Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

MIRABAI CEIBA Lietuvoje! Dirbtuvės ir koncertas Laumžirgių Žemėje

spalio 19, 2019 16:00 - 20:30

30eur – 65eur

“Jų muzika gimsta iš tyros meilės ir tikėjimo erdvės. Ji ramina ir yra labai meditatyvi.” – sako Lietuvoje gerai žinoma kita meditacinės muzikos atlikėja Deva Premal.

Su savo muzika “Mirabai Ceiba” visiškai ir neabejotinai perteikia Aukščiausiąją Dvasią. Dueto atliekama muzika įtraukia į aistringą kelią link šventumo ir dieviškosios tikrovės, ten, kur mes visi siekiame patekti. – apie atlikėjus pasakoja Snatam Kaur.

Pirmą kartą Lietuvoje!

MIRABAI CEIBA

Koncerte

AQUA DE LUNA

Spalio 19 d.

ASHTAR HALL salėje Magiškų potyrių erdvėje „Laumžirgių  Žemė“  (25 km nuo Vilniaus)

Dienos programa susideda iš dviejų dalių:

16.00 – 17.30 val. – dirbtuvės “The Heart of Healing”. 

 Širdies ir Sielos ryšio inicijavimas per Kundalini jogą (energetiniai pratimai), pranajama (kvėpavimas) ir meditacija.

Per sąmoningą  kvėpavimą ir kūno praktikas, per savo balso vibracijas giedant mantras mes inicijuosime savo širdies ir sielos ryšį, patirsime buvimą erdvėje be teisimo ir  pasipriešinimo, vedantį link pilno mūsų gyvybingumo potencialo suvokimo. Iš šios itin jautrios sąmoningumo ir pasidavimo erdvės mes įžengsime į širdies šventyklą, pasitikint ir priimant nežinomybę,  pasieksime gilaus atsipalaidavimo būseną bei suvoksime, kad mumis visada  rūpinasi Visatos mylinčios rankos.

19.00 val. – koncertas „AQUA DE LUNA“

Renginiai vyks 25 km nuo Vilniaus, Magiškų potyrių erdvėje „Laumžirgių  Žemė“. Pertraukos tarp dirbtuvių ir koncerto metu bei po koncerto dalyviai kviečiami pasimėgauti buvimu šioje ypatingoje vietoje. Bus užkurtas laužas, pasiūlyta arbata.

Bilietus platina: BILIETAI.LT (netrukus).

Organizatorių kontaktai pasiteiravimui ir grupiniams užsakymams: info@menasbuti.lt.

Bilietų kainos:

  1. Dirbtuvės + koncertas – 55-65 eur (brangs nuo rugsėjo 1 d.).
  2. Koncerto bilietas – 30 –35 eur (brangs nuo rugsėjo 1 d.).

__________________________

Mirabai Ceiba muzika – švelni, harmoninga ir išskirtinė.

Delikatūs arfos ir gitaros garsai susipynę su meilės balsais sukuria prabangias, nežemiško grožio harmonijas. Šis muzikantų duetas įkūnija gilų tikėjimą universalia muzikos kalba, vienija visų pasaulio tautų kultūras ir tradicijas, jų koncertai – tarsi taikos, gyvenimo džiaugsmo ir meilės himnai.

Mirabai Ceiba duetas – gitaristas, dainininkas Marcus Sieber ir dainininkė, arfininkė Angelica Baumbah. Abu kilę iš skirtingų pasaulio kraštų: Marcus gimė Vakarų Vokietijoje, Angelica – meksikietės ir vokiečio dukra, gimusi Arizonoje ir užaugusi mažame kaimelyje, netoli Meksikos.

Angelica ir Markus sukūrė naują dvasinės muzikos stilių, drauge sujungę Kundalini jogos Gurmukti mantras su originaliomis anglų ir ispanų dainomis, su Amerikos indėnų ir Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak ir Yogi Bhajan muzika ir dainomis. Meistriškai atliktami “Mirabai Ceiba” kūriniai sukuria sudėtingą visų šių tradicijų ir šaltinių derinį, ši muzika tampa tarsi unikali dovana iš Visatos.

Mirabai Ceiba koncertuose klausytojai įkvepiami dainuoti drauge ir pajausti visa apimančios vienybės ir meilės dvasią.

Naujo koncertinio turo “AQUA DE LUNA” metu Mirabai Ceiba koncertuos drauge su unikaliu savo grojimo stiliumi smuikininku iš Serbijos Bogdanu Djukic.

“Jų muzika gimsta iš tyros meilės ir tikėjimo erdvės. Ji ramina ir yra labai meditatyvi.” – sako Lietuvoje gerai žinoma kita meditacinės muzikos atlikėja Deva Premal.

Su savo muzika “Mirabai Ceiba” visiškai ir neabejotinai perteikia Aukščiausiąją Dvasią. Dueto atliekama muzika įtraukia į aistringą kelią link šventumo ir dieviškosios tikrovės, ten, kur mes visi siekiame patekti. – apie atlikėjus pasakoja Snatam Kaur.

Diskografija

Pirmas  debiutinis  „Mirabai Ceiba“ albumas “Flores” buvo įrašytas 2004 m “Spirit Voyage Music” studijoje, po jo  2008 metais sekė “Ocean”, kurį „New Age Reporter“  pripažino Geriausiu vokaliniu albumu 2008 m. Vėliau albumą „A Hundred Blessings“  žurnalas „LA Yoga Magazin“ nominavo Geriausiuoju 2010 metais. Albumas „Awakened Earth“ (2010) pasiekė tarptautinių bestselerių viršūnes, o albumas „Between the Shores of Our Souls“ (2011) buvo išrinktas į geriausių albumų kategorijoje „New Age Music World“ dešimtuką ir laimėjo apdovanojimą „ZMR Award for Best Vocal Album of 2012”.

Jų vėlesnis albumas “Sevati”, 2015, pasiekė pirmą vietą “iTunes World Music” topuose daugiau nei ,13 šalių!

* * * * *

„MIRABAI CEIBA pamilau prieš kelis metus išgirdusi jų nuostabų kūrinį „Har Mukanday“. Angelikos balsas palietė iki subtiliausių sielos gelmių, meilė ir švelnumas, kuriuo spinduliuoja jie abu kaip pora negali palikti abejingais…  Stebėjau šio dueto karjerą, laukiau, kada jie koncertuos Europoje ir prieš kelis metus nuvykome į jų koncertą Londone. Koncertas pranoko visus mūsų lūkesčius – jo atmosferos ir subtilumo neįmanoma perteikti žodžiais, tai reikia pajausti!

Praeitą vasarą dalyvavau Mirabai Ceiba retrite „Ocean Samadhi“  Corfu saloje – tikra atgaiva kūnui ir sielai! 100 žmonių iš viso pasaulio,  kaip vienas kūnas  giedojome, šokome, kvėpavome, kuriant drauge meile alsuojančią erdvę, pripildytą nuostabiausios muzikos!

Svajojau, kad vieną dieną MIRABAI CEIBA atvyks į Lietuvą su savo koncertu…

Šiandien su didžiausiu džiaugsmu kviečiame jus ne tik į koncertą, bet ir į artimą Susitikimą (dirbtuves)  su šiais charizmatiškais sakraliosios muzikos meistrais!

Džiaugsmas mūsų tuo didesnis, kad įvykiai vyks mūsų numylėtoje Laumžirgių Žemėje!

Esate labai laukiami,

Su meile,

Alicija ir Ričardas

LAUMŽIRGIŲ ŽEMĖ –

magiškų potyrių erdvė, skirta muzikiniams, terapiniams, dvasinio ir asmenybės tobulėjimo renginiams, stovykloms, retritams. Lankytojai apibūdina šią vietą kaip dvelkiančia meile ir magija, atvykstantys čia žmonės greitai panyra į ramybės ir atokvėpio būseną.

ASHTAR HALL sale – erdvė neturinti analogų,  sukurta neeiliniams muzikiniams renginiams, artimam bendravimui su artistais, tapti interaktyviais renginio dalyviais.

KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:

Koordinatės:

http://bit.ly/2C1SXka

Kaip nuvykti (aprašymas): Išvažiuokite į Molėtų plentą *kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto (HBM, Armenų virtuvė ir kt), sukite į kairę (kelrodis į Paberžė). Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukame į dešinę (Dvaro g.). Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę. Ten laikuose pamatysite naują rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71), pravažiuojate jį ir pamatysite baltą transformatorinę. Prie jos sukite į kairę, važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje 🙂 Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.

JEI JUMS REIKALINGAS TRANSFERIS, kreipkitės į organizatorius: info@menasbuti.lt.

 

 

Informacija

Data:
spalio 19, 2019
Laikas:
16:00 - 20:30
Kaina:
30eur – 65eur
Renginys Categories:
, ,
Renginys žymės:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/306539976954217/

Organizatorius

Menas Būti
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
info@menasbuti.lt
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt