Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ŠIRDIES ERDVĖ | HEART SPACE I Deep immersing retreat at Dragonfly Land 2024

30 liepos 16:00 - 4 rugpjūčio 17:00

575eur – 625eur
RUSSIAN below (scroll down)
~ LT ~
Gilaus pasinėrimo retrytas ŠIRDIES ERDVĖ – tai jau gerą dešimtmetį organizuojama stovykla, kuri turi savo istoriją! Ji prasidėjo nuo “gong camp” stovyklų ir pastaruosius ketvirtus metus harmoningai persikeitė, formuodama naujus gylius ir atverdama erdvę ne tik garso terapijos praktikams, bet visai mūsų didelei sąmoningumo šeimai, pasklidusiai ne tik po Lietuvą, bet ir po kitas šalis.
Užgimusi ŠIRDIES ERDVĖ – tai mūsų komandos vidinio pokyčio ir daugelį metų iš eilės atvykstančių į šią vasaros stovyklą žmonių poreikių bei ketinimų gražios tarpusavio sinergijos kūrinys.
🪶 🪶 🪶
Šių metų GILAUS PASINĖRIMO RETRYTO ŠIRDIES ERDVĖ DATA – 2024.07.30-08.04 (antradienis-sekmadienis)
VIETA – Laumžirgių Žemė/Dragonfly Land (Vilniaus r.)
🪶 🪶 🪶
Kviečiame drauge švęsti Gyvenimo Šventę: muzikoje, šokyje, garse, ypatingai sakralioje Laumžirgių Žemėje, kurioje susirenkame buvimui tėkmėje, gilioms praktikoms, širdingam ryšiui ir dar daug daug daugiau!
💚
APIE KĄ BUS ŠIŲ METŲ STOVYKLA?
Jau netrukus paskelbsime daugiau detalių.
💚
STOVYKLOS PRAKTIKOS IR ĮVYKIAI (BUS PILDOMA):
– Garso meditacijos
– Gilaus patyrimo kvėpavimo praktika “ŠIRDYJE”
– Balsas – vartai į širdį ir sielą
– Praktika su šamaniškais būgnais
– Šokio meditacijos
– IŠRIŠIMAI su Ala
– Kundalini jogos praktikos su Rima
– Karunešo širdies judesio meditacija su Rima
– BALTŲJŲ ANGELŲ NAKTIS – labiausiai lauktas VIRSMO VAKARAS!
O dar – skaniausias Gaia Virtuvės maistas. Maudynės mūsų tvenkiniuose su šaltinių vandeniu ir geriausia bendraminčių/bendrakeleivių kompanija!
Tai tik paragavimui – šis sąrašas gyvas ir besikuriantis!
💚
🪶 KAS GALI DALYVAUTI
dalyvauti gali KIEKVIENAS, norintis drauge eiti Širdies Keliu ir kiekvienas, kurį kviečia sakralus garsas, muzika, šokis bei sąmoningumo praktikos.
🪶 RETRYTO TIKSLAS
dalijimasis, bendrystė, bendra praktika ir poilsis, naujų draugysčių užmezgimas, jau esamų draugysčių puoselėjimas, bendra kūryba, širdies ir šviesos erdvės kūrimas, atradimas vidinio balanso ir susijungimas su savo galios centru, savo gyvenimo Kūrėjo (-jos) pozicijos pajautimas ir veikimas iš jos.
🪶 APGYVENDINIMAS
1-2-3-4-viečiuose kambariuose pasakiškuose Elfų, Fėjų ir Muzikiniuose nameliuose.
🪶 MAITINIMAS
vegetariškas.
🪶 VAIKAI
stovykla ir jos užsiėmimai yra skirti suaugusiems. Dalyvaujantiems vaikams, susirinkus didesniam skaičiui, pagal galimybes organizuosime atskiras veiklas su juos prižiūrinčiu kūrybišku suaugusiu žmogumi. Kai kuriuose suaugusiųjų užsiėmimuose galės dalyvauti ir vaikai. Teritorijoje yra keli prūdai, todėl atvykstantys su vaikais privalės pasirūpinti savo vaikų saugumu.
RETRYTO ATIDARYMAS – LIEPOS 30 D. 16 val.
RETRYTO UŽDARYMAS – RUGPJŪČIO 4 D. 17 val.
🪶 DALYVAVIMO SĄLYGOS
pilna stovyklos kaina: 625 eur***
Į kainą įeina:
~ stovyklos programa;
~ penkios nakvynės;
~ pilnas maitinimas (tris kartus dienoje).
“Ankstyvi paukšteliai”- besiregistruojant ir apmokant 200 eur negrąžinamą registracijos mokestį IKI BIRŽELIO 15 d. MOKĖKITE PIGIAU – 575 eur***
Dėl kainų vaikams teiraukitės individualiai.
*** Yra galimybė dalyvauti ne visas dienas. Klauskite organizatorių.
*** Pinigų grąžinimo taisyklės: jūsų sumokėtas avansinis mokestis ar pilna kaina garantuoja jums vietą grupėje (esant pilnai grupei, registracija uždaroma). Atsisakant dalyvavimo daugiau nei 30 dienų iki stovyklos, grąžinama visa sumokėta suma, atsisakant mažiau nei 30 d. – organizatorius pasilieka teisę 200 eur registracijos mokestį pasilikti savo išlaidoms padengti.
📧 REGISTRACIJA 📧
el.paštu laumzirgiuzeme@gmail.com
Registracijai nurodykite:
1. vardas, pavardė
2. kontaktinis telefono numeris
3. transferis – ar reikalinga pagalba atvykti
4. trumpai apie save, iš kokio miesto atvykstate
📞 Informacija tel. +370611 54429 (Rima) 📞
🪶 STOVYKLOS ORGANIZATORIAI IR VEDANTIEJI (netrukus bus papildyta)
Alicija Eiliakas- terapinių, patyriminių ir saviugdos seminarų bei užsiėmimų vedančioji ir autorė, vedlė, atvеrianti erdves, kuriose dalyviams ateina gilūs suvokimai ir vyksta transformacijos. Savo praktikoje, per daugiametes profesines žinias bei dvasinių paieškų ir asmeninių patirčių suvokimus, ji vysto ir kuria autorinius seminarus, praktikas, ritualus ir transformacinius procesus, dalindamasi su didele meile ir pagarba dalyvių unikalumui. Darbe tiek su grupėmis, tiek individualiai, ji atsiduoda širdies vedimui, kuria saugią mylinčią erdvę, palydi žmogų link jo autentiškos būties, padėdama atsibusti, prisiminti savo Esybę ir tapti autentišku. Pati save vadina mediatore tarp žmogaus asmenybės ir Esybės, padedanti jam patirti savo Sielos vedimą per susijungimą su gilesniais pasąmonės klodais, patirti sąmonės išplėtimą. Tai vyksta daugelyje jos autorinių praktikų: „Gilaus patyrimo širdies kvėpavimas“, „Body Wisdom“ šokio meditacijos, kakavos ceremonijos, „Dėkingumo ratai“, asmeniniai ritualai ir sesijos bei daugelis kitų, kurios ateina jai, kaip ji pati tai įvardina, iš Sielos vedimo.
Pagal bazinį išsilavinimą Alicija yra profesionali psichologė ir psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio, meno ir garso terapijos). Daugelį metų studijuodama ir besimokydama pas įvairius jai įdomių sričių mokytojus, dabar ji dalinasi tuo, kuo pati tiki, ką pati perleido per savo asmeninę ir profesinę patirtį.
Vienas iš įkvėpimo šaltinių jai pačiai yra jos organizuojamos patyriminės kelionės į įvairias pasaulio šalių jėgos vietas Indijoje, Nepale, Bali, Glastonburyje Anglijoje.
Drauge su vyru Ričardu jie yra garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse, pastaruosius penkiolika metų jie dosniai dalinasi savo kūryba, vesdami Gydančio garso mokymus ir sesijas. Kartu su sūnumis Luku ir Bartošu sukūrė muzikinį projektą „Sound Mystery“, groja meditacinius, ambient koncertus. Prieš daugelį metų jie įkūrė gydančio garso ir psichologijos studiją „Menas Būti“, vėliau iš jų troškimo sukurti Širdies namus, kuriuose žmonės galėtų lankytis ištisus metus, jiems gimė magiškų potyrių erdvė – retritų centras „Laumžirgių Žemė“.
Susitikime prasmingose atostogose, kad prisipildę meilės grįžtume į savo kasdieną ir savo realybę kurtume patys!
SU MEILE,
Laumžirgių žemės komanda

____________________
~ RUSSIAN ~
ПРОСТРАНСТВО СЕРДЦА | Ретрит глубокого погружения
🪶 Дата 30 июля – 4 августа 2024 г.
🪶 Место Земля стрекоз, Литва.
Приглашаем Тебя в Пространство сердца! Этот лагерь – глубокое погружение через музыку, танец, дыхание, медитации, это Пространство, которое создаем вместе!
Лагерь с многолетней традицией, известный многим под названием Гонг Кемп, давно вышел за рамки звука и гонгов. Сегодня это ретрит глубинного погружения, в котором объединяемся через глубинные практики, напоминая друг другу, кто мы есть.
🪶 КТО МОЖЕТ УЧАСТВОВАТЬ
Каждый, кто хочет вместе идти по Пути сердца, каждый, кого трогает и зовет сакральный звук, музыка, танец, дыхание и практики осознанности.
🪶 ПРОЖИВАНИЕ
В 1-2-3-4-местных комнатах в сказочных домиках Ельфов, Фей и Музыкальных.
🪶 ПИТАНИЕ
вегетарианское.
💚
О ЧЕМ БУДЕТ ЛАГЕРЬ ЭТОГО ГОДА? Информация уже скоро.
💚ЛАГЕРЬ ПРАКТИКИ И МЕРОПРИЯТИЯ:
– Звуковые медитации
– Практика глубокого эмпирического дыхания «В СЕРДЦЕ»
– Голос – это ворота к сердцу и душе
– Практика с шаманскими бубнами
– Танцевальные медитации
– IŠRIŠIMAI с Алой
– Практика кундалини-йоги с Римой
– Медитация Движения Сердца Карунеш с Римой
– НОЧЬ БЕЛЫХ АНГЕЛОВ – самый долгожданный ВЕЧЕР ПРЕОБРАЗОВАНИЯ!
А еще – вкуснейшая еда Gaia Kitchen. Купание в наших прудах с родниковой водой и лучшая компания единомышленников/попутчиков!
💚
🪶 ДЕТИ
Практики лагеря предназначены для взрослых. Для участвуюших детей в меру наших возможностей мы организуем занятия с творческим человеком, который будет за ними присматривать.
ОТКРЫТИЕ ЛАГЕРЯ 20 ИЮЛЯ В 16.00 ч.
ЗАКРЫТИЕ ЛАГЕРЯ 4 АВГУСТА в 17.00 ч.
🪶 Полная стоимость лагеря : 625 eвр***
В стоимость входит;
~ Участие во всех практиках;
~ Пять ночлегов;
~ Полное питание.
“Ранние пташки”- При оплате (безвозвратного) регистрационного взноса до 15 июня стоимость Кемпа 575 eвр***.
СТОИМОСТЬ ДЛЯ ДЕТЕЙ – спрашивайте индивидуально.
*** Есть возможность участвовать не все дни. Спрашивайте у организаторов.
🪶 РЕГИСТРАЦИЯ
Эл.п. laumzirgiuzeme@gmail.com
В письме напишите:
1. Имя, фамилию, откуда вы приедете;
2. Номер вашего телефона;
4. Нужен ли вам трансфер из Вильнюса на Землю стрекоз?
5. Кратко о себе.
🪶 Телефон для информации +370611 54429 (Rima)
Для регистрации обязательна предоплата 200 евро*
*Правила возвращения денег: ваша предоплата гарантирует вам место в группе. Когда в группе есть максимальное число участников, мы останавливаем рекламу и регистрацию. Заранее покупаются также продукты питания и др. При отказе от участия за более чем 30 дней до начала ретрита, вам будет возвращена полная сумма, при отказе за менее 30 дней до начала организатор пользуется правом оставить 200 евро на покрытие своих потерь и расходов.
Во время оплаты вы автоматически соглашаетесь с этими правилами.
🪶 Ведущие семинара – Алиция Эйлякас, психолог-психотерапевт (экзистенциальная терапия, звуко-терапия, танцевально-двигательная и арт-терапия), Гонг-мастер, учредитель Студии психологии «Мянас бути» (Искусство быть) из Литвы.
Ричард Эйлякас, Гонг-мастер, практик звуко-терапии, учредитель ретритного центра «Земля стрекоз».
Звуки гонгов и тибетских чаш занимают в их жизни и работе особое место, чем они искренне делятся с участниками семинаров. Гонг-мастера обучались (и дальше совершенствуются) у лучших Учителей этой области: Тома Чарторыского (Польша), Дона Конро (США), Пратибха де Стоппани (Италия), Джил Пирс (Англия) и др. Семинары основаны на их многолетнем опыте и являются авторской программой.

Organizatorius

Laumžirgių Žemė
Telefonas:
+37068785625
El. paštas:
laumzirgiuzeme@gmail.com
Interneto svetainė:
www.laumzirgiuzeme.lt

Vieta

Laumržigių Žemė
Dvaro g., 15140, Lithuania
Pikeliškės, 15140 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.menasbuti.lt