sesija – patirtis)*
Šeštadienis: 11.00-19.00 val.
Sekmadienis: 10.00-18.00 val.
* Nuo šiol seminaro programa prasideda dalyvavimu garso sesijoje penktadienį vakare. Dalyvavimas sesijoje yra svarbi mokymosi proceso dalis.
🔰Seminaro kaina – 210 eur
Registraciją patvirtina negrąžinamas registracijos mokestis 80 eur
🏠 Gyvenantiems toliau ir norintiems atvykti penktadienį vakare yra galimybė užsakyti papildomą nakvynę.
🏠 🏠 APGYVENDINIMAS: 25 eur/naktis/asm – nakvojant 2 ir daugiau naktų, 30 eur/naktis/asm.- nakvojant 1 naktį.  Apgyvendinama  1-2-3-4-viečiuose kambariuose Fėjų ir Elfų nameliuose.
🏠 🏠 MAITINIMAS (vegetarinis): 30 eur/dienai.  Konkreti suma bus jums paskaičiuota, kuomet žinosime jūsų planus dėl apsistojimo ir valgymo.
REGISTRACIJA: el.pašto adresu laumzirgiuzeme@gmail.com (pirmas žingsnis – parašykite el.laišką su užklausa dalyvauti; antras žingsnis – sulaukę patvirtinimo atlikite mokėjimą)
Registruojantis prašome nurodyti:
1. vardą pavardę
2. kontaktinį telefono numerį
3. iš kokio miesto atvyksite
4. ar bus reikalingas maitinimas ir apgyvendinimas
5. trumpai apie save ir savo ketinimą dalyvauti
INFORMACIJA: laumzirgiuzeme@gmail.com arba telefonais 861154429
🔰 🔰 SVARBU ŽINOTI: Dalyvavimas seminare reikalauja elementarios fizinės formos, t.y. lankstumo (garso masažas vyksta sėdint ant grindų). Jei turite abejonių ar galite dalyvauti, pasiteiraukite prieš apsisprendžiant dalyvauti.
Dalyvių skaičius grupėje ribotas!
Dalyviams bus išduodami kurso baigimo sertifikatai.
Iki susitikimo holistinio garso erdvėje!
🕉
Daugiau apie garso masažą
Nuostabi garso masažo atmaina yra dainuojančių dubenų, kitaip vadinamų tibetietiškais arba himalajietiškais, garso masažas. Dainuojantys dubenys kilo iš Azijos prieš tris tūkstantmečius. Jie buvo gaminami iš kelių metalų lydinio, kurių skambesys, atitinkantis dubens dydį ir formą, iki šiol keri žmones.
Tryliktasis Dalailama apie dubenų garsą sakė, kad tai yra Šventasis Akašos Garsas – erdvės, užpilančios visą Visatą, skambesys. Nuo pat pradžios Dainuojantys Dubenys buvo liturginiais indais ir iki šiol jie yra naudojami tokiu tikslu. Nuo 1953 metų, ryšium su Tibetiečių migracija į Indiją ir Nepalą, dubenėlius galima buvo sutikti šventosiose šių šalių vietose, kur masiškai pradėjo keliauti Amerikiečiai ir Europiečiai (hipių karta).
Jau 70-taisiais metais Kalifornijos universitete buvo atlikti tyrimai, kuriuose buvo studijuojama Dainuojančių Dubenų įtaką smegenų veiklai. 1973 metais belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai veikia imuninės sistemos sustiprinimą.
Šiais laikais, kai gyvenimo tempas vis auga, o streso lygis tapo kritinis, Dainuojančių Dubenų garso masažas yra nuostabus, natūralus relaksacijos ir gydymo metodas. Subtilios himalajietiškų dubenų vibracijos skatina energetinių blokų atlaisvinimą, jų dėka galime atkurti savo vidinę harmoniją, mobilizuoti regeneracines savybes ir įvesti protą į gilios meditacijos būseną.
Daugelis žmonių, kurie naudojasi Dainuojančių Dubenų masažu, taip apibūdina savo pojūčius:
– Sustoja laikas;
– Absoliučios ramybės pojūtis;
– Nurimsta skausmai, pagerėja savijauta;
– Kontaktas su kažkuo “aukštesniuoju”, šventuoju.
Dainuojančių Dubenų masažas – tai idealus įvairių gydymo metodų papildymas. Dubenų garsas šio masažo metu kuria aplink mus ir mumyse Šventą Erdvę, leidžia mums „sustabdyti pasaulį ir ištirpti”.
Išoriniai ir vidiniai veiksniai nutyla, todėl tai galimybė giliai atsipalaiduoti, regeneruotis, pasinerti į save. Tai padeda mums geriau sąveikauti su gyvenimo iššūkiais ir išmintingiau pasinaudoti galimybe, kurią mums duoda Gyvenimas.
Per pastaruosius metus daugybė žmonių patyrė gydomąją garso masažo galią. Daugeliui praktikuojančių nėra nieko nuostabesnio, kaip toks masažas artimajam prieš miegą. Vaikai tai tiesiog dievina!
🛵 KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite, kad navigacija jus veda ju Dvaro gatve (važiuojant kitaip galima pasiklysti).
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekso (HBM, Armėnų virtuvė ir kt.) sukite į kairę po viaduku (kelrodis į Paberžę). Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškės 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuokite visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi, pravažiuokite Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę (LŽ)). Pravažiuokite rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71 ir už jo sukite į kairę (irgi yra rodyklė į LŽ), važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje 🙂 Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip nurodyta aprašyme aukščiau

Informacija

Pradžia:
26 gegužės, 2023 19:00
Pabaiga:
28 gegužės, 2023 18:00
Kaina:
210eur
Renginys kategorijos:
, , ,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/2wC3wvGom

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt