Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ŠVIESOS ERDVĖ su kakava ir Bartoš Eiliakas muzika

19 gegužės 19:00 - 22:00

40eur
Kviečiame susitikti Šviesos Erdvėje!
Gegužės 19 d. stoja Jaunatis. Po pasibaigusio užtemimų koridoriaus, tai puikiausias laikas verifikuoti savo vertybes ir tikslus, troškimus ir intencijas.
Intencija – tai nukreipta energija. Prisotinta širdies energijos, ji įgauna ypatingą galią, apjungiant mus su kvantiniu Neribotų Galimybių Lauku.
Sustiprinti mūsų energinį lauką, pakelti jo dažnį mums padės mūsų bendrai kuriama Šviesos Erdvė – galingas meilės, švelnumo ir dėkingumo Ratas!
Savo mylinčioje energijoje mus lydės Deivė Kakava, o įstabi, pakylėjanti Bartoš Eiliakas muzika ves mus per giliausias būsenas ir aukščiausias dimensijas.
Vakaro metu esi laisvas būti taip, kaip veda tave tavo širdis bei tavo kūno išmintis: judėti, šokti, medituoti, gulėti, tiesiog mėgautis.
Šviesos Erdvę užbaigs kosminiai gongų garsai.
VAKARAS VYKSgegužės 19 d. (penktadienis)
CEREMONIJA PRASIDEDA – 19 val. (durys atidaromos 18.15)
VIETA – mylima Laumžirgių žemė, ASHTAR HALL

Vakaro vedantieji:
Alicija Eiliakas
Bartoš Eiliakas
Rima Lavrinovič
Ričardas Eiliakas
Kakava – magiškas gėrimas, turintis galią atverti širdį, atpalaiduoti kūną, pažadinti intuiciją ir atverti duris į mistikos pasaulį.
Nuo apsijungimo su Kakavos dvasia ir pradėsime mūsų vakarą – apsijungiant rate, tyros intencijos vedami, išgersime šį nuostabų gėrimą, apsijungsime Dėkingumo rate. Toliau leisimės drauge į šokio Kelionę su pakylėjančiais muzikos ritmais.
KAKAVOS SUDĖTYJE: Kakavos gėrimas gaminamas iš 100% natūralios specialios rūšies kakavos masės (Peru), be cukraus ir gyvulinio pieno.
Bartoš Eiliakas muzika – gyva, kosminė, atverianti erdves ir žadinanti. Jaunas kūrėjas kviečia patirti save per gilias sąmonės būsenas, judant nuo labai švelnių harmonijų iki ekstatinio šokio bangos.
_________
KAINA – 40 eur
Registracijos mokestis, užtikrinantis vietą – 20 eur
REGISTRACIJA – laumzirgiuzeme@gmail.com
TELEFONAS PASITEIRAVIMUI – 861154429 (Rima)
Kaip pasiruošti vakarui: laisva, patogi judesiui apranga. Užeinant į salę nusiauname lauko avalynę, jei nemėgstate būti basomis, turėkite kojines arba naminę avalynę. Galite atsinešti savo gertuvę.
____________________________________
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:
Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka
DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.
KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200
m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.
ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.
Iki susitikimo Laumžirgių Žemėje!

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt