Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Garso terapijos seminaras “Gydomieji garsai – dainuojančių dubenų garso masažo menas“

spalio 5 10:00 - spalio 6 18:00

100eur – 120eur

GRUPĖ JAU PILNA, REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Tai įkvepiantis ir jaudinantis seminaras, vedantis į nuostabų holistinio garso pasaulį.

Pirmoji garso terapijos pakopa skirta visiems, norintiems susipažinti su šiuo pasauliu. Per savo patyrimą susipažinsite su Gongo bei tibetietiškų dainuojančių dubenų garso transformuojančiu poveikiu, išmoksite garso masažo meno.

Informacija ir registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba tel. 868785625.

Dubenų masažo pagrindinio kurso programoje: 

  • Sužinosite apie dubenų istoriją, jų paskirtį ir panaudojimą kasdieniame gyvenime;
  • Susipažinsite su garso terapijos principais;
  • Susipažinsite ne tik su himalajietiškais dubenimis, bet ir gongais bei daugeliu kitų instrumentų, naudojamų garso terapijoje;
  • Vyks praktinis dalyvių paruošimas tibetietiškų dubenų masažui;
  • Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo: sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo, išbandysite obertoninį dainavimą…
  • Dalyvausite Garso meditacijoje;
  • Sužinosite ir pajusite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų…

Dainuojantys dubenys – kitaip vadinami tibetietiškais – tai mažieji gongai. Klasikinis dubenų masažas prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Terapeutai naudoja dubenų masažą gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t. Visgi svarbiausias masažo tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būsena, primenančia lengvą hipnozę.

Masažas dubenimis padeda taip pat streso, neurozės ir nemigos atvejais. Garso terapeutai tvirtina, kad toks masažas rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo lygas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Ir būtent dubenų masažas padeda tai padaryti.

Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens lengvo mušimo arba trynimo specialiu prietaisu dėka. Garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius jo centrus.

Seminarą ves: Alicija Eiliakas, praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, meno terapija, šokio judesio bei garso terapija). Gongo meistrė, Psichologijos studijos “Menas būti” įkūrėja. Drauge su partneriu Ričardu Eiliaku Alicija veda Maudynių gonge seansus, garso meditacijas bei garso terapijos seminarus, groja meditacinius Garso Misterijos koncertus Pabaltijo bei kitose Europos šalyse. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities specialistus Doną Conreaux (JAV), Tomą Čaortoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (UK) ir kt.

Seminaro vieta: Psichologijos studija “Menas Būti”, adresu Krivių 5/ Baltasis skg. 12, Vilnius (įėjimas nuo Baltojo skg. pusės).

 Seminaro data: 2019 m. spalio 5-6 dd.

DĖMESIO: spalio 5 d. 19.00 val. bus gongų sesija, kurioje labai rekomenduojame dalyvauti seminaro dalyviams (ypatingai tiems, kas niekada nedalyvavo arba labai seniai buvo Alicijos ir Ričardo vedamose garso meditacijose).  Garso patyrimas yra svarbi mokymų proceso dalis, seminaro metu laiko garso sesijai nebus.  Dalyviai, atvykstantys iš kitų miestų, gali pernakvoti studijoje.

Planuojamas tvarkaraštis:

Šeštadienis: 10.00-18.00 val.

Sekmadienis: 10.00-18.00 val.

Seminaro kaina -120 eur.

Registraciją patvirtina avansinis mokestis 50 eur.
Apmokant pilnai iki rugsėjo 15 d. kaina100 EUR.

Informacija ir registracija : info@menasbuti.lt arba telefonu 868785625.

Besiregistruojant maloniai prašome parašyti:
1. Vardą, pavardę, iš kur esate.
2. Ar reikia nakvynės ir kaip valgote (pilnai ar tik pietūs).
3. Keletas sakinių apie save (norime su jumis susipažinti prieš seminarą).

Banko duomenys pavedimui:

Swedbank AB

Sąskaitos nr LT31 7300 0100 9543 5179

Gavėjas: Alicija Eiliakas

Mokėjimo paskirtis: už seminarą Dainuojantys dubenys.

SVARBU ŽINOTI:  Dalyvavimas seminare reikalauja elementarios fizinės formos, t.y. lankstumo (garso masažas vyksta sėdint ant grindų).  Jei turite abejonių ar galite, pasiteiraukite prieš apsisprendžiant dalyvauti.

Dalyvių skaičius grupėje ribotas!

Dalyviams bus išduodami kurso baigimo sertifikatai

Iki susitikimo holistinio garso erdvėje!

Daugiau apie garso masažą…

Nuostabi garso masažo atmaina yra dainuojančių dubenų, kitaip vadinamų tibetietiškais arba himlajietiškais, garso masažas. Dainuojantys dubenys kilo iš Azijos prieš tris tūkstantmečius. Jie buvo gaminami iš kelių metalų lydinio, kurių skambesys, atitinkantis dubens dydį ir formą, iki šiol keri žmones.

Tryliktasis Dalailama apie dubenų garsą sakė, kad tai yra Šventasis Akašos Garsas – erdvės, užpilančios visą Visatą, skambesys. Nuo pat pradžios Dainuojantys Dubenys buvo liturginiais indais ir iki šiol jie yra naudojami tokiu būdu. Nuo 1953 metų, ryšium su Tibetiečių migracija į Indiją ir Nepalą, dubenėlius galima buvo sutikti šventosiose šių šalių vietose, kur masiškai pradėjo keliauti Amerikiečiai ir Europiečiai (hipių karta).

Jau 70-aisiais metais Kalifornijos universitete buvo atlikti tyrimai, kuriuose buvo studijuojama Dainuojančių Dubenų įtaką smegenų veiklai. 1973 metais Belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai veikia imuninės sistemos sustiprinimą.

Šiais laikais, kai gyvenimo tempas vis auga, o streso lygis tapo kritinis, Dainuojančių Dubenų garso masažas yra nuostabus, natūralus relaksacijos ir gydymo metodas. Subtilios himalajietiškų dubenų vibracijos skatina energetinių kamščių atlaisvinimą, jų dėka galime atkurti savo vidinę harmoniją, mobilizuoti regeneracines savybes ir įvesti protą į gilios meditacijos būseną.

Daugelis žmonių, kurie naudojasi Dainuojančių Dubenų masažu, taip apibūdina savo pojūčius:

– Sustoja laikas;

– Absoliučios ramybės pojūtis;

– Nurimsta skausmai, pagerėja savijauta;

– Kontaktas su kažkuo “aukštesniuoju”, šventuoju.

Dainuojančių Dubenų masažas – tai idealus įvairių gydymo metodų papildymas. Dubenų garsas šio masažo metu kuria aplink mus ir mumyse Šventą Erdvę, leidžia mums „sustabdyti pasaulį ir išlipti”.

Išoriniai ir vidiniai veiksniai nutyla, todėl tai galimybė giliai atsipalaidoti, regeneruotis, pasinerti į save. Tai padeda mums geriau sąveikauti su gyvenimo iššūkiais ir išmintingiau pasinaudoti šansu, kurį mums duoda Gyvenimas.

Per pastaruosius metus daugybė žmonių patyrė gydomąją garso masažo galią. Daugeliui praktikuojančių nėra nieko nuostabesnio, kaip toks masažas artimajam prieš miegą. Vaikai tai tiesiog dievina!

Informacija

Pradžia:
spalio 5 10:00
Pabaiga:
spalio 6 18:00
Kaina:
100eur – 120eur
Renginys Categories:
, ,
Renginys žymės:
,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1019487588239534/

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Menas būti
Krivių g. 5/ Baltasis skg. 12, Vilnius
Vilnius, 01204 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068785625
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt